
Бъдете вие и семействата ви здрави, чувствайте се щастливи майки, обичани и уважавани жени!

Благодаря за идеите!
Може ли клеева тинктура да се слага по 1-2 капки дневно в мляко/вода, че иначе Алекс даже не ми дава да му впръсквам стеримар в носа? По принцип в какво отношение се разрежда клеевата тинктура към солен разтвор (ще търся тук солен разтвор в ампулки, че у дома имам само на спрей)
Сиси, имаме инхалатор за стаята, но понеже гледам,че влажността е в оптимални граници, затова не съм го пуснала, но още днес ще го пусна да овлажни въздуха. Ще търся нещо подобно тук и на Пулмекс.
Джиджи, благодаря за рецептите- ще опитам сока с черна ряпа и мед < че не зная небет шекер какво е и дали ще го намеря при нас (даже и не зная как е на англ. и какво представлява изобщо
)Маймунче, за съжаление възрастните хора в БГ имат подобно отноение към собственото си здраве- плюс тях предимно ги интересува децата и внуците им да са добре най-вече, а себе си остават на заден план (не са като тукашните възрастни), а и отношението в БГ към по-възрастни хора е пренебрежително от срана на мед, персонал- нали го виждам и по моите родители. Но ти хубаво правиш, че ги подканяш (и у дома сме така) Браво на Стейси за вратите- явно мама ще си похапва шоколад, докато детето спи
Диди, дано скоро има светлинка в тунела и нещата в семейството запончат да се оправят

Аманитка, много ти се събра напоследък, дано се размине с ЯМР и не ти се налага да пътуваш до Сф за раждането.
Цветен прашец, зная как се чувстваш, много боли, тъжно е, мъката ви е голяма...Но винаги пиши, дори и ако искаш да споделяш за чувствата си само, ние затова сме тук
Исках и други неща да пиша, но прегледах само отгоре постовете и на мен нещо мн. не ми се пише, като детето не се чувства добре- сега ще ходя да търся разни илачи.
Дано няма болни дечица и това грипаво време отминава по-скоро!

Ще му спретна едно освещаване, но да видим кога ще е , малко да се затопли 
