40 дни в къщи?

  • 32 515
  • 187
# 180
аз изведох сина на 5 ден.по принцип не се дава да се вижда до 40 ден,защото бебето се изчиства.нали му излизат пъпки,бели се и т.н.т.според мен това е причината.

И до 40-тия ден пъпките изчезват?
Виж целия пост
# 181
аз изведох сина на 5 ден.по принцип не се дава да се вижда до 40 ден,защото бебето се изчиства.нали му излизат пъпки,бели се и т.н.т.според мен това е причината.

И до 40-тия ден пъпките изчезват?

 hahaha а дано, ама надали  hahaha
Виж целия пост
# 182
И двете си деца съм извела навън на около седмица.
Виж целия пост
# 183
Божееее, ако знаете моя син колко време пъпчасал си го разхождах Simple Smile
Виж целия пост
# 184
божееее - пък аз си мислех че синът ми е нямал много пъпки - и сега като му гледам снимките - и си викамммм - това ли детенце е нямало пъпки  Embarassed Embarassed
е нали са си наши  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 185
Е какви основателни причини? Единствената основателна може да е детето да не се зарази с нещо понеже имунната му система е слаба. Ние изведохме бебока на около седмица навън. Педиатърката каза, че няма проблем. Времето обаче беше хубаво.  Peace
Виж целия пост
# 186
Не сме  чакали  40 дена, но бебето беше  декемврийско така, че не  сме излизали  много по студовете. 
И погача не сме правили  Peace. Свекърва ми е много  суеверна и постоянно трябва да парирам приумиците й.  Все обяснявам колко са  "зле"  германци и  англичани дето нямат такава народопсихология и суеверия  Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 187
На 7мия ден бяхме навън (октомври). Сега го чакам да се събуди и излизаме поне за малко (навън е 1 градус, бебо е на 20 дена). Докторката каза да не се мотаме да го извеждаме, че било зимно бебе, трябвало да събира слънце до колкото е възможно  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия