Покажи ми красота.....отново!

  • 78 029
  • 821
# 300
Тази песен много трудно я намерих в изпълнение.
На самодейци.... Красива е, за мен!

Виж целия пост
# 301
Виж целия пост
# 302
Като омагьосана съм от картините на този художник.
Мога да ги гледам много дълго и пак не мога да им се наситя!

Виж целия пост
# 303
Тази песен много трудно я намерих в изпълнение.
На самодейци.... Красива е, за мен!



Страхотна!
Виж целия пост
# 304
Sophia Loren at her Italian Villa
Виж целия пост
# 305
Като омагьосана съм от картините на този художник.
Мога да ги гледам много дълго и пак не мога да им се наситя!



 Sunglasses omm  Невероятни са!

Виж целия пост
# 306
Като омагьосана съм от картините на този художник...
Благодаря!
Виж целия пост
# 307
beautiful, хорошо, но и красиво!





п.п. разкошни картини, магия!, ANASI!
Виж целия пост
# 308
http://www.youtube.com/watch?v=WQNXz7DV7rQ&feature=channel_video_title

За мен това е невероятна класика! За красотата на изпълнението думите са излишни!
 newsm74
Виж целия пост
# 309
И една хубава класика от мен   

Виж целия пост
# 310
За мен тази песен е много лична.Няма път когато да я слушам и да не заплача.За мен красота е музиката,любовта.Благодаря за хубавите песни,клипове и картини,който сте публикували!

Виж целия пост
# 311
Виж целия пост
# 312
Виж целия пост
# 313
Извънземни са!!!




Виж целия пост
# 314
 Гледах изпълнението на ансамбъла три пъти един след друг.
 Невероятно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Оставям като хипнотизирана и без дъх!!!!!!!!!Каква магия ?!!!!!
 Огромно благодаря !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия