Пролетно слънце грее, АВГУСТинче навън лудее...-тема №26

  • 28 129
  • 732
# 120
Dyndla,радвам се,че всичко върви наред  Hug
Виж целия пост
# 121
Здравейте! В момента съм бясна, та бясна и влизам малко да се разтуша!

Много се радвам, че вчера успяхме да се видим с Лили и Софи.  Party Двете майки се бяхме виждали преди месец и половина, но малките беладжийки не се бяха виждали от лятото и беше страхотно, че успяхме да ги съберем, въпреки различните им режими. Софи е прекрасна, просто ми идва да я схрускам всеки път, когато я видя, но и тя ми се радва, все идва да се гушкаме.  Heart Eyes Показа си доста от номерцата, нали си беше в царството. Wink Ако знаете само баща й как я е научил да танцува, леле страхотни чупки и движения прави, напълни ми душата! Joy Лили забравих да ти кажа - задължително да й направиш клипче!!! Пък Андичка, като на чуждо място, позабрави да се погивези както си знае.  Laughing Но нищо, другия път у нас.  Mr. Green Утре се надявам да можем да се видим и с Ани и Топчо.  Whistling Така са ми залипсвалииии. Heart Eyes

Дундла, леле как си издържала предвид ситуацията да не отидеш на лекар, направо не знам. Слава Богу, че всичко е наред.  Praynig Hug

Рибке, спокойно! По-добре сега да я изкара, отколкото по-натам.  Peace А твоето момченце не казваше ли някаква мръсна дума?  Все се каня да ти пиша колко се смях като го написа преди време.  Joy Наистина много трябва да внимаваме какво говорим, защото са като папагали - всичко повтарят!  Mr. Green

До скоро!  Hug
Виж целия пост
# 122
Бърборанка - ходих си редовно на лекар почти всяка седмица. Явно нещо не съм се изразила добре. Мойта докторка твърдеше, че всичко ми е наред, но по това дето четях всеки ден в нета хич не ми се струваше нормално. Просто при мене трябваше време за да се види бебчо.
Виж целия пост
# 123
Не бяхме ходили на лекар и нали се сещате  какво ми беше на мене. Вчера обаче ходихме на доктор и видяхме сърчицето.

Заради това се обърках. Така или иначе важното е, че всичко е наред и с бебчо сте добре!  Hug
Виж целия пост
# 124
Останах без мишка, и не знам кога ще ми донесат нова.Нищо чудно да я карам така седмица -две.Нищо, то и нета никакъв го няма.
Не мога да ви опиша колко "забавно" ми беше докато нацеля с клавиатурата как да влезна да публикувам отговор.
Свате, една голяма прегръдка за болничкият ми зет. Какво да ти кажа, дано се оправи по - скоро. А за препоръчаният от лекарката медикамент /не можах да видя какво е точно/ - само вие ще си решите... Потърси алтернативи, проверявай и решавай.Важното е Теди да е здрав...
Дундла, радвам се, че всичко е добре.
Завиждам ви така, като се срещате.Аз тук ще почна да си говоря сама вече...
Обаче...Искам да ви разкажа какво дребно нахалитетче си имам. Вървим вчера на разходка и срещаме някаква жена. И Кати като видя, че жената носи торби застана и зачака да получи нещо.Ама седи, гледа торбите и не мърда. На жената чак и стана неудобно, че няма нищо, дето да става за дребосъчка.Накрая успя да получи една вафличка от една комшийка там, дето също беше навън.Та дребосъчка си тръгна доволна. Миналия ден пак така получи нещо за хапване, че не се задоволи с даденото и, та искаше всичко. Днес пак къде мине и премине и прибере по нещото в джобчето. Това дете гладно няма да остане.Така свикна от всеки да получава по нещо, че сега си мисли, че хората са длъжни да носят в джоба си нещо за нея.

Друго...А да, Славенче, надявам се резултатите от следващите изследвания да са добри. 
Не се сещам за друго.Най - вероятно ще влезна пак като ми донесат нова мишка, че така си е мъчение.
Виж целия пост
# 125
еееееее Дундла,как съм пропуснала да видя че и ти си бременна Shocked,браво много се радвам,дано всичко да мине леко и безпроблемно Hug
Виж целия пост
# 126
Добро утро на всички! Simple Smile

Александра, определено е много забавно да работиш без мишка на компа. hahaha Преди около месец Алекс счупи нашата и изкарахме един ден така, направо си скъсах нервите.  ooooh! Дано по- бързо се обзаведеш с нова. А за Кати- грижи се малката сладурка да не остане гладничка.  Peace

Бърборанке, Фликс- хубави моменти ви предстоят с кумуването. Ще усетите отново вълненията около една сватба.  Peace

Славенка, и аз стискам палци всичко да е наред с изследванията.  Hug

Джема, стискам палци всичко да е ок и да се сбъдне мечтата ти !  Peace

Лиде, може и на мен да драснешна лични или на скайп, да ми обясниш по- подробно за проблема с пъпките. И аз имам проблеми от този тип и ще ми е полезно.  Peace

Хариелка, честита племеничка и от мен.  Peace

Алегория, бързо оправяне на Теди.  Peace


Изпускам още доста неща със сигурност, но както винаги карам по спомени и нещо не се сещам какво още имаше...  Embarassed


 При нас нищо интересно. От вчера и аз започнах 90-дневната диета и ще видим докъде ще я докарам.  Whistling Като се има предвид, че се каня от повече от половин година и това си е малък успех за мен, че изобщо започнах. Simple Smile

 За Алекс какво да кажа- научи се маймуната да спи при нас на спалнята и от две седмици някъде си спим все тримата.  ooooh! Винаги когато е болен си го взимаме при нас, но след това не сме имали проблеми да си спи в неговото легло. А сега си заспива там и всяка нощ като по часовник се буди м/у 1.30-2.30, изправя се и започва да ме вика. Ако се опитам да го сложа да си легне обратно се започват едни крясъци и рев. И понеже и на мен ми се спи и нямам нерви да го слушам как плаче го пренасям на спалнята.  Embarassed Дано е само период, защото иначе трябва да взимаме по- сериозни мерки, а хич не ми се иска.... newsm78
  Другото което е, че напоследък ме прави луда докато се храним. Понеже столчето му е при компютъра и е свикнал докато яде да му пускам песнички и клипчета, сега докато не пусна правилното отказва да яде. Дърпа се, изпъва се на стола, и само ми сочи с ръка. Когато го разбера някак си какво е искал пускам, обаче той започва да иска следващото и ми се изпъва и се дърпа от лъжицата. Ако не е много гладен храненето стана направо ужас.  ooooh!

Като изключим тези две неща ми е много сладък, става все по- палав и интересен. Всеки ден измисля по някоя нова щуротия, напоследък любимото му занимание е да свали всичко от нощното ми шкафче и да го избута от спалнята чак до средата на хола.  hahaha hahaha И като го довлече сяда победоносно в/у него и започва с един хитър поглед да оглежда за реакция.  hahaha  Joy


Хубав и усмихнат ден на всички!   bouquet


П.С: Ганушке, Амбишъс-къде сте?   Hug
Виж целия пост
# 127
ехооооо,къде сте всички?Щурчо заспа и аз реших малко да разпусна на компа.Мъжо ми е болен с гнойна ангина и е в болнички два дни,та си имам ДВЕ ДЕЦА Laughing.И той е опасен,вчера гледа един филм,а аз гладя и малкия си търси внимание,при което аз му викам"Погледни за малко детето иска нещо",а той ми отговаря,че гледа филм и неможе да се раздвоява Shocked #Cussing out
Яна-Митко за сега не е научил друга лоша дума,но внимаваме какво говорим пред него,че всичко повтаря.Иначе ние излизаме всеки ден поне по 30 мин,било до магазина и до кухнята и после се прибиреме,но задължително едно ходене на вън имаме.Иначе и аз съм съгласна,че е по-добре сега да се шари и да минава уж по-леко,шарката си е едно зло,но трябва да минава по реда си и тя.И ние април месец сме на сватба на най-добрата ми приятелка,много е приятно да знаеш,че ще ходиш на едно такова събитие.
Мариелка-все едно ми описа митко и неговите номера за спането.Заспива вечер към 21 и към 1 или 2 часа се събужда и става,аз го взимам защото ми се спи и е много студено и не ми се занимава с приспивания и го слагам между нас и той заспива от раз и така до сутринта.Ще пробвам някоя вечер да си го върна в кошарата да видя дали ще се събуди пак Simple Smile
Славена -дано всичко е наред и баткото няма проблеми Hug Praynig
Джема,определено у  всички предизвика интерес,.Успех и от мен,много се радвам на хората който знаят какво искат и го следват.Чака ме да се похвалиш!!!
Лек ден!Тук пече много приятно слънчице и като стане щурчо ще го изведа на разходка.  Nature Sun With Face 1swing
Виж целия пост
# 128
Здравейте, момичета, в този страхотен слнчев ден!   bouquet
 
Ние днес бяхме на ФМ. Много съм щастлива и много ми олекна! Детенце е здраво, порастнало, оформено!   Пуска 3Д, направи ни много снимки. За пола каза, е ако съм отишла другата седмица би била по-сигурна, но сега още е 50 на 50 и не й се гадае  Разпитва за каката, каза другия път да е с нас, тъкмо  и бебето ще е по-разбираемо за гледане   Много ми е кеф, много! 
Часа ми беше доста рано, та Преслава остана да спи с баба си. Много е слушкала, не се е сещала за нас въобще. Даже като се прибрах и почти не ми обърна внимание, а рева за баба си, че отива на работа.  Joy

Хари, честита племеница! Жива и здрава да е!   bouquet

Бреййй, повлекох крак с тая 90дневна диета  Joy Страхотна е, момичета, успех!  Peace

dyndlа, да няма повече такива случки! Много да ти е лека и спокойна бременността от тук нататък!
Виж целия пост
# 129
Буболече,личи ти,че ти е слънчево настроението след ФМ.Браво,само така и едно хубаво слънчево бебенце пожелавам накрая  Heart Eyes

Рибке,е**си отговора  Shocked

Мариелка,хахаха-все едно описваш и Марти,но за храненето.Преди ден обяснявах на Лидето как само сочи компютъра и вика "ъ-ъ-ъ" и аз повече време сменям филмчета отколкото го храня  ooooh!  Laughing Забелязала съм,обаче,че ако яде нещо,което му е интересно и вкусно (всякакви тестяни изделия примерно) не му трябва компютър Thinking

90-дневната диета-и аз и се чудя,но нещо се съмнявам в себе си.Не вярвам,че ще мога стриктно да я спазвам,защото никога не съм правила диета и обичам да си угаждам.А да не ям след 20.00 часа-ами то няма кога да вечерям,значи. Пък и не виждам как се вписва ракийката в картинката,а как ще морим бацилите все пак  cheers Но трябва да измисля нещо-режим на хранене ли,що ли-защото имах да свалям така или иначе след раждането още 6кг,които взеха да се увеличават от както се заседяхме да зимуваме  в къщи  Blush
Виж целия пост
# 130
Здравейте.Ние откарахме 2 часа навън понеже трябваше да обиколя 3 банки и малкия спа в количката.Супер си беше времето. Peace
Моята антибиограма излезе и ми показа, че имам патогенен стафилокок и трябва да се лекува.Изписаха ми АБ , който струва 60 лв и не мога да си го купя сега.Та ще чакам да имам пари и тогава ще се лекувам... ooooh! Outta Joint
Валентин си умира да ми разглежда каталозите и в момента се е заиграл с един. Laughing
Аз вече се преброих електронно.А вие? Simple Smile Сметнах,че не искам разни чужди хора да ми влизат в къщата, а с малкия няма как да стоя на вратата и да се обяснявам.Simple Smile
Лека вечер на всички! Hug
Виж целия пост
# 131
Янче, нямате ли някоя снимка от гостито, да ги видим двете госпожици как си играят? Така ми липсват на мен срещите с майки и други дечица. В тоя студ и при тези епидемии не сме се събирали с никого.  Confused

dyndla , и аз май съм пропуснала радостната новина, че очакваш дете. Лека бременност ти желая! Чудесно е, че всичко е наред.

Буболече, наистина от поста ти личи колко си радостна. Липсват ми на мен тези моменти с прегледите, очакването да видим колко е пораснало бебчето, после тръпката около пола. Беше много хубаво време!

Тази 90-дневна диета да взема да я проуча и аз, че от лятото насам качих някое кило, за което много ме е яд. Твърдите, че има резултат?  Thinking

Виж целия пост
# 132
Здравейте!
Славенче, скорошно оздравяване и дано няма болни повече в дома ви, а и в на всички домовете, само здраве желая. Ние се преброихме преди две вечери.

Мариелка, и ние сме едно към едно като вас с храненето, голям купон Joy Joy Joy , а с приспиването вечер заспива на спалнята при нас и си го местя след това, но не се събужда през ноща поне. А за диетата успех, на мен днес ми е четвърти ден и се чувствам добре, ще видиш, че ще има резултати и то добри.

Хариелка, честита ви племеничка и от нас, да ви е жива и здрава и много да радва мама и тати!

Джема, имаш силно стиснати палци и от мен.

Буболече, много се радвам, че при вас всичко е ок, нека така продължава да е и до финала.

Хубава вечер от мен!
Виж целия пост
# 133
Flix,нещо не разбрах,за кое казваш,че е е**си и отговора?
Виж целия пост
# 134
Flix,нещо не разбрах,за кое казваш,че е е**си и отговора?
За това,което ти е казал мъжа ти-че не може да се раздвоява.  Laughing Наистина -болния мъж може да е по-зле и от дете.Една приятелка вчера ми се оплакваше,че не може да накара мъжа си да отиде на лекар и да си пие после лекарствата  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия