Форумски клюки, интриги и сеир

  • 28 277
  • 417
# 195
Изглежда сте я прогонили с камъни,тц,тц,егати злите женички тук
Тя е!  newsm18
Виж целия пост
# 196
Кога прогонихте Мафани, бе?
Аз уж всичко знам, пък ...  Crossing Arms
Виж целия пост
# 197
Сега се очаква някой да ни цитира чат от Скайп, с послание към всички нас. Така беше последния път май...
Виж целия пост
# 198
Ъхъ.
Виж целия пост
# 199
Ще ме прощавате, ама и образованието, и битието ме теглят натам- куклата с черната коса, тънките вежди и фитнес обсесията, за колко продаде профила си на Мафани, или  й бутна даром? Crazy
Виж целия пост
# 200
Пък и това характерно "Очудвам"...
Виж целия пост
# 201
Ще ви сецна въодушевлението за малко- познавам анаморф, не би се продала Laughing
Виж целия пост
# 202
Кога прогонихте Мафани, бе?
Аз уж всичко знам, пък ...  Crossing Arms
Има си публика тук. Laughing
Виж целия пост
# 203
Кога прогонихте Мафани, бе?
Аз уж всичко знам, пък ...  Crossing Arms
Има си публика тук. Laughing
Shocked
Мафани, вилико, Селтакис, и вие казвате чак сега?
Виж целия пост
# 204
Инфото е старо, само аз се престраших да го плювна тук....
Виж целия пост
# 205
Очевидно аз отново спя с врага. Ей, дарба си е това!  Laughing
Виж целия пост
# 206
Кликнах и аз да не изтърва нещо Blush, но след 'скотодумие' ме загубиха.
Виж целия пост
# 207
Божеееей, голяма скука там ...  ooooh!
Виж целия пост
# 208
Божеееей, голяма скука там ...  ooooh!
Е, опитват се хората. Немо впръсква някаква си неразбираемонечетлива пръдня и вкупом се втурват да я дефинират. Може това да им е липсвало тук.
Виж целия пост
# 209
Пак ли започнахте с "парафорума"? В такъв случай да ви кажа, че ше заключат и тоя сеир без време.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия