СЕПТЕМВРИ 34

  • 28 920
  • 730
# 420
Мерси момичета  Hug няма да бързам значи
Виж целия пост
# 421
Много хубави покупки  Peace

При нас няма молове , намаления, няма промоции , говоря за дрехи. Иначе рискувам да купувам, което остане неизползвано, подарявам на познати. Сега за пролетта съм се заредила със блузки, ама панталонки не намерих.

Сладко ядем и то бая. Само сочи барчето и иска бо. И шоколад яде, и кремчета. Само кис.мляко не прояде ,ама ...
От два дена се научи да иска и луканка -" анка", води ме на таван и ми я сочи / тя още съхне/.

За ваксината - и ние още не сме. Ще изчакам.

Миринда, бързо оздравяване на адаша и  да си изкаарате супер.Дават го хубаво временце!!
Ети за нас книжките са занимателни.

Ние ще ходим до вилата утре, да зарежем  Wink
Виж целия пост
# 422
Никола всичко яде - и сладко, и солено, не съм забелязала да има предпочитания. Сладкото е десертите от детската кухня, обикновени бисквити, домашен кекс ако съм правила, торта съм му давала, шоколад и вафли още не.

ПрИмоциите в Ларедут ги пропуснах, ама защо и аз не мога да кажа. Сега ще взема да разгледам какво е останало.
Виж целия пост
# 423
Никола всичко яде - и сладко, и солено, не съм забелязала да има предпочитания. Сладкото е десертите от детската кухня, обикновени бисквити, домашен кекс ако съм правила, торта съм му давала, шоколад и вафли още не.

ПрИмоциите в Ларедут ги пропуснах, ама защо и аз не мога да кажа. Сега ще взема да разгледам какво е останало.
Нищо не си изпуснала  Wink Детските неща ги пускат по обяд до към 15 и вечер към 20..Ето линк: http://www.laredoute.fr/achat-prix-ronds-soldes.aspx?categoryid=111138565  Hug Аз му взех 2 якета за другата зима размер 104см, сигурно ще му станат  newsm78
Виж целия пост
# 424

Добро утро!
В последно време май съм все първа newsm78!
Валери си промени режима, започва да става един час по-рано и пак започна да спи два пъти на ден.
Ние също отлагаме ваксината, не че е болен (пу пу пу) да не чуе дявола, но лекарката каза, че може да изчакаме до 22 месеца, а аз като зная каква паплач е там и въобще не бързам. Просто почти постоянно има някой болен около нас, а баби, а дядовци, приятели, почти всеки ден сме се срещнали с някой.
Днес ще ходим на село, от един месец не сме!
Виж целия пост
# 425
Добро утро!
Мая...абе сигурно аз ще съм първа, ама не влизам във форума...Днеска е станал в 5,40 направо успех...Вчера си обърка режима и спа само веднъж. Резултата беше, че си легна в 18,30...Събуди се в 1, пийна  мляко и пак заспа....За ваксината ...незнам...не съм ходила заради грипната епидемия...Правя си някакви сметки, като ходим на консултация през март тогава да я бие педи...пък ще видим...
Виж целия пост
# 426
Добро утро !!!

Ние ставаме към 7, не спи добре. Спи при нас, ама е едно въртене, едно ритане, само се отвива и не дава да го завия. Заспи в креватчето и след час се буди и ме гуши и иска да легна до него.

От сутринта пък скърца със зъби, нарочно .Къде се е научил ?

Хубав уикенд ви желая  Hug!!
Виж целия пост
# 427

Добро утро!

Ivilda, като те чета искам да съм в Чипровци! Пролетта сме там и ще покажа на Ванко всички красоти! Ваксината и на нас ни предстои, отложихме я.
Виж целия пост
# 428
Никола всичко яде - и сладко, и солено, не съм забелязала да има предпочитания. Сладкото е десертите от детската кухня, обикновени бисквити, домашен кекс ако съм правила, торта съм му давала, шоколад и вафли още не.

ПрИмоциите в Ларедут ги пропуснах, ама защо и аз не мога да кажа. Сега ще взема да разгледам какво е останало.
Нищо не си изпуснала  Wink Детските неща ги пускат по обяд до към 15 и вечер към 20..Ето линк: http://www.laredoute.fr/achat-prix-ronds-soldes.aspx?categoryid=111138565  Hug Аз му взех 2 якета за другата зима размер 104см, сигурно ще му станат  newsm78
Ама всеки ден ли пускат нещо ново? Защото аз досега каквото разгледах, всичко е изчерпано /или поне номерата, които мен ме интересуват/. Тук-там има само някое останало. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 429
Добър ден!
Мая,и Дани си обърка режима,но въпреки че днес стана в 8 и му се е доспало рано защото беше навън с майка го сложих в 1,че вчера като спа от 5-7,вечерта заспа в 10 и едно въртене,ритане,будене до 1.30 #Crazy
Ивилда,и аз чух Дани днес да скърца със зъби,ама не нарочно Grinning
Виж целия пост
# 430
Здрасти, банда! Да измрънкам, че ме покоси няква странна болест. Вчера от сутринта ме зацепи главата, следобяда вече повръщах, а вечерта ме втрисаше. Пих Фервекс и ме размина. Сега съм само разпльокана. Дано това да е било, че не мисля да боледувам!
Хубав ден на всички!!!  Hug
Виж целия пост
# 431
Карала си някакъв свински грип по съкратена програма, за заети хора Laughing дано си здрава вече Peace
Виж целия пост
# 432
Никола всичко яде - и сладко, и солено, не съм забелязала да има предпочитания. Сладкото е десертите от детската кухня, обикновени бисквити, домашен кекс ако съм правила, торта съм му давала, шоколад и вафли още не.

ПрИмоциите в Ларедут ги пропуснах, ама защо и аз не мога да кажа. Сега ще взема да разгледам какво е останало.
Нищо не си изпуснала  Wink Детските неща ги пускат по обяд до към 15 и вечер към 20..Ето линк: http://www.laredoute.fr/achat-prix-ronds-soldes.aspx?categoryid=111138565  Hug Аз му взех 2 якета за другата зима размер 104см, сигурно ще му станат  newsm78
Ама всеки ден ли пускат нещо ново? Защото аз досега каквото разгледах, всичко е изчерпано /или поне номерата, които мен ме интересуват/. Тук-там има само някое останало. Rolling Eyes
Дебнене му е цаката  Crazy Приципно до колкото знам събота и неделя не зареждат, чак в понеделник в 13:30. Аз издебнах доста добри попадения за дигируна. Само се чудя 104 яке дали ще му е добре  newsm78 Сега сме 82-3...
Виж целия пост
# 433
Карала си някакъв свински грип по съкратена програма, за заети хора Laughing дано си здрава вече Peace
Браво, умен грип!!!
Виж целия пост
# 434
Миша сега носи 104 Crazy За къде сте ги засилили да растат Grinning
Кришка, верно умен грип те е минал, бързо и  с всички екстри Crazy
Ние пропуснахме следобедната разходка и много ме е яд, но бате още не знае къде му е главата Laughing Не може да пие този човек, еййй, но все не се отказва да пробва Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия