Токуда Болница - София - 9 тема

  • 48 046
  • 707
# 345
Някой питаше за Лазарова, имах час за 5 април, дадоха ми час за 17 Май  Peace.
Виж целия пост
# 346
deskata07, на мен Димитров ми каза, че през май може би ще излиза в отпуск, така че вероятно лятото ще си е на работа. Но може и да не е говорил конретно, а аз да съм го разбрала така. Днес говорихме за прегледите, които ми предстоят през май, в началото и средата, и не спомена за отпуск, а че ще определим тогава дата за секциото.

Хич не ми се иска в края на бременността ми да е излезе в отпуск, дано да избере началото на месеца.  Wink

Виж целия пост
# 347
Аз края на февруари като бях на консултация при Илиев нещо ми беше споменал, че още се води отпуск...тогава.Обаче дали му е минала тогава цялата или пак ще излиза  newsm78 Може и да не съм разбрала нещо... Embarassed
Момичета, средно голям сак добре ли е за багаж според вас, нали шкафчетата не са съвсем малки? Мога и в по-малка чанта нещата, но в сак ми е по-удобно.Освен това вместо една чанта при приемане и после таткото да носи разни помпи и т.н....сложила съм си всичко на едно място.Вие как бяхте?
Виж целия пост
# 348
освен голямо шкафче имаш и гардероб - 1 крило - не се притеснявай  Peace

марта, благодаря за споделеното - обнадежди ме  Peace и аз ще се натискам с второто - за физиологично раждане при Колева  Hug

честито бебенце  Peace
Виж целия пост
# 349
deskata07, на мен Димитров ми каза, че през май може би ще излиза в отпуск, така че вероятно лятото ще си е на работа. Но може и да не е говорил конретно, а аз да съм го разбрала така. Днес говорихме за прегледите, които ми предстоят през май, в началото и средата, и не спомена за отпуск, а че ще определим тогава дата за секциото.

Хич не ми се иска в края на бременността ми да е излезе в отпуск, дано да избере началото на месеца.  Wink



Аз днес бях при него и определихме дата за секцио 05.05. За 03.05 също имаше записани часове Знам само ,че няма да преглежда до края на този месец(той преглежда само в понеделник),но в същото време ми каза да ходя на запис на тонове,така че явно ще си е там.
Виж целия пост
# 350
освен голямо шкафче имаш и гардероб - 1 крило - не се притеснявай  Peace
Ооооо  Grinning Grinning Grinning , супер!
...и благодаря за отговора  Hug  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 351
lizi beti и аз днес бях при Димитров, трябва да раждам първата седмица на май при него и каза, че било още рано да определяме дата newsm78. Имам час при него пак на 02,05

момичета, за епидуралната упойка, за обезболяване след секцио, която се заплаща допълнително извън пакета има ли смисъл наистина да се слага? нали по принцип имат стандартни обезболяващи?
Виж целия пост
# 352
Цитат
момичета, за епидуралната упойка, за обезболяване след секцио, която се заплаща допълнително извън пакета има ли смисъл наистина да се слага? нали по принцип имат стандартни обезболяващи?

Болката е различна при всеки, но аз след секциото си бях на стандартните обезболяващи, които слагат в системата и се чувствах много, много добре-не ме болеше, спах си през нощта-е на следващия ден малко зор имаше при раздвижването, ама няма как Grinning
Виж целия пост
# 353
Наистина и аз се чудя какво ли дава в повече това допълнително обезболяване? Да не би пък да е по-лесно раздвижването?  newsm78
То дефакто това си е най-гадното при секциото - първото ставане! Е, и следващите няколко де!
Има ли някой да е ползвал допълнителното обезболяване, което предлагат? До сега не съм чувала?  Rolling Eyes

marta7, страхотно сте се справили с докторката! Честито бебенце - само радост да ви носи!

И сега какво - аз като трябваше да раждам при Лазарова - къде да ходя, с кой да се разбирам в последния момент?  Thinking
Виж целия пост
# 354
...........................................
момичета, за епидуралната упойка, за обезболяване след секцио, която се заплаща допълнително извън пакета има ли смисъл наистина да се слага? нали по принцип имат стандартни обезболяващи?


Аз ползвах. Но при следващото си секцио няма да ползвам. Истина е, че до сутринта на раздвижването не ме болеше, но на другия ден установих, че болката е търпима и дори не съм искала повече обезоляващи. Но наистина е много индивидуално, всеки има различна търпимост  Peace
Виж целия пост
# 355
И аз не ползвах епидрална и изобщо не съжалявам - възстановяването ми стана супер бързо и лесно, чак не ми се вярваше, май си е до организъм обаче Peace И прословутото главоболие, за което всички ме предупреждаваха - при мен го нямаше, хем не успях да пия много течности, както трябваше по принцип  Peace
Виж целия пост
# 356
много ви благодаря момичета за отговорите, в голяма чуденка съм, но май наистина няма смисъл от допълнителна епидурална
Виж целия пост
# 357
Здравейте!
Първо да благодаря на всички за споделеното в тази тема - много полезно в царящия хаос   Simple Smile
Аз до сега предимно четях, но днес специално се регистрирах да споделя малко информация във връзка с обсъжданите предстоящи отпуски. Терминът ми е на 20.07 и съответно опитах да получа информация от регистратурата за наличните по това време лекари - никакъв шанс  Confused. Явно ще трябва да плащам прегледи до победата, докато си намеря лекар, който да не е във ваканция тогава, ако не се откажа от проклетата болница  #Cussing out. Видях се с д-р Кирякова (някой я споменаваше на предходната страница) петък и от нея разбрах (макар да не беше съвсем сигурна), че се връща от отпуск на 15.07, та ако някоя от вас ще ражда началото на юли, по-добре да се ориентира към друг лекар...
Нека използвам случая да споделя и добрите си впечатления от д-р Кирякова. Беше много любезна и внимателна, не усетих и грам припряност у нея, и поне три пъти ме пита дали имам въпроси  Shocked. Тъй като на редовната ЖК в тази болница по традиция гледат да се отърват от мен в рамките на три минути и половина, изобщо не се бях подготвила с въпроси... И въпреки че не получих кой знае колко информация (поради собствената си тъпота и неподготвеност), останах с много добро чувство от прегледа и огромното съжаление за тази твърде ненавременна нейна ваканция  Laughing. Много се чудя какво да правя, дали да рискувам да си избера нея и да стискам палци да си дочакам термина (ще имам цели пет дни след завръщането й  Grinning) или да търся друг лекар   newsm78. Ще съм благодарна на мнения и съвети по въпроса  Hug
Виж целия пост
# 358
Оо, чудесна информация, благодаря, аз ще раждам в края на юли, живот и здраве, тъкмо взех да се притеснявам с тези отпуски  Peace
Виж целия пост
# 359
много ви благодаря момичета за отговорите, в голяма чуденка съм, но май наистина няма смисъл от допълнителна епидурална
Аз си исках мускулна инжекция за обезболяване, много е хубава, даже те замайва и ти се доспива, голям кеф  Crazy Предлагат и свещички, даже много ме убеждаваха да избера тях, на мен накрая ми писна и питах с тези шевове как точно да се сгъна да си я сложа  Blush Та ме боднаха по мое настояване.
Това ми се струва повече от достатъчно. Пък другите момичета от стаята бяха с допълнителен катетър за епидурална и казваха, че им ръби на гърба като лежат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия