Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 13-та тема

  • 133 409
  • 740
# 285
nudel33 , моята чаена чаша е 220 мл. - права си, различни са чаените чаши, затова не е лошо в рецептите да се казва с каква вместимост е използваната чаена чаша.Радвам се, че са ти допаднали възелчетата Hug.
Виж целия пост
# 286
Доника, питката ти е много, много красива  Peace
Виж целия пост
# 287
Аелис,много ти благодаря,и твоята месеница е супееер!Обичам печива със сусамче отгоре!  bouquet

Зиче,извинявай,че чак сега,но нещо не ми стига времето за всички теми напоследък.Изобщо не се притеснявай за пари и разни такива работи,не се и съмнявам,че ще си коректна,мила!Само кажи,че искаш тавата и ще отида до магазина. Hug

eldi,взех я от магазинчето за дом. потреби на пазар Чаталджа,първото до бариерата на ул.Цар Асен.До него има магазин за пердета и платове.А днес ми се мярнаха такива тави и в подлеза на Тракия. Peace

nudel33,Доника-много хубави питки сте направили,комплименти!  bouquet

Виж целия пост
# 288
Здравейте!!! Записвам се с една питка, която правих предишната седмица.

Преди печене:


И опечена:
Виж целия пост
# 289
Стаси, както винаги питките ти са забележителни Peace
Виж целия пост
# 290
Стаси страхотна ти е питката  Hug

от мен


РЯЗАН ХЛЯБ



ПИТКИ СЪС СЛЪНЧОГЛЕДОВИ СЕМКИ


Виж целия пост
# 291
Поздрави на всички майсторки на тестото! ЗИЧЕ, рязаният ти хляб е приказка!
Много отдавна не съм писала, не зная и за напред дали ще мога да се включвам, защото вече живея в чужбина, а тук където съм не готвят много и не са тежките манджи. За това се записвам с последните две неща, които месих в България и са надявам да не ме забравяте, ще се опитвам да се включвам, защото готварския форум вече започна да ми липсва, сега повече на четене ще я карам.

Кифлички с кашкавал, сирене и сусам и Питка със сирене.

Виж целия пост
# 292
rossonera  много се радвам че се обади  Hug Те като не готвят ти им готви  Mr. Green Виж кифличките и питката ти са чудесни едва ли ще устоят на такива майсторски неща там където си ..Пък се чудя какви са тези които не ядат хубава питка или хубави кифллички като твоите например... newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 293
rossonera  много се радвам че се обади  Hug Те като не готвят ти им готви  Mr. Green Виж кифличките и питката ти са чудесни едва ли ще устоят на такива майсторски неща там където си ..Пък се чудя какви са тези които не ядат хубава питка или хубави кифллички като твоите например... newsm78 newsm78

ЗИЧЕ, френска му работа. Пазят талия.  Laughing Но се надявам по-натам във времето отново редовно да се включвам с питки, кифлички, козунаци и пр. и пр.
Виж целия пост
# 294
Той зетя е във Франция не ми е разказвал ,че са такива пазещи талии  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 295
ЗИЧЕ, френска му работа. Пазят талия.  Laughing Но се надявам по-натам във времето отново редовно да се включвам с питки, кифлички, козунаци и пр. и пр.

rossonera, ако имаш възможност да им ги направиш там тия кифлички и такава питка, ще видиш колко пазят талии франсетата. И кроасаните ще забравят! Peace Grinning Сещам се как в Арабанаси нагъваха едни питки, нещо като пърленки, но беше отдавна и не ги наричаха така. Даже ми бяха дали рецептата, само се бъркаше тестото, не се месеше, и се печеше на силен огън. Хич никой/я не се сети за талията си! Grinning
Виж целия пост
# 296
Показвам днешната ми питка за РД на мъжа ми:
 
Извинете, че е много голяма, но не съм се научила още да обработвам снимките.  Embarassed
Виж целия пост
# 297
И питата, и снимката са си много добре, тъкмо с подробности ще се видят детайлите на питката Hug
Виж целия пост
# 298
Ваня1975, да ти е жив и здрав рожденика, питката ти е много красива, а снимката е в нормата.

Rossonera и твоите кифлички и питка са прекрасни.

Stasi76, отново прекрасна питка.

Nudel33, питката ти е чудесна.

От мен, хлебче c кашкавал.

Виж целия пост
# 299
Venetta, в твоята тема я има рецептата на хлебчето с кашкавал, нали? Да я потърся там, искам да направя за съпруга си Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия