Февруарки09

  • 42 365
  • 737
# 435
Фокси,операцията ще е повече от успешна Peace
Не се надявай да ви изпишат същия ден изобщо.Ще го задържат,зариди пълната упойка-трябва да е под наблюдение.Поне на нас така ни обясниха

как да помагаме за колажчето-снимки ли да избираме или ...
Виж целия пост
# 436
Фокси,операцията ще е повече от успешна Peace
Не се надявай да ви изпишат същия ден изобщо.Ще го задържат,зариди пълната упойка-трябва да е под наблюдение.Поне на нас така ни обясниха

как да помагаме за колажчето-снимки ли да избираме или ...

Да, знам, просто така ми се искаше Laughing Четох, че задължително детето пази леглото 24 часа след операцията.
За колажчето аз ще намеря снимки. Вие може да ми помогнете с идеи..нещо...Ако ви идва нещо на ум пишете, за да стане възможно най-добре Peace
Виж целия пост
# 437
Фокси, всичко ще е наред. Спокойно! Дишай дълбоко! Нацелувай малкия юнак! Сигурна съм, че Насето ще се справи геройски!

Раде, много те прегръщам!

Виж целия пост
# 438
Фокси , не се притеснявай , всичко ще е наред.

Раде
, много сила ти пожелавам и силно те прегръщам.Какво да кажа освен , че очавах точно това.Знай , че можеш да разчиташ на нас и ще те подкреим във всичко.



Аз съм навита за петък, стига да не съм прекалено уморена Simple Smile
Виж целия пост
# 439
Вержи имате и от мен стиснати палчета,всичко ще е наред Hug

РАде Hug
Виж целия пост
# 440
Вержи имате и от мен стиснати палчета,всичко ще е наред Hug

РАде Hug

Виж целия пост
# 441
Фокси  fingerscrossed
За обиците - нашия тати е категоричен - като стане голяма и сама да каже, че иска обици  Thinking
Преди години имаше един състудент който си проби едното ухо и като се почна едно заспиване под душа, на масата, по стълбите, по автобусите - чудо, две седмици докато разберат, че му е засегната  няква точка на ухото, та от там се запъва милото.
За срещата определено ще е по-трудно тази година, много мами вече работят...   Praynig дано да се съберем повечко тази година, иначе аз съм ЗА и за морето  Peace то е ясно, че пак ще гласуваме.
Виж целия пост
# 442
Фокси, стиснати палци и от нас.  Peace
За обеци не смятам да слагам, докато не пораснат достатъчно, че да пожелаят сами. Аз си сложих на 16 години, 1 година преди абитурентската вечер. А преди няколко години си ги свалих, защото една от обеците ми се закачи в блузата на Калина, докато се гъделичкахме на леглото и едва не ми съдра ухото. Оттогава съм без обеци, имам чувството, че са ми зараснали дупките вече.  Rolling Eyes Това за разните точки, дето били най-много на ушите съм го чувала и аз и винаги съм се чудила, нали човек има точки навсякъде по тялото, не се ли уврежда като си пробива език, вежди, пъп, зърна... и други за които даже не ми се мисли.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 443
Фокси, и от нас стиснати палци за операцията! Всичко ще е наред! Важното е да се стегнеш и да не показваш, че се притесняваш, за да не се изнервя и Насето. Ще чакаме новини Praynig Hug
Виж целия пост
# 444
Добро утро!
Фокси, стискаме палци всичко да е наред, спокойно!Късмет и чакаме хубави новини! Praynig Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Раде Hug

Ние от 1 седмица ходим на ясла, първите два дни не рева, следващите 2 рева и след това не,но е стоял по 1-1,3 часа.В петък се пробвахме да яде мялко там и после ядохме и в къщи.Голямо разкарване обаче,цял преди обяд ми отива,но петък вечер вдигна температура, с хомеопатия я спряхме и се почнаха сополи и вчера не го пуснах,днес ще ходим,пък да видим.Поне да тръгне от сутринта до обяд с ядене,че то аз се изморявам от ходене само.И дано не хванем постоянните хронични сополи от яслите. PraynigИ май като не се ходи по един ден само си плащаш все едно е там цял ден, нали.В градината като се обадя го отписват за деня и после пиша бележка,че е отсъствал по семейни причини,но тук май не става,бил заявен от петък...
Лек и усмихнат ден на всички желая! Heart Eyes
Виж целия пост
# 445
Добро утро, момичета!
Не съм писала отдавна, но нищо интересно не се е случило при нас, а и като погледна заглавието на темата и нещо ме хваща за гърлото, става ми тъжно и нищо не мога да напиша. А и хуната не ме оставя на компютъра за повече от 5 минути.
Днес диването е с баща си на работа, че аз имам задачки неподходящи за нейното присъствие и ще гледам да наваксам с писане тук. Иначе чинно си чета всичко, помежду четенето на приказки и стихчета Simple Smile

Фокси, спокойно, душа! Всичко ще мине леко, не се тревожи!  Hug

Раде, и от мен много прегръдки и кураж! Имаш и моята подкрепа!  Hug

Дойде и нашето време за тръгване на ясла. Трябваше да е от 1 април, но като ходих при педката за направление за изследавния тя ми каза, че били свършили за този месец. Та ще се наложи яслятя да я започнем около 8-10 април. А бях чувала, че няма ограничения в направленията за деца  newsm78  Не, че ме бърка много кога ще тръгне, тъй като мен никой не ме иска на работа, но няма как повече да пазя мястото.

По въпроса с обеците и аз си мисля, че е рано, поне за Плами. Тя една шнола или ластиче не търпи на главата си, дърпа моите обеци, и не знам какво ще направи ако й сложим. Иначе баба й вече е купила обеци и постоянно мрънка да сме ходели да й пробиваме ушите, но милото много мрази да му дават акъл особено за такива неща и е казал НЕ. То и аз не мисля, че бабата трябва да реши кога ще слага обеци детето ми  Crossing Arms

И аз съм ЗА среща - дневна, вечерна ..... Но не искам във Виктория.
Последния път така се ядосах на тъпите патки - сервитьорки и някаква салонна управителка, че повече няма да стъпя там  #Cussing out Ще ми сервират пица с бяло брашно, при положение, че искаме с черно! Че и ще ми казват да си я взема за вкъщи като не искам да я ям  #Crazy Ще ми таксуват балсамовия оцет, и то учудени питат как не съм искала да плащам за него, все едно не искам да си платя салатата  #Crazy И разбирате ли, зехтина не се плащал - бил бонус за клиентите, за разлика от други заведения, където се плащал. Аз й изброих поне 4 заведения където не се плаща нито зехтина, нито балсамикото. А и като се плаща да бъде обявено в менюто, да каже, че е така, а не за едно цръцване да ти искат 80 стотинки - то цяло шише струва левче /от най-простия, да не мислите, че дават скъп/ .......... Хайде, пак се разпалих .......... но такова нещо не ми се беше случвало .........

Стига съм писала, че прекалих ....

Слънчев ден на всички!  Hug


Виж целия пост
# 446
Фокси, стискам палци и аз, и чакам да пишеш веднага като се върнете.

Миа, възхищавам се на хора дето си търсят правата в заведенията.. Аз не съм от тях и много ме е яд Sad Днес ще ни идват гости - момичето е македонка и няма да ви казвам тя каква е ако нещо не й хареса в кръчмата - направо луди ги прави - аз само я гледам зяпнала Simple Smile И интересното е, че винаги се държат с уважение.. а мен всъщност ме е страх да не стане скандал  newsm78
У нас Илия ще приготвя всичко - че ако нещо не й допадне, той да обере пешкира  Joy Шегувам се, разбира се Simple Smile

Бори, в нашата ясла е така - ако има бележка /семейни причини или здравословни/ - половин такса май...
А ясленските кашлица и сополи при нас продължиха точно 3 месеца, както всички ми казваха по-рано... Да не казвам голяма дума, но малката не е боледувала за повече от ден-два от началото на декември.... Но си действаме с хомеопатия, ако се разсополиви нещо...

Обици - когато сама поиска, ако поиска... Писала съм ви аз как се радвах като ме заведоха - била съм на 5-7 години Спомням си как тичам към спирката, защотот вятърът ми обезболяваше ушите Simple Smile) Бях много горда Simple Smile
Сега не нося обици откакто съм родила... Първоначално да не нараня бебето, а по-късно от мързел Simple Smile

Зъбите на малката пък са много редки, но ние вече й свикнахме и си ни харесва така Grinning И в двата рода сме с прави зъби /не перфектно прави, но до шини не се е стигало/, надявам се и при малката да е така с разликата, че тя ще носи шини, за да има перфектна усмивка  Mr. Green
Виж целия пост
# 447
За Викторията,и на мен вече не ми допадат,като обслужване.Но където решите.Сега нещо се присетих за Избата,от фейсбука на Пепи Grinningако искате може и там....
Наде,ти в в петък няма да си тук,нали?
Може и в четвъртък,но повечето ходите на работа и няма да ви е удобно,предполагам newsm78
Ако ли не на Надето ще и спретнем посрещане другата седмица,и пак ще се съберем Wink

За националната, аз няма да се обаждам,че на миналата излезнах най-голямата кифла...но идеята за морето ми допада,и то много...за Константин и Елена също.Ние почиваме там от много години вече,има страхотни места и е много спокойно,единствения минус са плажовете или по-скоро липсата им,но пък ей къде е Варна,10минути с колата.

Може Немските мами,ако им се занимава да проверят през някой немски тур оператор дали не може да си организираме група,някъде на олинклузив,мисля,че ще излезне евтино и достъпно за всички които имат желание за групово море Wink WinkДет се вика да си спретнем един лагер,ще си направим и отряден,и сутрин физзарядка ще играем Hug
уж нямаше да се обаждам...
Виж целия пост
# 448
за теб миличък,липсваш ни детенце Sad

Раде,прегръщам те мила.
Виж целия пост
# 449
Точно влизам да ви пиша за "Кривото" в подлеза на НДК, но и "Избата" не е зле. В "Аромат" не ми допада менюто и не ми се ходи там. Обичам по-простите неща, защото са по-хубави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия