Израел 53

  • 41 640
  • 743
# 195
И изобщо според мен рамат ган, гиватайм и херцелия трябва вече да си ги обявят официално за квартали на тел авив  Laughing
Laughing, да както и Бат Ям, Холон, Ришон, Бней Брак, Рамат Авив... по българската логика трябва да са квартали, но тук са си отделни градове обединени като Гуш Дан  Peace.
Виж целия пост
# 196
... и на Тигър някога му изръмжах приятелски за същото  Blush


 Laughing

Така е! В София се откриват доста възможности за нови градове извън историческия център...   Wink
Виж целия пост
# 197
Здравейте. Извиянвайте, че се включвам късно. Аз съм момчето, което пита за самолетни билети до Израел. Цена между 400 и 600 долара ми се вижда скъпа, спрямо екскурзиите. Понеже искам да посетя Израел и видях, че екскурзиите са около 1200-300 лева, та реших, че ако си го организрам сам, ще ми е по-оферта, но явно с чартът е за предпочитане, при положение, че в цената се включват и нощувки + храна.
Следователно автобуси София - Тел Авив, няма, така ли? Извинявам се за невежеството.

А иначе с печати от Турция, Египет, Дубай и Абу Даби може ли да се влезе в Израел. Визите ми са били само туристически от арабските страни, не са били работни.

Благодаря
Виж целия пост
# 198
Цитат
А иначе с печати от Турция, Египет, Дубай и Абу Даби може ли да се влезе в Израел. Визите ми са били само туристически от арабските страни, не са били работни.

  По-добре си направи резарвация към туристическа фирма, ако си самостоятелно е възможно да не те пуснат Peace
    И за втори път да кажа и аз след Боряна, няма автобус. Сирия и Ливан са враждебно настроени и непризнаващи Израел. Прочети в уикипедия за страната Peace През Египет или Йордан, ако си сам пак ме съмнява да те пуснат с автобус.  Peace
Виж целия пост
# 199
  Ментуш, ти още не си напуснала Рамат Ган, а си вече носталгично настроена Mr. Green Grinning Радвам се, че овладявате положението с диетата Hug
   Рая, Тали е права, ако се съберат всичките градове от Гуш Дан, Тел Авив няма да е това,което е Peace
    ПП. Добавих те и аз Peace
    Наина, чакаме снимки Hug
Виж целия пост
# 200
този пост го пиша на 3 пъти, уффф!
И изобщо според мен рамат ган, гиватайм и херцелия трябва вече да си ги обявят официално за квартали на тел авив  Laughing
Аз нямам нищо против - това би ми спестило обяснения на въпроса защо казвам, че не живея в Тел Авив, пък слизам на централна гара Тел Авив, когато се прибирам вкъщи  Laughing

За крема против слънце - Тали, аз взех за лице, но го слагам навсякъде, за да го използвам максимално. Но принципно имат детски/бебешки и за тяло  Peace

В сайта на Мамикер (ако не се лъжа) бях чела статия, че естетвените средства за защита от слънцето не може да са с повече от 15 фактор. Не се доверявам на 100%, защото все пак те имат интерес да го напишат, но имам някакви прозрения, че е точно така... Миналата година Йойо беше много бял (повечето от вас са го виждали лятото), а е излизал всеки ден - вечер и сутрин не съм го мазала, само ако излизахме на обяд  Peace

Ако се поръча от тях он-лайн, често пращат някакво подаръче, но може да излезе леко по-скъпо (на мен ми се обадиха по телефона и ми казаха къде да си купя продуктите им по-евтино, тогава още нямаше във фармите, но това беше след като родих, къде ти да обикалям магазини  Laughing)

Мимкис, така е, не ми се напуска  no
С написаното с статията за бъдещите мами се идентифицирам напълно  Mr. Green
Виж целия пост
# 201
И аз добавих всички, но още не се ориентирам напълно кой кой е  Embarassed  

А аз смятам за тел авив всяко място докъдето се стига без много усилие пеша  Joy     а и транспорта до там е по-скоро градски отколкото извън градски  newsm39
Виж целия пост
# 202
И аз добавих всички, но още не се ориентирам напълно кой кой е  Embarassed  

Аз съм онзи, най-красивия и най-скромния...  Laughing
Виж целия пост
# 203
Елинда, бързо оздравяване ти желая! Сега е много важно да се пазиш, защото не можеш да ползваш повечето лекарства  Confused

   Мента, за прахосмукачка- аз си купих и домькнах преди година от Бг. Тук като тьрсих, ( не знаех и кьде да тьрся), срещах само не познати за мен марки, и не се реших. За мен беше най- важно да е силна, лека и да мога да минавам с нея навсякьде (има някои модели,  с които не можеш да изчистиш под леглото например). Сега са са с много екстри- с филтри за вьздуха, тихи и т.н.
  И аз от два дни сьм в отбора на болните. Завита и с включен на 27 климатик. Ама трябва да се оправям, че имам билет за след седмица за Бг (този пьт мисля да си домькна ютия)
 

Взехме прахосмукачка!  Party Тази: http://www.miele.co.uk/vacuum-cleaners/s5/s5211powerplus-75/
С 20% намаление са няколко вида, все известни марки, в альам веригата  Grinning

Ако решиш от тук да купуваш ютия, моята е купувана в Израел, глади супер, само дето не го прави сама... (но обмислям да я тренирам, малко по-изкъсо да я държа...  Laughing) Tefal Aqua Turbo 210 - купувана е преди години, но на Тефал има в магазините за електроника със сигурност  Hug
Виж целия пост
# 204
Мента, честита прахосмукачка, ако чисти сама още по-добре Laughing
Рая,     bouquet
Виж целия пост
# 205
Ментуш, честито! Ако имаш нужда от поле на изява...ще си предоставя къщата за теб и твоята прахосмукачка  Whistling
Аз слънцезащитен крем не съм ползвала, но една днешна случка ме накара да размисля и... утре купувам  Peace Вие какви ползвате, какво бихте ми препоръчали  Thinking

Влюбена съм в това изкуство:
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189767_2048464861 … 942_2024884_n.jpg

Аз може и да съм пропуснала ама Рая а вие какви гащи ще слагате сини или розови Simple Smile
Виж целия пост
# 206
Ох ,моите мъже прихванаха някакъв вирус, та положението хич не е розово. ooooh!Мъжо беше първи.Започна с яко кихане и много силна хрема. И то изведнъж.Малкият прихвана 2 дни след него.Същата работа.Досега не беше имал такава силна хрема.После температура.А сега и двамата започнаха да кашлят  Tired...Явно сезона е такъв.

Много благодаря за отговорите за кремчетата против слънце  bouquet .
Не знаех,че Мамикеър имат и слънчева защита.Май ще се спра на него.Докато бях бременна ползвах техния крем против стрии, наред с маслото на Веледа и млякото за тяло на Ахава. Не беше лош.Не знам кой точно ми помогна-но резултат определено има.
Иначе си спомням,че маслото Ший е естествена слънчева защита и много от продуктите го съдържат точно с тази цел.Но не съм чула досега някоя майка да си плеска бебето с него...newsm78

Бубе,  аз ползвам вече доста време на Clinique City Block-а с SPF40.Много съм доволна.Без мазнина и без аромат.

А куклите са просто върха.Приличат ми на японски матрьошки. Много са специални и красиви.

Ментуш, прахосмукачката изглежда много добра.Наистина ли е безшумна?
Виж целия пост
# 207
Boryana  stork-boy   Момче е ! Когато още незнаехме пола си казахме,че няма значение какво е.. Но когато доктора каза ,че е момче се установи,че и 2мата сме се надявали на това  Rolling Eyes

Мъничко червеничко всички са болни тия дни Tired Face  и аз се чудя как да се опазя от настинката на миха. постоянно ми кашля тук , а доколкото знам не мога да взимам хапчета докато съм бременна  Crossing Arms   ( ако това пак не е някакъв мит)

 имам въпрос ,който трябваше да задам в 3тата а не в 33тата седмица   Joy !   когато човек го питат в коя седмица е , коя се казва? тази ,която е в процес или тази която вече е завършена?  да речем ако си 28 седмици и 3 дни... в 28мата седмица ли си или 29тата?  Simple Smile

Виж целия пост
# 208
Цитат
когато човек го питат в коя седмица е , коя се казва? тази ,която е в процес или тази която вече е завършена?  да речем ако си 28 седмици и 3 дни... в 28мата седмица ли си или 29тата? 

  Казваш си 28 Peace, а на лекарите с точност(макар, че те си имат онзи въртящия се календар Laughing)  Лекарства се пият в краен случай, аз изкарах без хапчета, дори за алергия, макар да имах упорита екзема Sick 
       МЧ, и ни е бяхме с такъв вирус, но успяхме навреме да го пресечем и не стигнахме до Т, дано отмине бързо при вас. На нас много ни помогнаха разходките на слънце Peace
     Ментуш, честита придобивка, да чистиш бързо и лесно Laughing Подходяща покупка за Песах Laughing
     Аз отивам да си доспя, че растежа на зъби не е хич лесна работа, рев цяла нощ Sick Tired
       
Виж целия пост
# 209
29-тата  Laughing Така ми вървеше броенето в сайтовете за следене на бременността, така си казвах ...  Peace (завършената е отминала, тази в процес е тази, в която се намираш в даден момент - това ми е моята логика)

МЧ, дано да не е нещо серизоно  Sad Сигурно оставаш без сили в такъв период...  Confused

Благодаря за честитките, на нас ни се развали старата прахосмукачка, а с лазещо бебе и мокет не може без  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия