Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-21

  • 51 684
  • 732
# 630
 в свищов ко-късно днес ще има-инфо цкб Laughing
Виж целия пост
# 631
София - ЦКБ - НЯМА.  Rolling Eyes А като ги преведат, ще разбера първа, защото имам смс известие.  Laughing И ще докладвам.  Wink
Виж целия пост
# 632
София - ЦКБ - НЯМА.  Rolling Eyes А като ги преведат, ще разбера първа, защото имам смс известие.  Laughing И ще докладвам.  Wink
Никак не по темата,но може и да е полезно на някого.И аз имах смс-известяване към тази банка,ми съобщенията ми идваха на другия ден след като са преведени парите или въобще след като има движение по сметката.Що така се е получило при мен?
Виж целия пост
# 633
Петърч,Софийска в пощата нямаше.
Виж целия пост
# 634
София - ЦКБ - НЯМА.  Rolling Eyes А като ги преведат, ще разбера първа, защото имам смс известие.  Laughing И ще докладвам.  Wink
Никак не по темата,но може и да е полезно на някого.И аз имах смс-известяване към тази банка,ми съобщенията ми идваха на другия ден след като са преведени парите или въобще след като има движение по сметката.Що така се е получило при мен?
 Защото не сте се разбрали кога точно искаш да те известяват.  Peace Като попълваш молбата, има много опции - да ти пращат смс само при движение по сметката, само при превод, при захранване, всеки ден без значение имало ли е движение и т.н. На мен ми пращат само при движение по сметката (без значение какво) и винаги до 1-2 минути след транзакцията. Дето се вика още не съм излязла от банката, и телефонът ми е писнал. То нали това е целта на смс известяването - след 1 ден за какво ми е ?   Crazy
Виж целия пост
# 635
Ами уж и ние така се бяхме разбрали,така попълних и в документите,ама нъцки.Отидох и го спрях накрая.
Виж целия пост
# 636
Ами не знам защо така....на мен лично ми е много удобно. Преди време се опитаха да ми хакнат картата, с която пазарувам по интернет и ако не беше известието...
Сори за офф-а !   bouquet
Виж целия пост
# 637
За Нова Загора някой знае ли нещо?ОББ?
Виж целия пост
# 638
Варна Експресбанк има Simple Smile
Виж целия пост
# 639
Вече има детски и в Пловдив в Инвестбанк

Надявам се и при другите да дойдат до края на деня   bouquet
Виж целия пост
# 640
Райфайзен банк Варна - има
Виж целия пост
# 641
В Нова Загора-ОББ има детски в 16.20 ч.
Виж целия пост
# 642
София, Възраждане - СиБанк - няма. Не че съм очаквала, ама проверих профилактично.
Виж целия пост
# 643
Някакво инфо за Пловдив-Райфайзен Банк?
Виж целия пост
# 644
Варна Експресбанк има Simple Smile
супер..отивам до банкомата Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия