
. Арес почина преди две години и още рева, като му видя снимката.А баба ми, която почина миналата година някак бързо я прежалих
. Как го лепна този вирус като не излизаме и никой не идва в нас не мога да разбера. Сега се чудя на нея ли да обръщам внимание, че е много нещастна с 40 градуса
или да пазя Боян, тоест да я избягвам
. Депресия.
. Как го лепна този вирус като не излизаме и никой не идва в нас не мога да разбера. Сега се чудя на нея ли да обръщам внимание, че е много нещастна с 40 градуса
или да пазя Боян, тоест да я избягвам
. Депресия.
изолирай доколкото можеш малчо и стои с Мишката, че с тая висока температура си представям колко му е зле на детенце
Стискам палци бързо да се оправите и да не заразите малчо
.А ако може майка ти да се занимава с Боян и да ти го дава само да го кърмиш е най-добре.Дано бързо й мине и не ви е заразила
.
да почива в мир жената!
гушкай я, играйте си и се надявай да се разминете лесно. Според мен най-вероятно вече ви е заразила, щом всички сте заедно в една къща. Запази спокойствие и ще мине бързо. Моите и двете постоянно си предават вируси цяло лято и цяла есен, ама така е с две малки деца каквото пипне едното това и другото.
Приемете и моите съболезнования
на Мишока и да се оправя !

Препоръчани теми