Всъщност останах доволна от отношението на целия персонал, въпреки че условията, в които работят наистина са ужасни. Имаме една много мила сестра, на която не й разбрах името, но беше много добричка
, но няма внос никъде в БГ, и ще я поръчам на някои приятел от Германия
Щото и до лекарката не ми се ходи, само ми се лежи.
Напоследък само проблеми покрай мен, от тия малките, дето ти скапват деня, щото те препъват на всяка крачка. Няма да се оплаквам, обаче.
При доц. Стефанова ние бяхме ходили заради хемангиома, есента на миналата година трябваше да го оперира, но ние тогава решихме да не стресираме Мони, заради честите ни пребивавания по болници. Тази година, ако финансовото ни състояние го позволи, ще трябва да се наканим.
Значи вашия още не се е оправил, така ли? Нашия избледня и като цвят вече се сля с цвета на кожата около него. Иначе самия самия хемангиом все още е леко релефен, но важното е, че се оправи.
Значи вашия още не се е оправил, така ли? Нашия избледня и като цвят вече се сля с цвета на кожата около него. Иначе самия самия хемангиом все още е леко релефен, но важното е, че се оправи.
. Радвам се, че всичко мина вече и е добре малкият мъж. Милият, много мъчно ми стана като четох какво си писала. А на теб какво ти е било, не ми се мисли. Важното е, че вече е минало.
/, понякога с повече от 10 думи.
.Хич не ми е смешно
, направо не знам как си издържала.Как така не можаха да му уцелят дозата на Насето бе
, може ли така да го мъчат.дано бързо забрави преживяното. 
ужас
.
.Хич не ми е смешно
, направо не знам как си издържала.Как така не можаха да му уцелят дозата на Насето бе
, може ли така да го мъчат.дано бързо забрави преживяното. 
ужас
.
Препоръчани теми