Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-21

  • 51 702
  • 732
# 525
За Варна днес няма да има детски .
Виж целия пост
# 526
Аз знам,че през втората година може да се работи,но трябва да се обадиш в НОИ или пък работодателя да се обади за да ти дават само 50% от майчинството.Т.е. ще взимаш заплата и половин майчинство.Мисля че така беше,но нека и някой по-запознат да каже.

А за това във Фейсбук-по-голяма простотия не бях виждала.Не е ли по-добре да взимаме по 1 милион на месец? ooooh!
Виж целия пост
# 527
Това е просто едно голямо безумие!!!!!По-съм склонна да вярвам че ще се опитат и тези 35лв да ги спрат,отколкото че някога ще достигнем с протести такива цифри за детски!!! Wink
Виж целия пост
# 528
явно днес няма да има детски , но нали първо почват по пощите да ги дават дали са започнали
Виж целия пост
# 529
Аз знам,че през втората година може да се работи,но трябва да се обадиш в НОИ или пък работодателя да се обади за да ти дават само 50% от майчинството.Т.е. ще взимаш заплата и половин майчинство.Мисля че така беше,но нека и някой по-запознат да каже.

А за това във Фейсбук-по-голяма простотия не бях виждала.Не е ли по-добре да взимаме по 1 милион на месец? ooooh!
Това е ако детето ти е на ясла,ако не е се взимат 100% майчинство по 1 договор  и заплата по 2рия.
Виж целия пост
# 530
благодарности на всички които отговориха  bouquet
Виж целия пост
# 531
От СП-Ст.Загора казаха,че за днес няма одобрен превод от министерството на финансите към соц.министерство.Не се ангажираха с дата,кога ще има детски.Официално-до 30-то число на месеца.
Виж целия пост
# 532
някой да  знае дали са започнали да дават детски и в кой град?
Виж целия пост
# 533
някой да  знае дали са започнали да дават детски и в кой град?

в нито един все още!
Виж целия пост
# 534
До понеделник,момичета! Hug
Виж целия пост
# 535
До понеделник,момичета! Hug
Hug
Виж целия пост
# 536
В Хасково някой проверявал ли е след 16ч
Виж целия пост
# 537
В Хасково някой проверявал ли е след 16ч
Да,няма преведени детски.Явно ще дочакаме края на месеца....
Виж целия пост
# 538
Преди малко проверих - във В.Търново в ПИБ НЯМА

До понеделник мамчета  Hug
Виж целия пост
# 539
майчета няма детски,не били одобрени още.Така ми казаха в София-асп Лозенец.Обаче да ви кажа,че те по принцип ги бавят повече от другите.Лек ден
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия