На море в Турция - тема 13

  • 76 444
  • 753
# 345
Аз също ходих да говоря учтиво с управителя,но той каза имате гледка море даже и частична,нямаме сои на по горни етажи.Тази година даже не искам  такава гледка ако сме в същия хотел,стаите които гледаха към другия хотел бяха много тихи и спокойни,така или иначе не стояхме вътре.
По ме притесняват анекси и незнанието на агентите за някои видове стаи,добре че си имаме добра агентка която ни пред опреди мин.година,  bouquet
В зоните с вилички в по скъпите хотели разрешено ли е разходка и ползване на басейн там?ако не си настанен там
Виж целия пост
# 346
Galactic Voyager, Tatjana, благодаря! Много мразя скандалите и нямам желание така да ми почва почивката. А съм се нагледала, как руснаците скадалничат точно по този повод.
Разбирам позицията ви, но има и обратната страна. Ако получите лоша стая, фактът че не сте направили нищо на място, може да съсипе почивката ви. А, след това и да имате някакви финансови претенции към хотел или туроператор те трудно ще бъдат удовлетволени. Да ви върнат 100 евро едва ли ще компенсира кофти почивка.

Аз, лично като управител на хотел имам 2-3 подобни случая - пристигат гости /немци/ и още с влизането ми бутат 5 евро. Изключително неприятно и обидно  Embarassed Обратното, когато гости са харесали много стаята и хотела и ми донесат една кутия бомбони например е съвсем друго.

П.П. имах забавна случка с една възрастна госпожа, която с пристигането си заяви, че иска стая към морето, но слънцето да пече следобяд в стаята й. Беше много изненадана, че в Слънчев бряг това не е възможно - хотелът е успореден на морето и стаите са източни или западни.
Виж целия пост
# 347
...
В зоните с вилички в по скъпите хотели разрешено ли е разходка и ползване на басейн там?ако не си настанен там
Не, не може да се ползват нито частта от плажа, нито басейните, които са отделени за Вилите.
Виж целия пост
# 348
По повод стаите с изглед към морето. Имала съм случай, когато правя запитване към туроператор за цена с изглед към морето. Изпраща ми се цена. И аз правя резервация от ранните записвания. След това обаче се оказва, че цената не е с изглед към морето, защото този туроператор не предлага тази допълнителна услуга, но това не е упоменато никъде при предварителните разговори. Когато трябва да платя, обръщам внимание, че допълнителното мое изискване е само желателно в резервацията, а не изрично условие. Тогава бах много обидена, защото понякога с дребни хитринки се опитват да ти вземат парите. Когато това се види веднага може и да можеш да реагираш, ако не си пропуснал ранни записвания на други ТО, но понякога това се забелязва чак в хотела и тогава изненадата е много неприятна, защото искаш на рецепцията нещо, за което не си платил и излагането е тотално.
Виж целия пост
# 349
Момичета, моля за спешен отговор, тъй като утре или в другиден трябва да си   направя резервацията.
От агенция ми предлагат в Аква фентъзи клуб рум и клуб фемили рум.Първата е с разтегателен диван, втрата е с отделни легла.Разлика в цената разбира се има, затова и питам тези които са ходили и имат наблюдение - достатъчно ли е диванчето за да спят 2 деца?Колко е голама първата стая.Все пак само ще спим там, но пък трябва и пронстранство да има.
Благодаря ви предварително! Hug
Виж целия пост
# 350
Аз се завръщам в темата (не че съм престанала да я чета де Laughing). Ремонтът, който изяде парите за почивката ще се отложи малко (надявам се лятото да дадат бонуси) и Турция отново е на дневен ред Grinning
Утре трябва да платим, за да хванем ранните записвания и имам дилема кой хотел да изберем. Ако може да помогнете ще съм много благодарна - AMARA CLUB MARINE или LETOONIA GOLF.
Искам пясък, зеленина и добра храна. Има ли отзиви оттам?
Виж целия пост
# 351
За мен Амара отговаря на 100% Peace   http://elku.snimka.bg/asia/amara-marine.525016
Както съм споделяла в този хотел ядох най-доброто Тирамису, което съм опитвала.
Виж целия пост
# 352
.
Виж целия пост
# 353
Galactic Voyager а от Летсния имаш ли снимки? И в Амарата във всяка двойна стая ли има разтегателно диванче за детето? Питам това, защото миналата година нямаше диван и спа при нас на спалнята - вярно огромна беше спалнята и той беше малък, но предпочитам да има легло и за него? Иначе детската площадка мноооого ми хареса!
Виж целия пост
# 354
Аз се завръщам в темата (не че съм престанала да я чета де Laughing). Ремонтът, който изяде парите за почивката ще се отложи малко (надявам се лятото да дадат бонуси) и Турция отново е на дневен ред Grinning
Утре трябва да платим, за да хванем ранните записвания и имам дилема кой хотел да изберем. Ако може да помогнете ще съм много благодарна - AMARA CLUB MARINE или LETOONIA GOLF.
Искам пясък, зеленина и добра храна. Има ли отзиви оттам?

И ние бързахме с резеравацията заради отстъпките и от агенцията горещо ми препоръчаха AMARA CLUB MARINE. Само дето сайтът на хотела не работеш и не можах да го разгледам хубаво.

Но по отзивите и снимките на на момичетата тук се спрях на Делфин Ботаник - за децата явно там е раят. Благодарности на всички, които дават мненията си тук, много ми помогнахте!  Hug
Виж целия пост
# 355
Galactic Voyager а от Летсния имаш ли снимки? И в Амарата във всяка двойна стая ли има разтегателно диванче за детето? Питам това, защото миналата година нямаше диван и спа при нас на спалнята - вярно огромна беше спалнята и той беше малък, но предпочитам да има легло и за него? Иначе детската площадка мноооого ми хареса!
Съжалявам нямам снимки.
Това със спането при вас е малко странно. Навсякъде има отделно легло за детето.
Виж целия пост
# 356
Здравейте! С приятелско семейство резервирахме GRAND BELISH, който е на 15 км от Кушадасъ. Ако някой има впечатления, ще съм му благодарна да сподели.
Ще пътуваме със собствен транспорт и от агенцията ни препоръчаха да разделим пътя на две като преспим в Айвалък. Добре ли е като идея? Не съм шофьор и не мога да преценя. Вие как процедирате? Предварително благодаря на всички, които ще споделят опит.
Виж целия пост
# 357
Ние пътувахме от Варна и разделихме пътя,но спряхме след Айвалък в Кючуккою или както там се произнася..Айвалък е много нагоре и остава доста път за др. ден,а ние искахме на др. ден да пътуваме малко 300 км ориентировъчно и да пристигнем по обяд за настаняване и плаж,за да не загубим деня. Peace
За хотела не съм чувала.
Виж целия пост
# 358
Благодаря, дано и някой друг се включи.
Виж целия пост
# 359
Ние го взимаме целия път на веднъж,без да спим.
Но сме свикнали да пътуваме доста голямо разстояние.А и детето ни е голямо.
За хотела не мога да помогна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия