Почивай в мир Валенце-февруарченце!

  • 52 488
  • 757
# 195
Честита втора годинка на рожденниците днес! Бъдете здрави, палави, игриви и правете мама и тати щастливи!

Деси, страхотна торта! А Ивко е толкова сладък на снимките, и толкова весел!

Наде, и аз съм живяла 10 години на първи етаж. И сега не искам! Дано Белка свикне бързо с новия дом!

Дани, успех при новия старт на старата работа! Бързо ще си припомниш, убедена съм. Не се тревожи толкова!

За килограмите и сантиметрите нищо не мога да кажа, защото Плами си върви миньонче като майка си. Сега е 10,5кг. и 85 см.  Лелеее, то половин глава по-ниска от Дени ще дойде  Shocked А е и хърба ....
Виж целия пост
# 196
Ама то при нас няма угодия  Joy Аз пък се тюхкам, че Руси е бая дебеличък  Blush Мина 15 кила и е 92 см.....множко ми се виждат, налита на тестено много и въобще не съм спокойна  newsm78
Виж целия пост
# 197
 Здравейте момичетаа!
 Да са живи и здрави всички рожденничета!Да растат щастливи и игриви!
 Ивко е супер сладур, Деси! Heart Eyes
 От няколко дена не мога да се доредя да драсна някой ред.Вчера бяхме на консултация с Борис вече е 7500г.(+500гр, което е супер при положение, че беше болен) и 63см..А в понеделник беше лудница - идваха майстори да демонтират новия ни климатик, защото се оказа, че от Техномаркет са ни продали климатик, който не работи при Т под -5, а те го предлагат, като работещ при -15.Добре, че паднаха Т, че иначе щяхме да се усетим чак другата зима  ooooh!.След малко разправии в крайна сметка го смениха, но сегашния пък се оказа дефектен  #2gunfire, което за късмет се установи още при монтажа, но пък майсторите ще трябва да идват пак да сменят някаква част  ooooh! Tired.Сега правя планове как да се замъкна с двете деца до НАП да си подам декларациите по ДДС  Thinking, че са едни стълби там  ooooh!.
 Да се включа и аз в коментарите за килограмите - Тодор беше 15кг. септември, сега не знам колко е, но е 94 см. и си изглежда нормално, нито е слаб, нито дебел.
 А, и Наде това за 1-ви етаж, на мен ми е доста страшничко  Confused.Лятото е абсурд да спиш на отворен прозорец  Naughty.
Виж целия пост
# 198
Да са здрави, щастливи и много весели порасналите и празнуващи днес дечица! Hug

Мими
,  покрай скиорката изгледах и клипа с партито у вас - две деца, две котки, а тя и ги гледа, и си пее на всичкото отгоре... Наистина смятам, че ако има някой, който може да изгледа едно десетина деца без да му мигне окото, това сте ти и Яна.  newsm20

Ако пропускам някой друг кандидат, моля да ме извини... Mr. Green


Виж целия пост
# 199
Честит ден ден на днешните рожденници!


Ние не сме били кумове досега,а и като гледам,то май няма вече на кого.

Да бе няма, друг път ще си говорим Laughing И в тази връзка бърз спам към Мама Зари - може ли църковен брак без граждански?

Десика, много са оригинални подаръците ви, особено ми харесаха мечетата.

Ралица пък беше много неспокойна като се преместихме- явно си е до дете.

Виж целия пост
# 200
Зари  мерси за доверието Mr. Greenама 10 ще ми дойдат множко...ще ги намаля до 3 Heart Eyes

Който не е гледал клипа,моляhttp://vbox7.com/play:a9940f96 искам да подчертая,че Мая е за 1 път на ски bowuuнакрая мрънка,но вече е била изморена Heart Eyesна мама геройчето Grinning
Виж целия пост
# 201
Не може, Маринка. Не е легитимен.

За кумуването - ние сме кумове на едно близко семейство. Станахме, преди ние самите да се оженим. Тогава бяхме още студенти, изобщо нищо финансово нямаше около нас, камо ли чак толкова авторитетно. Но те ни избраха и така. Голям смях беше - аз не знаех нито едно хоро, кумът държа една много странна реч. Но и до днес сме много близки, станахме и кръстници на децата...
Аз наистина го приемам от духовната му страна и се надявам да се справяме в това отношение.

И ние се преместихме, когато Мими беше на тази възраст. Прие го много тежко. Наистина си е до дете...
Виж целия пост
# 202
Мими[/b],  покрай скиорката изгледах и клипа с партито у вас - две деца, две котки, а тя и ги гледа, и си пее на всичкото отгоре... Наистина смятам, че ако има някой, който може да изгледа едно десетина деца без да му мигне окото, това сте ти и Яна.  newsm20

Ако пропускам някой друг кандидат, моля да ме извини... Mr. Green


Ето, мен ме пропускаш  Crossing Arms Аз например мога лечебница да си отворя вече  Mr. Green Прилагам комбинирано лечение на деца и възрастни, лекувам чрез традиционна медицина, хомеопатия, билкарство, бабешки методи и бой  Laughing първите ми пациенти са най-верните ми клиенти, обещават никога да не оздравяват, за да не замре бизнеса  Joy

Ми какво  Rolling Eyes ........ днес ми излезнаха резултатите от гърлата - и двамата със гадини, и двамата с АБ, таткото на хапове за кашлица, които, ако не му бутна в устата, не пие  Twisted Evil утре трябва да се върна на работа и за целта ще дойде и бабата на мъжо, че следобеда увисвам с един час, няма кой да гледа пациентите...та бабата и нея преследвам с нейните хапове, че все ги забравя  Outta Joint

Виж целия пост
# 203
Галче,май е най-добре да следваш фармация...вие що пари счупихте в лекарства.До сега апартамент да бяхте взели на децата,там са страшни надценки Mr. GreenТрябва ви освен лечебница и аптека.
Виж целия пост
# 204
Честит рожден ден на празнуващите днес!!!

Деси, много сте готини и тортата  супер!
Дани, мн.бързо ще свикнеш и всичко ще се нареди!
Алхимикова, страшна е малката скиорка! Не знаех, че толкова малки може да се закрепят, но явно си е до детето. Вашето има данни.
Гал, айде да ви оставят вече тези болести!

Мишката е към 13-14 кила, сантиметрите не знам, но е под 92.
Виж целия пост
# 205
Добро утро!
Честит Рожден Ден на Евуна-маймуна както и на Красен, Виктор, Александър, Аглая и Алекса!


Нашето парти мина много добре! Малката се правъзбуди до Н-та степен и дори не знам кога я е приспал баща й, аз към 9:30 бях отнесла плувката  Whistling
Сунтринта обаче имаше вместо тя да ни казва "Мами, тати, айде!", можа само да каже "Нана оче" Simple Smile
Исках снмки да кача, но падна батерията на фотото, а не можах да намеря резерванта... По-късно днес ще се отчета Simple Smile

От консултацията вчера резултатите на Зелето са: 89см /с прибран врат Simple Smile/ и 11 600. Според педиатъра: "Добре охранено дете" На мен не ми изглежда нито дебела, нито слаба, но краката й са като клечки Simple Smile

Гал, щом още го приемаш от веселата страна, всичко е в реда на нещата! Освен това скоро идва пролетта - ще свърши грипния сезон и ще си отдъхнеш!  Hug
Виж целия пост
# 206
Дойде време и аз да почерпя за рождения ден на Красен!


и понеже да не е сухо да присяда
който каквото обича Simple Smile

Честит празник и на останалите десето-февруарчета - Евуна, Алекса, Аглая, Алекс и Виктор
Виж целия пост
# 207
Не може, Маринка. Не е легитимен.


Пред кого?
Виж целия пост
# 208
Честит рожден ден на Ева и Красен,на Виктор,Сашко,Аглая и Алекса!

Мими,бива си я скиорката!!! Браво на нея!

Не може, Маринка. Не е легитимен.


Пред кого?

   Joy Много добре зададен въпрос!
Виж целия пост
# 209
Честит рожден ден на Ева и Красен,на Виктор,Сашко,Аглая и Алекса!
Цитат
Не може, Маринка. Не е легитимен.


Пред кого?

    Много добре зададен въпрос!

 Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия