Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на възпаление по време на бременност?
-
Какъв е предполагаемият ефект от държането на дете с колики в ръката на баща му?
-
Какво е значението на изпускането на бебето по голяма нужда при раждане?
-
Какво е мнението за кърменето и какви са ползите от него?
-
Какво е мнението за болницата "Майчин дом" и какви са условията за раждане там?




така че отпадам. Няма как да пропусна прегледа-ще се обсъжда как да раждам и така на татък много сложно става.

))))) И сега имам избор от трима доктори! хахаха Не знам какво да правя! Не мога да уговарям срещи с тримата, все пари ще искат
и съм в лека чуденка... Някое мамче има ли отзиви за някои от споменатите имена???
Защото то и най-нормалната бременност може да завърши с трудно раждане, където да трябва добър специалист. Все пак и най-голямото светило да е, пак може нещо да се обърка, така че поне аз съм на мнение, че избираш, избираш, но си е съдба какво ще стане. Знам, че си печена и няма да приемеш обясненията ми като желание да те плаша
).
Гледай сега малката да е добре и си пази силите за нея, пък дали ще е в розова или синя стая на нея няма да й пука , ще търси теб в нея . Стискам палци да не бърза малката много и да изкара още малко на топло