Форумски клюки, интриги и сеир

  • 28 277
  • 417
# 210
Пак ли започнахте с "парафорума"? В такъв случай да ви кажа, че ше заключат и тоя сеир без време.
 

Цитат
Тук е мястото на всички клюки и интриги за форумските потребители,както и темите,в които има сеир.
По темата сме.
Виж целия пост
# 211
Кога прогонихте Мафани, бе?
Аз уж всичко знам, пък ...  Crossing Arms
Има си публика тук. Laughing
Shocked
Мафани, вилико, Селтакис, и вие казвате чак сега?

То половината форум и цялото ДиС е там. А Селтакис е Флюбен в Мафанито, ма тя се дърпа  Laughing
Виж целия пост
# 212
Кога прогонихте Мафани, бе?
Аз уж всичко знам, пък ...  Crossing Arms
Има си публика тук. Laughing
Толкова вулгарен изказ и такива безумни теми...  Sick
Виж целия пост
# 213
[
Толкова вулгарен изказ и такива безумни теми...  Sick


Някой да ви кара да ги четете! Wink
Там са простаците, а тук е интелигенцията...Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 214
А аз почвам да се съмнявам коя е ~Виктория~ ... някоя скрита лимонка....
Виж целия пост
# 215
-
Виж целия пост
# 216
Честно казано по едно време бях орязала форума, аватари, подписи не идваха.
Виж целия пост
# 217
В темата за оръжията вече го казах - радиацията явно ни достигна. Някои ги облъчи направо в мозъка. ooooh!
Виж целия пост
# 218
За какво се спори, за да знам в кой отбор съм  Mr. Green
Може ли да разбере човек! Май ще се броим убавиците и дебелите грозни лелки  Thinking
Виж целия пост
# 219
За какво се спори, за да знам в кой отбор съм  Mr. Green
Може ли да разбере човек! Май ще се броим убавиците и дебелите грозни лелки  Thinking
Не така грубо - красивите срещу умните. А такива като нас, които не могат да се разчекнат между двете редици - броим резултата  bowuu
Виж целия пост
# 220
 Аз съм при незадоволените  Embarassed
Виж целия пост
# 221
А аз почвам да се съмнявам коя е ~Виктория~ ... някоя скрита лимонка....
Спомняш ли си такъв автар?
 

Никога не съм била с такъв аватар.
Ако може би ли си редактирал поста.
Не е коректно да постваш моя снимка без да си ме питал, това, че имаш фейса ми не значи нищо!
Виж целия пост
# 222
А, почнало се  kaffeetrmker_2
Вики, добре си, само ...пъпчица ли виждам??? Ееее не!

Много станахме,  броящите резултата hahaha
Виж целия пост
# 223
=~Виктория~, видяхме, че поне си хубава  Wink
Само едни гланц на устните липсва, но така си пък по-естествена  Grinning

Виж целия пост
# 224
Поправка: "дебела, скучна лелка".  Joy

П.П. Момичета, оскубаните вежди са демоде от десетилетие.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия