Израел 53

  • 41 641
  • 743
# 180
 wavey
Крайно време е да се разпиша,че ще ме забравите вече LaughingРедовно Ви чета,обаче време за писане нямам.Как го постигат това писане с една ръка,а в другата бебе-не можах да го овладея Laughing

Рая,добре дошла Hug

За пиенето на вода,не кусва грам,залъгалка пък абсурд!Ако от раз ми спре кърмата,ще умре гладен Laughing

За спането,спи си в кошарата,за разлика от Ники,която до скоро си спеше при баща си Laughing

Ох,толкова неща щях да пиша,но с моя кърмачески мозък забравих!
Виж целия пост
# 181

Ох,толкова неща щях да пиша,но с моя кърмачески мозък забравих!

Забрави снимките  Tired Не си ли направи един фейсбук най-после...Искам снимкииииии и също на Ники  Heart Eyes
Виж целия пост
# 182
Много интересна история! Доста романтички с големи любови сте в тази тема Simple Smile, само аз ли си срещнах мъжа след като вече поживях в Израел Thinking

Най-ярък спомен (все пак е било преди 8-9 години) имам около 2м. - 2 и половина след започването на улпана, в пощата и при личната лекарка. Може и по-скоро да е било, но така го помня.
Бях си записала на едно листче някои думи, за да не ги объркам, но разговор се получи, защото изпратих препоръчано писмо на гишето и обясних какво ми е на лекарката, разбраха ме... В началото въпросът не е дали знаеш достатъчно за някакъв разговор, на мен ми отне време да се отпусна, защото се притеснявах да не сбъркам  Peace На дневен улпан се напредва много бързо  Peace Но не съм имала бебе по онова време Wink Качвах се на такси, за да си тренирам езика, с шофьорите се получаваше супер тренировка  Laughing

Сетих се за въпроса ми, ако някой е имал подобно преживяване - имах ваучер от Фокс бейби, който го загубих, после го намерихме, но беше с изтекла валидност. Сега са ни изпратили вместо ваучера една фактура, на която пише зикуй - този документ като картата ли се ползва? Т.е. наведнъж ли трябва да направя покупката за дадената сума или мога на няколко покупки? Отдела на Фокс за обсл. на клиенти е с автомат, няма кого да питам...

И още - някой да е купувал скоро прахосмукачка? Нашата се развали и се колебаем между 2 филипса...

НаинааааааааааааHug  bouquet този спорт с бебе в лявата ръка и клавиатура в дясната се овладява с практика  Mr. Green Как сте?
Виж целия пост
# 183
Ментуш, с този зикуи можеш да си пазаруваш точно както с картата-да се направи покупка еднократно или на няколко пъти .За остатъка от сумата се прави нов зикуи.
В това отношение тук са милион години пред нас.

Строубъри Hug, здравички ли сте?Как е бебка?Защо не се включваш по-често?

Рая,  много си хубава!
Аз съм учила в улпан Гордън.Много добре място! Страхотни преподаватели.Дневен 6-месечен интензивен курс.Струваше ми около 2000 шекела (или 2400 ...не съм много сигурна newsm78).Но има и вечерни.

Тали, много сладка снимка. Heart Eyes

Елинда, за статистиката-аз до 6-тия месец не съм давала вода на малкия.Изключително кърмен е.

Искам да питам вие какви кремчета за слънчева защита ползвате за вашите мъници. Ние сме с Д-р Фишер, но не съм сигурна дали е най-доброто...

На всички  Hug

P.S. Моите мъже са болни, та нямам време да се включвам по-честo.Но ви чета редовно.
Виж целия пост
# 184
Мъничко, какво им е на мъжете? Болен сезон е сега...  Rolling Eyes
Бързо да оздравяват!

Аз ползвам козметиката на Мамикер и съм много доволна: http://www.mommycare.co.il/
(може би е недостатък е това, че трябва начесто да се маже, защото е с малък фактор)

Мерси за инфото за зикуя, значи се ползва като картата - супер!
Виж целия пост
# 185
  Рая, а аз ти разглеждах снимките в месенджера.  И ти си добра фотографка.
  Благодаря ви момичетата за отгворите. Като му дойдет времето ще видим как ще е с водата при нас.
  Мента, за прахосмукачка- аз си купих и домькнах преди година от Бг. Тук като тьрсих, ( не знаех и кьде да тьрся), срещах само не познати за мен марки, и не се реших. За мен беше най- важно да е силна, лека и да мога да минавам с нея навсякьде (има някои модели,  с които не можеш да изчистиш под леглото например). Сега са са с много екстри- с филтри за вьздуха, тихи и т.н.
  И аз от два дни сьм в отбора на болните. Завита и с включен на 27 климатик. Ама трябва да се оправям, че имам билет за след седмица за Бг (този пьт мисля да си домькна ютия)
 
Виж целия пост
# 186
Ей, това кърмещите не сте хора бе... като гледам по кое време на денонощието сте се разписали  Crazy (това в кръга на шегата  Peace)

Аз съм се видяла в чудо със защитните кремове. Също купувам на д-р Фишер с фактор 70 и 90, последно реших да изпробвам на Гарние един, уж не мазен, за деца... Вик се зачерви зверски още през първите 10 мин и после се изрина ситно, кожата на лицето му беше като шкурка поне две седмици  Sad. На мен и на Мадлен не ни се отрази така, но аз веднага го изхвърлих. Знам, че в тези, които купувам има много химия, но пък Вик много лесно изгаря... колкото и да го крия от слънцето. Ментуш ще пробвам този, които си показала. Видях, че го предлагат в Супер и Ню фарм. Въпрос: видях, че е за лице имат ли за тяло или си ползваш този?

Да оздравяват бързо всички момченца малки и големи  Peace  Hug!

Виж целия пост
# 187
      И аз трудно смогвам да ви изчета Embarassed
    НАиннаа, радвам се , че се разписа, аз пиша докато кърмя Blush, скоро обаче няма да мога, че е станал голямо шило малкия Crazy И се надига и да пълзи вече, сам си се обръща, лудория, много е бърз #Crazy
    Ментуш, забравих да питам, изписа ли ви лекаря от онези соли, които се разтварят във вода? Сетих се също, че Тали даваше на Вик пробиотици за подобни проблеми, питай педиатъра дали ще помогне за бебче Peace
    
Цитат
Искам да питам вие какви кремчета за слънчева защита ползвате за вашите мъници. Ние сме с Д-р Фишер, но не съм сигурна дали е най-доброто...

И аз това исках да питам Laughing Видях на Керълайн за деца с фактор 30, става ли за бебета newsm78 На мен слънцезащитните на Д-р Фишер не ми допадат Peace
         Рая, наистина много романтична история, доколкото разбрах все още не сте жененни, или не съм разбрала правилно? Thinking Интересна работа има половинката ти Grinning
    МЧ, да оздравяват бързо мъжете Hug
        МОмичета давайте идеи за евентуална, семейна форумска среща, кога,къде,как... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 188
 Във връзка със соковете от кутии, ако на някой му е интересно http://healthmarket-bg.com/?category_name=balgarite-ne-znaiat
Виж целия пост
# 189
Благодаря elinda , мисля,че снимките на Израел ми се получават добре , защото и на тях си личи колко точно ми харесва тази държава  Party  ето малко на Неве Цедек, където наистина е невероятно ..дано се отварят от Фейсбук !!   http://www.facebook.com/album.php?aid=241300&id=566559539

mimkis не сме женени ! нямаше нито кога , нито как да се случи това тук предвид,че аз съм християнка. но ние си се чувстваме семейство и така и се обръщаме един към друг. защото от самото начало си ни беше ясно,че сме попаднали на половинката си, а след като и забременях вече разбрахме,че това ни свързва много повече отколкото подпис някъде  cheers

Здравей Наина  Hug  

много се радвам,че има към кого да се обърна с хилядите си въпроси за бременност , бебета и живота тук !  jumpuu    прекрасен ден на всички !
  bouquet
Виж целия пост
# 190
      Рая, не мога да ги видя снимките във фейсбук, нещо не ми излизат Thinking, видях само тези в месенджера. За семейното положение попитах, защото грешно схванах от първите ти постове, че сте женени Peace
     Ето нещо за бъдещите мами http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3675
     Елинда, Рая( на теб малко ти остава,но все пак Peace) има тема за бременни майки в чужбина. Ето линка. Можете да обсъждате с майки от цял свят какво ви вълнува(разбира се и тук може да си питате Grinning Peace)
Виж целия пост
# 191
Днес времето е дъждовно,така,че имам малко време!Само да не забравя,какво щях да пиша Joy,не знам обаче помня ,като маймуна-две минути!

Бубе,снимки малко по-късно,а за Фейсбук трябва да седна да го разуча,а време все не ми остава,или Ники е на компа!

Мента,добре сме! Hug

Мимкис,и моят Дани  е голям щурчо!Ако го държа трябва да е изправен,такива седнал,полу легнал не ги признава,аз за това писане с една ръка не го владея Laughing

Тали Hug

Не знам обаче,този път си гледам детето по различен начин.Дали е от годините,или от друго не знам,обаче съм доста спокойна,не се нервирам,абе май одъртявам LaughingПреди Ники,като се събудеше вечер се ядосвах,че не мога да се наспя,а сега Дани ми се събужда на два часа,толкова спокойно реагирам.Не знам дали ме  разбрахте,ама ,както вече споменах съм кърмачка Laughing

Тигър,казваш си доволен от столчето за хранене!Хубаво,че прочетох твоя пост,че щях да си купувам друго,ама това много ми хареса.

Колко отдавна не съм влизала в профила си!Чета за Рая ,колко е хубава,викам къде я виждат бе  Laughing,чак пък толкова да съм тъпа,а то трябвало да влязя ,за да мога да я видя Laughing
Рая,наистина си много хубава,изглеждаш перфектно!
Виж целия пост
# 192
смених си сетингите във фейсбук така че да се виждат снимките, защото качвам само там, но ако не се е получило всички са добре дошли да ме добавят там  Hug   

Виж целия пост
# 193
Тали, само вечер/нощем имам условия за форум (т.е. не ми се налага да следя с кой кабел бебокът е тръгнал да се беси...)  Simple Smile


Мимкис, докторът нищо не предписа, защото прецени, че е леко състояние. Затова си го харесвам този доктор - предписва лекарства само, когато е наистина наложително  Peace
Аз за сега успявам да овладея положението с диета, но следващата стъпка би била пробиотици (даже имам още от както лекувахме малкия с антибиотиците, само трябва да проверя дали се дават същите  Thinking)

Рая, прибавих те  Simple Smile От снимките видях, че си била на разходка в района, в който аз живея  Grinning
Но да си кажа, че диаментената борса е в Рамат Ган, не Тел Авив. От любов към мястото, на което живея, пиша тази малка поправчица  Heart Eyes и на Тигър някога му изръмжах приятелски за същото  Blush


Ще ви пиша после за Мамикер, сега съм гроги (Йоав е решил да става в 6 сутринта напоследък  ooooh!)

 
 bouquet

Виж целия пост
# 194
да, но просто не си струва да се прави още един албум "рамат ган"  Simple Smile заради 2 снимки.И изобщо според мен рамат ган, гиватайм и херцелия трябва вече да си ги обявят официално за квартали на тел авив  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия