Форумски клюки, интриги и сеир

  • 28 279
  • 417
# 75
Граматиката ли била най-големият сеир в клюкарника  newsm78 Отварям да прочета някоя интрига и клюка,а чета как се пишат учтивите форми  ooooh!

Граматиката в случая беше само невинно допълнение към сеира, който сътвори госпожа магистърката по финанси. Crazy
Виж целия пост
# 76
Мдаа, някои знаем кога да се засрамим, за разлика от други едни. Laughing
Викторийке, недей се изненадва толкова, а си провери запетайките. Пропуснала си едничка. Срамота е!
Виж целия пост
# 77

Викторийке, недей се изненадва толкова, а си провери запетайките. Пропуснала си едничка. Срамота е!

Това е нарочно!
Следя дали внимавате.Wink
Виж целия пост
# 78
Викторийке, недей се изненадва толкова, а си провери запетайките. Пропуснала си едничка. Срамота е!

 Моля всички да спрат вече с коригирането на правописни и пунктуационни грешки в чужди постове.Дори да е нарочно,и с цел заяждане,това е просто несъдържателно и скучно,особено когато във всяка тема все се намира някой да вади пропуснати запетаи и тирета на показ.  Tired Ако това е форумният сеир се отказвам от него-скучен е.
Виж целия пост
# 79
 
Отилия, не знаеш ли, че  се  захващат  за правописа когато няма с какво друго да се заяждат? Wink
 
Виж целия пост
# 80
Или когато проимаш деца и започнеш да си биеш главата в стената, опитвайки се да ги научиш на елементарните правила на родния им език, когато навсякъде наоколо цари тотална неграмотност.
А неграмотност, облечена с претенции, вече е наглост, според мен. Няма да се учудя, ако и до смъртни случаи се стигне. Да умреш заради правописна грешка на лекар, фармацевт или някой си чиновник - не е ли жалък край за когото и да е?
Ще ме прощавате, но тоталната липса на начално образование ме потриса повече, отколкото кучешките лайна по улицата. Все е изакано, но кучетата поне са непретенциозни.
Виж целия пост
# 81
 Да,но тази неграмотност е факт,и е по вина на учителите,много от които си претупват работата,и на родителите,които не изискват достатъчно от децата си. Натъртвайки във форума на правописните грешки на някой не решаваме този проблем.
Виж целия пост
# 82

Отилия, не знаеш ли, че  се  захващат  за правописа когато няма с какво друго да се заяждат? Wink
 

Неграмотно написаното мнение е много силен аргумент срещу самото мнение. Когато авторът му е човек, който си позволява да обижда околните, като въпросната "финансистка", е просто задължително да се изкоментира провописа й.  Laughing
Виж целия пост
# 83

Отилия, не знаеш ли, че  се  захващат  за правописа когато няма с какво друго да се заяждат? Wink
  
А ти знаеш ли, че на неграмотниците думите и аргументите им не тежат.
Не ми отговаряй.
Виж целия пост
# 84
Да,но тази неграмотност е факт,и е по вина на учителите,много от които си претупват работата,и на родителите,които не изискват достатъчно от децата си. Натъртвайки във форума на правописните грешки на някой не решаваме този проблем.

Е, то по тази логика няма защо да се чисти, защото няма да решим проблема с мръсотията.
Аз пък все си мисля, че не всички са толкова дебелокожи, та да не се позасрамят, когато ги упрекнат в тотална неграмотност. А щом се позасрамят, може и да се постараят да понаучат нещо пропуснато. Нали човек се учи, докато е жив?
А за децата... Лесно е да се теоритизира отстрани. Като се сблъска човек лично с проблема, променя гледната си точка. А и всеки родител внимава да предпази детето си от инфекциозни пъпки, зелени сополи, неграмотно писане... Прихващат се и то много лесно, там е проблемът.
Виж целия пост
# 85
Тц-тц-тц! Избягахте ми от креативния роман, за да дойдете тук и да смучете емоции наготово. Безобразие! А тъкмо форумка ми поръча сюжет, в който да прегазя с колата друга! Темата имаше потенциал за художествени малини, а вие я игнорирахте, сеирджийки такива! нЕма да си играА повече с вас!!! Crossing Arms
Виж целия пост
# 86
Виктория,  всичко при теб е нарочно с цел провокация, мисленето е за пред хората, затова и не ти се получава- виждаме, ама ши си мълчим.
Виж целия пост
# 87
Темата не беше ли друга...да не би случайно да съм отворила правописната тема?
Дренка, благодаря! Знаех си, че мога да разчитам на теб. Simple Smile
Виж целия пост
# 88
Темата не беше ли друга...да не би случайно да съм отворила правописната тема?
Още е... Очертава се поредният сеир.  Whistling
Виж целия пост
# 89
Темата не беше ли друга...да не би случайно да съм отворила правописната тема?
Още е... Очертава се поредният сеир.  Whistling

Мислех, че тук ще се обсъжда в коя тема има сеир, а не тук да се прави сеир.
Явно пак не съм схванала замисъла на темата, но това е нормално, всепак съм руса по душа! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия