.
. 
Може и да не съм разбрала нещо... 
и аз ще се натискам с второто - за физиологично раждане при Колева 


, супер!
. Имам час при него пак на 02,05

И прословутото главоболие, за което всички ме предупреждаваха - при мен го нямаше, хем не успях да пия много течности, както трябваше по принцип

. Видях се с д-р Кирякова (някой я споменаваше на предходната страница) петък и от нея разбрах (макар да не беше съвсем сигурна), че се връща от отпуск на 15.07, та ако някоя от вас ще ражда началото на юли, по-добре да се ориентира към друг лекар...
) или да търся друг лекар
. Ще съм благодарна на мнения и съвети по въпроса
Предлагат и свещички, даже много ме убеждаваха да избера тях, на мен накрая ми писна и питах с тези шевове как точно да се сгъна да си я сложа
Та ме боднаха по мое настояване.Препоръчани теми