Рейки-тема № 4 за всички - начинаещи, напреднали, интересуващи се

  • 165 251
  • 864
# 450
Теориите с прераждането на този етап, въпреки хвърлените огромни средства за научни експерименти и търсене на доказателства, остават недоказани официално.

Леко се заблуждавате, фокусирайки се там, където няма смисъл да се фокусирате....

Не е важно има или няма прераждане. Важно е в какво вярваш, защото това са твоите лични споразумения. Това са очилата през които гледаш, виждаш и разбираш себе си и света.
Важно е да разбереш връзката между това в което вярваш и това което ти се "случва" или по скоро това което изживяваш, защото такава връзка има.
Важно е в какво вярваш и какви са поседствията от твоите вярвания....
Важно е, защото Човек е творческа сила и материализира всичко в което вярва.

Човек, който е сключил споразумение със себе си, че тук днес и сега изкупува кармичен дълг, заради това което е "направил" през 1386 година - живее по един начин. Светът и животът му се "случват" по един начин.

Човек, който е сключил споразумение със себе си "Аз съм творческата сила и смисълът на живота ми е да изразявам себе си, чрез свойто творчество" живее по друг начин...
Виж целия пост
# 451
ЗДРАВЕЙТЕ,
някой има ли мнение за АЛЕКСЕЙ ШАДРИН?   Този господин се представя за мастер рейки и взема 80 лв за сеанс .Моля за мнение  -ако някой е ходил при него -дали помага срещу такъв голям хонорар?!
Виж целия пост
# 452
Нали вече има подобна тема за Шадрин  Thinking
Виж целия пост
# 453
Lavander, много ми харесва как разсъждаваш в постовете си   bouquet
приемането е основно за мен  Peace
не страданието по кармата,не случването на живота,не напъването да сме някакви си...
дори не знам в какво вярвам,а го усещам
ако трябва да обясня на някого-не знам как newsm78
за мен е Възприятие,Приемане,Благодарност,Съпричастност към живота
Виж целия пост
# 454
Теориите с прераждането на този етап, въпреки хвърлените огромни средства за научни експерименти и търсене на доказателства, остават недоказани официално.
Леко се заблуждавате, фокусирайки се там, където няма смисъл да се фокусирате....
Затова пък винаги се намира някой, който да ми посочи правилния фокус, имащ смисъл.
Виж целия пост
# 455
Благодарна и радостна съм за което
Виж целия пост
# 456
Нали вече има подобна тема за Шадрин  Thinking
Tи пък сА недей да ограничаваш темата за Рейки   Whistling
Виж целия пост
# 457
Шадрин има толкова общо с Рейки, колкто аз съм трамвай.
Виж целия пост
# 458
Шадрин има толкова общо с Рейки, колкто аз съм трамвай.

 Naughty Party Party Laughing Laughing А ние как да знаем, че всъщност под лавандуловото име не пише един оранжев трамвайчо  Blush
Виж целия пост
# 459
Ако всяка втора дума не е Рейки, значи не сме по темата ли?

Човек се вълнува от всичко, пък и има много дезинформация. Пазарът на книги е наводнен с всякаква литература.




 Whistling


иииии в очакване да ни дадат правилния фокус Wink
Виж целия пост
# 460
Шадрин има толкова общо с Рейки, колкто аз съм трамвай.

 Naughty Party Party Laughing Laughing А ние как да знаем, че всъщност под лавандуловото име не пише един оранжев трамвайчо  Blush
Aко искате може да изпаднете в трепетна и дълбока медитация и да поискате откровение от високите етажи на властта  Grinning
Виж целия пост
# 461
Lavander, ти си една забележителна сладуранка. Забавляваш ме от сутринта, а аз много си падам по веселото настроение. Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 462
Има ли сред вас вегетарианци, станали такива след като са открили Рейки и някой има ли впечатления енергията да действа по-мощно(не знам как да се изразя  ooooh! )след като
 менюто му вече не включва мръвка  Peace
Виж целия пост
# 463
Това ако е задължително за практикуване на Рейки, аз ще трябва да се откажа, защото никак не ми се получава отказването от мръвката. Е, без да прекалявам де...
Виж целия пост
# 464
В никакъв случай не е задължително,че то и на мен ми е проблем,не че толкова много консумирам,но все пак  Cry
От чисто любопитство попитах  Peace
Светлина и любов  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия