За събитията в Япония - земетресения, цунами, ядрена криза, хуманитарна криза

  • 233 860
  • 4 781
# 1 425
Да, няколко страници по назад го бях сложила  Peace
Виж целия пост
# 1 426
Това вече леко ме стресира. Природата е нещо, което едва ли някога ще разберем.
Виж целия пост
# 1 427

Страшно и... впечатляващо. Този, който снимаше, изглеждаше бая хладнокръвен.
Виж целия пост
# 1 428
Не съм го виждала, но съм преживявала. Ужасно гадно е и стресиращо е. На всичко отгоре по време на заметресение като че ли небето се покрива с облаци.
Виж целия пост
# 1 429

Ужассс
Виж целия пост
# 1 430
Ако не бях го видяла с очите си нямаше да повярвам.... Ужас.
Виж целия пост
# 1 431
Не съм го виждала, но съм преживявала. Ужасно гадно е и стресиращо е. На всичко отгоре по време на заметресение като че ли небето се покрива с облаци.

Да и аз съм го преживявала.Времето се смени за минути.
Виж целия пост
# 1 432
Не, не, тези от бтв са уникални! "Въпреки хаоса и жертвите, в Япония продължават да се раждат деца" . Пиша от телефон, инак бих наредила едни икони...
Виж целия пост
# 1 433
Да, няколко страници по назад го бях сложила  Peace

Направо затаих дъх и изцъклих ей такива очи  Shocked Shocked Shocked,направо е ужасяващо-виждам един от най-големите си кошмари.. Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 1 434
Това е цунамито http://www.patspapers.com/blog/item/scary_japan_video_street-lev … view_of_tsunami/#

Какво ги сполетя тези хора... нямам думи...
Виж целия пост
# 1 435
 Shocked
Виж целия пост
# 1 436
Не, не, тези от бтв са уникални! "Въпреки хаоса и жертвите, в Япония продължават да се раждат деца" . Пиша от телефон, инак бих наредила едни икони...


 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

аз друго да попитам. По БТВ чух, че има сънародници, които желаят да се приберат, но било трудното и една от причините е, че няма директни полети до БГ. Е, неможе ли да се изпрати самолет, както за тези в Либия   newsm78 Вярно, че ще е скъпо, но в таква ситуация цената няма значение.
Виж целия пост
# 1 437
Летищата били препълнени .Могат да си вземат полет до друга държава.На този етап не се налага да се изпраща самолет.
Виж целия пост
# 1 438
Не, не, тези от бтв са уникални! "Въпреки хаоса и жертвите, в Япония продължават да се раждат деца" . Пиша от телефон, инак бих наредила едни икони...


 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

аз друго да попитам. По БТВ чух, че има сънародници, които желаят да се приберат, но било трудното и една от причините е, че няма директни полети до БГ. Е, неможе ли да се изпрати самолет, както за тези в Либия   newsm78 Вярно, че ще е скъпо, но в таква ситуация цената няма значение.

         Вчера обясниха от Министерството на Външните работи, че правителствен самолет се изпраща само в случаите, когато не се извършват редовни полети от летищата в дадена държава. В момента летищата в Япония работят нормално, и не се налага евакуиране чрез правителствения самолет.
Виж целия пост
# 1 439
Вижте колко са заблудени и неинформирани хората клип от вбокс (Днес избухна Атомната Електро Централа в света(Фукушима в Япония), големите градове като Токио вече са евакоирани,до 3 дни цяла Япония ще бъде) http://vbox7.com/play:694e9113 ,на който пиша следния коментар : "не плашете хората с тъпите си коментари ,на 20 км само са евакуирани хората от електроцентралата."
Отговора на човека качил клипа:"недеи да говориш преди да си гледал новините ако незнаеш в момента радияциата е стигнала до Русия, а в българия всеки изкупува йод и вино с пелин... друго нищо неможем да направим"

Сериозно ли такива неща говорят по телевизията?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия