няма да бързам значи 
Детските неща ги пускат по обяд до към 15 и вечер към 20..Ето линк: http://www.laredoute.fr/achat-prix-ronds-soldes.aspx?categoryid=111138565
Аз му взех 2 якета за другата зима размер 104см, сигурно ще му станат
!
!!
Детските неща ги пускат по обяд до към 15 и вечер към 20..Ето линк: http://www.laredoute.fr/achat-prix-ronds-soldes.aspx?categoryid=111138565
Аз му взех 2 якета за другата зима размер 104см, сигурно ще му станат 

Детските неща ги пускат по обяд до към 15 и вечер към 20..Ето линк: http://www.laredoute.fr/achat-prix-ronds-soldes.aspx?categoryid=111138565
Аз му взех 2 якета за другата зима размер 104см, сигурно ще му станат 
Приципно до колкото знам събота и неделя не зареждат, чак в понеделник в 13:30. Аз издебнах доста добри попадения за дигируна. Само се чудя 104 яке дали ще му е добре
Сега сме 82-3... 
За къде сте ги засилили да растат 

Препоръчани теми