С какво почиствате лицето си

  • 58 675
  • 386
# 240
Радвам се, дано и на мен ми се отрази така добре Grinning И да се оплача от измиващия гел на Johnson's - по-лош и изсушаващ никога не съм ползвала Crossing Arms
heydi, измиващите гелове на Johnson's са няколко вида, кой точно не ти допадна? Аз днес си купих ето този:

и съм повече от доволна, много ми допадна - прави хубава пяна и свали всичкият грим от лицето ми. Изобщо не ми изсуши кожата, а и има много хубав аромат  Simple Smile
А сега по темата - почиствам лицето си винаги под душа с измиващ гел (пяна) за лице. Не мога да си представя, че ще изчистя целият грим, (а аз се гримирам подобаващо - крем, база, фдт, пудра, спирала... Mr. Green ) с тоалетно мляко например  Wink. Имам чувството, че цялата мръсотия ще ми се набие в порите  Grinning Отвреме - навреме ползвам и разни ексфолиращи гелове или скрабове, но вече на почистено лице. В момента ползвам този
Скрит текст:
Ееей, няма свършване това чудо, че да си купя нов  Grinning. Иначе ми харесва, хубаво шкури лицето, но взе да ми омръзва  Wink

Точно за този гел говоря. И аз бях доволна първите няколко пъти, но в последствие кожата ми се изсуши и опъна ужасно Tired Дано при теб да не стане така де, но за такъв тип продукти се изисква малко повече време за ползване, за да прецениш какъв е ефектът върху твоята кожа Wink
Виж целия пост
# 241
Радвам се, дано и на мен ми се отрази така добре Grinning И да се оплача от измиващия гел на Johnson's - по-лош и изсушаващ никога не съм ползвала Crossing Arms
heydi, измиващите гелове на Johnson's са няколко вида, кой точно не ти допадна? Аз днес си купих ето този:

и съм повече от доволна, много ми допадна - прави хубава пяна и свали всичкият грим от лицето ми. Изобщо не ми изсуши кожата, а и има много хубав аромат  Simple Smile
А сега по темата - почиствам лицето си винаги под душа с измиващ гел (пяна) за лице. Не мога да си представя, че ще изчистя целият грим, (а аз се гримирам подобаващо - крем, база, фдт, пудра, спирала... Mr. Green ) с тоалетно мляко например  Wink. Имам чувството, че цялата мръсотия ще ми се набие в порите  Grinning Отвреме - навреме ползвам и разни ексфолиращи гелове или скрабове, но вече на почистено лице. В момента ползвам този
Скрит текст:
Ееей, няма свършване това чудо, че да си купя нов  Grinning. Иначе ми харесва, хубаво шкури лицето, но взе да ми омръзва  Wink

Точно за този гел говоря. И аз бях доволна първите няколко пъти, но в последствие кожата ми се изсуши и опъна ужасно Tired Дано при теб да не стане така де, но за такъв тип продукти се изисква малко повече време за ползване, за да прецениш какъв е ефектът върху твоята кожа Wink

Същото се случи и с мен! Също не съм доволна в течение на времето от измивната пяна на ЕЛЕА, с която постигнах отново изсушаващ ефект.
Преминах на тоалетно мляко Дева с лайка,защото съм пръснала много пари за много "качествена" козметика и всеки път ми пресушава и просто вече ми писна! След изплакване на лицето с вода се обтривам с тампон,напоен  със зехтин или се мажа с => http://www.amazon.com/La-Roche-posay-Posthelios-Moisturizer-6-76 … nce/dp/B002WZLVBI . Това е,което правя към момента Simple Smile
Виж целия пост
# 242
Момичета, препоръчайте ми нежен ексфолиант, подходящ за чувствителна кожа!  Simple Smile
Виж целия пост
# 243
http://www.iherb.com/Lily-of-the-Desert-Aloe-80-Organics-Clarify … l-oz-236-ml/39348

http://www.iherb.com/Queen-Helene-Soothing-Cocoa-Butter-Natural- … -6-oz-170-g/23098

много нежни с много фини частички, първото е с алое - чисто, органично  Peace най-добрата фирма за алое продукти, за която зная; има разни други благинки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 244
Алена точно от такова нещо имах нужда благодаря !  bouquet
Виж целия пост
# 245
http://www.iherb.com/Lily-of-the-Desert-Aloe-80-Organics-Clarify … l-oz-236-ml/39348

http://www.iherb.com/Queen-Helene-Soothing-Cocoa-Butter-Natural- … -6-oz-170-g/23098

много нежни с много фини частички, първото е с алое - чисто, органично  Peace най-добрата фирма за алое продукти, за която зная; има разни други благинки  Heart Eyes

Благодаря!   bouquet
Това с алое ми хареса, ще го поръчам.
Виж целия пост
# 246
Момичета, взех от прословутата розова вода - директно от розоварната в Скобелево/Казанлък. Много, много суперлативи съм чувала за нея. Специалистите там казаха - не си слагай розова вода на лицето, която не може да се пие Mr. Green
100% натурален продукт, шишето е половин литър. Peace
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296393_3905598953 … _1989608895_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/546180_3905602553 … 6_659779129_n.jpg
 Party
Виж целия пост
# 247
Като тинейджърка имах проблемна кожа и почистването й за мен се  превърна в цял ритуал.Продуктите за почистване ги сменям често,за да не привиква кожата,но винаги използвам медицинска козметика.Започвам с демакиаж за очи,с който минавам цялото лице,после измивам с гел,след това тонирам с термална вода и накрая крем.Обичам овлажняващи продукти.💄
Виж целия пост
# 248
Момичета, взех от прословутата розова вода - директно от розоварната в Скобелево/Казанлък. Много, много суперлативи съм чувала за нея. Специалистите там казаха - не си слагай розова вода на лицето, която не може да се пие Mr. Green
И аз съм на този принцип! Макар, че не намирам такава вече. А не ми е близо Казанлък Sad
Виж целия пост
# 249
Момичета, взех от прословутата розова вода - директно от розоварната в Скобелево/Казанлък. Много, много суперлативи съм чувала за нея. Специалистите там казаха - не си слагай розова вода на лицето, която не може да се пие Mr. Green
100% натурален продукт, шишето е половин литър. Peace
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296393_3905598953 … _1989608895_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/546180_3905602553 … 6_659779129_n.jpg
 Party

Има ли вариант да се поръча от някъде ( или директно от розоварната  Wink) ? Каква е цената ?
Виж целия пост
# 250
Момичета, взех от прословутата розова вода - директно от розоварната в Скобелево/Казанлък. Много, много суперлативи съм чувала за нея. Специалистите там казаха - не си слагай розова вода на лицето, която не може да се пие Mr. Green
100% натурален продукт, шишето е половин литър. Peace
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296393_3905598953 … _1989608895_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/546180_3905602553 … 6_659779129_n.jpg
 Party

Има ли вариант да се поръча от някъде ( или директно от розоварната  Wink) ? Каква е цената ?

Директно от там е. Дори през май (когато е розобер) можеш да видиш как я правят. Но е малка розоварна - нямат разработен маркетинг. Изнасят розово масло, а розовата вода е остатъчен продукт. Тоест чрез водно-парна дестилация се отделя розова вода и на повърхността й - розово масло (което пък какви качества има ooooh!, но е 6000 евро килото). Продава ги една леличка на входа. Бях писала за водата някъде на предните странички, дори съм взела за една съфорумка, която изяви желание. Цената е 5 лв за 500 мл.
Ако ми се отдаде възможност да отида пак, ще запася някакви шишета още. Peace
Виж целия пост
# 251
Тцтцтц представям си в такъв случай това ,което се продава по магазините,колко наистина е розова вода.... Аз си купувам през....10-12 месеца,ако съм свършила количеството,което е доста трудно.Причината е,че ми изсушава кожата страшно много,дори ако само веднъж си обтрия лицето с напоен тампон. Ако беше истинска розова вода,едва ли щеше да се случва същото.
Виж целия пост
# 252
Аз ползвам ежедневно розова вода-поръчвам си я от зоя.бг-не ми изсушава кожата Peace Сега мисля да разнообразя с лавандулова Peace
Виж целия пост
# 253
http://www.iherb.com/Lily-of-the-Desert-Aloe-80-Organics-Clarify … l-oz-236-ml/39348

http://www.iherb.com/Queen-Helene-Soothing-Cocoa-Butter-Natural- … -6-oz-170-g/23098

много нежни с много фини частички, първото е с алое - чисто, органично  Peace най-добрата фирма за алое продукти, за която зная; има разни други благинки  Heart Eyes

Благодаря!   bouquet
Това с алое ми хареса, ще го поръчам.

ако кожата и на скалпа е чувствителна ти препоръчвм и маска за коса с алое, чудесна е, органична  Peace
Виж целия пост
# 254
Препоръчайте ми ензимен пилинг крем или гел, от който сте доволни. От години съм традиционалистка Blush и ползвам Колин, но искам да сменя!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия