Каква е вината на Фатмагюл? ( Fatmagül'ün Suçu Ne ? ) -9

  • 37 042
  • 733
# 435



               В един друг сериал любимия ми герой постоянно повтаряше -  "ади бе" , та и аз , Фатмето много рогата , в такъв момент за развод да мисли...Дано сценаристите ни подвеждат...И ако разбере , че Мустафа е прободен и в болница , как ли ще реагира...!? ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 436


          В този диалог и признава , че я обича -  за първи път ли го прави момичета ...!? Thinking
Виж целия пост
# 437
Аз лично не чула да и казва че я обича във 2 феагмент  newsm78
Виж целия пост
# 438


          В този диалог и признава , че я обича -  за първи път ли го прави момичета ...!? Thinking
Ами да. Един път се опита, тя като му се караше, 4е не е заминал, тя понеже знаеше какво ще каже и го спря. Тя дори и да не вижда /което е невъзможно   Crazy/, много добре чу, че той е влюбен в нея. И тя също е, след това не спря да си спомня някви негови реплики. Grinning
Виж целия пост
# 439



              Гери , ти от къде  имаш тази информация  - или и на теб да завиждам  благородно...!?
 С какви субтитри гледаш филма - защото на мен ми се събират някъде осем епизода - първите руски и тези на Binzi  -  нашето съкровище...!!! newsm76
Виж целия пост
# 440
Според мен всеки знае за чувствата на отсрещния,но всеки си мълчи ooooh!
Керим не може повече да ги крие и иска да признае,а Фатмето смята,че е правилно да се влюби точно в него и се опитва да ги прикрива като постоянно го мъмри ooooh!
Не знам откъде биха разбрали,че Мустафа е в болница Thinking Дали Мустафа знае кой стои зад това и ми е интересно как ще отвърне на удара Thinking
Виж целия пост
# 441
Споко момичета. Фатмето разказва на Керим намерението му да замине
за Австралия. Тогава и направи пълномощно за развода. После знаете - всичко се промени.
Не става въпрос за нов развод. Тя му припомня. Но защо се карат - няма да разберем.
Това е врътката.
Виж целия пост
# 442
Ей, много сте бързи бе... докато сваря...  Grinning
Бинзи, според мен това казва накрая:
bu kadar sevipte söyleyememek
но и аз не знам как точно да го преведа. Кажи ти.
Виж целия пост
# 443



              Гери , ти от къде  имаш тази информация  - или и на теб да завиждам  благородно...!?
 С какви субтитри гледаш филма - защото на мен ми се събират някъде осем епизода - първите руски и тези на Binzi  -  нашето съкровище...!!! newsm76
аз гледам с английски субове старите епизоди, ето тук -
http://www.whatisfatmagulsfault.com/2011_03_01_archive.html
Виж целия пост
# 444
            Да не би с английски субтитри да го има филма...!? Да командировам щерката от София ,/че и тя да остане без работа  Joy/ и да идва да дублира на мама ... ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 445
Еми Фатмето като има пълномощно да се разведе - какво само се обяснява и нищо не прави...или не и се иска  Whistling
Виж целия пост
# 446
               Офффффффф , така си и мислех... Как да я прилъжа да ми дойде на гости...Освен да се направя на болна ...!? #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 447
Ей, много сте бързи бе... докато сваря...  Grinning
Бинзи, според мен това казва накрая:
bu kadar sevipte söyleyememek
но и аз не знам как точно да го преведа. Кажи ти.
в един форум на английски пише така -
Да обичаш толкова много, но да не можеш да го изречеш...
/след което тръгва след нея и надявам се я залоства в некой ъгъл и страстно я целува - ах мечти  Crazy Crazy Crazy/
Виж целия пост
# 448
Като погледнах 2-3 пъти фрагмента с брат и, и каза Керим направи нещо,
Керим май хвана здраво в прегръдка сто килограмовия Рахми. Много я слуша Фатмето.
Виж целия пост
# 449
Ей, много сте бързи бе... докато сваря...  Grinning
Бинзи, според мен това казва накрая:
bu kadar sevipte söyleyememek
но и аз не знам как точно да го преведа. Кажи ти.
Толкова да обичаш и да не можеш да кажеш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия