Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 13-та тема

  • 133 407
  • 740
# 435
Ох, днес като се загледах в плетката на Стаси(която ще пробвам другия път) си харесах едни кашкавалки, които бяха с прясно и кисело мляко. Станаха разкошни обаче ме домързя да ги снимам-имам още половин тава де Simple Smile Въпреки това ще изчакам до утре за да преценя като поизсъхнат как ще е тестото като е комбинация от 2-те млека Hug
Виж целия пост
# 436

Ето я и поредната ми питка. Тестото е на labrex   (много сполучиво тесто за всичко). Наистина е така.

Виж целия пост
# 437
nudel33  Страхотни питки браво на тебе майсторка си ... Hug
ПЕПИКА и тук ще кажа БЪЛШЕБНИЦА СИ ТИ! Hug Hug
Виж целия пост
# 438
Пепика, Нудел, майсторки сте  bouquet!
Виж целия пост
# 439
Леле, какви красоти са показали Пепика и Нудел Whistling
Аз бая брашно ще има да съсипя още докато ги стигна поне малко в майсторлъка hahaha
Как ги правите тези плетеници, разкошни са Peace
Виж целия пост
# 440
ЗИЧЕ, mari_eta , tzarina ,

Благодаря ви момичета за комплимента.  Hug

tzarina, щом имаш желание, ще се научиш. 2-3 пъти може да не стане, но човек от грешките се учи. И аз така започнах. Като ти се яде, а няма кой да ти направи. Неволята учи и форума много помага.  newsm10
Виж целия пост
# 441
   Момичета,въпросче.... Blush

   Дали с 2 втасвания има повече шансове за по-успешна питка?(Днес на всяка цена трябва да е хубава.  yes Praynig )
   Благодаря за всякакви мнения!   bouquet
Виж целия пост
# 442
   Момичета,въпросче.... Blush

   Дали с 2 втасвания има повече шансове за по-успешна питка?(Днес на всяка цена трябва да е хубава.  yes Praynig )
   Благодаря за всякакви мнения!   bouquet

Селма, това си е пътят към по-хубавата питка - поне две втасвания. Но все пак наблюдавай тестото, много важно е да не го превтасаш. Ама ти такива хубави питки си показвала, че няма начин да не ти се получи. Стискам палци и да се похвалиш!  bouquet

А Пепика и nudel33 направо ме комплексирАха! Напоследък ме избва да говоря като в оная простотия Пълна лудница. Embarassed То бива красоти, ама вие сте подминали границата. Стоя, зяпнала и .................. Crazy Crazy Crazy страхотни питки, момичета, майсторки сте със златни ръце!  chef  bouquet  chef  bouquet
Виж целия пост
# 443
Ооооо...Пепика, Нудел - поздравления!!!!! Страхотни питки!

Аз за днес съм се наканила да правя една....Пък да видим дали Асан ще яде баница......

Лабрексче, днес съм ти разпространила любимата салата на Стоева(използвам,че тя не чете тук) с тиквички......А снощи аз я правих......Дойде и времето........Разкош!

Селма, да не е за прощъпулник? Успех! И да, и аз съм фен на 2 втасвания.......
Виж целия пост
# 444
СЕЛМА аз не правя разлика с две втасвания и с едно. Маята предварително я разтварям в млякото или водата  с захар и брашно да стане кашичка и я оставям да шупне.Тестото направо оформям. Peace Правила съм опити и разлика във вкусовите качаства няма. Peace
Виж целия пост
# 445
   Момичета,въпросче.... Blush

   Дали с 2 втасвания има повече шансове за по-успешна питка?(Днес на всяка цена трябва да е хубава.  yes Praynig )
   Благодаря за всякакви мнения!   bouquet
Благодаря на всички  Hug. Привърженик съм на двете втасвания, казвам го от опит и потвърждавам мнението на Пина Защо две втасвания
Виж целия пост
# 446
   Момичета,въпросче.... Blush

   Дали с 2 втасвания има повече шансове за по-успешна питка?(Днес на всяка цена трябва да е хубава.  yes Praynig )
   Благодаря за всякакви мнения!   bouquet
Благодаря на всички  Hug. Привърженик съм на двете втасвания, казвам го от опит и потвърждавам мнението на Пина Защо две втасвания

 Peace Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 447
Аз за днес съм се наканила да правя една....Пък да видим дали Асан ще яде баница......
Лабрексче, днес съм ти разпространила любимата салата на Стоева(използвам,че тя не чете тук) с тиквички......А снощи аз я правих......Дойде и времето........Разкош!

Маме, Асан със сигурност ще яде баница, както аз със сигурност ще подсмърчам и преглъщам, като покажеш баницата! Добре ме подсети за салатката, че направо си я бях забравила. Пък Стоева може и да прочете и да се прежали, кой знае? newsm78 Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 448
Още един глас ЗА две втасвания Peace.

И аз меся сега, после ще показвам...
Виж целия пост
# 449
И аз меся сега, после ще показвам...

Предложи идея за оформяне, моля.......Да ви призная - като дойде този момент и блокирам......Едно,че нямам никаква фантазия, а и от редовно правене на питки - вече всяко оформление ми се вижда скучно, пък нали сме ги свикнали в къщи все да е нещо ново.....И от много чудене - най-накрая си карам както баба знае и не съм доволна от крайния резултат........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия