Паническо разстройство - част 7

  • 187 837
  • 766
# 150
И аз да се запиша,че отново не съм добре.Защо това състояние е толкова упорито,няколко месеца бях добре и вчера пак пристъп и толкова силен,че си казах това е края.Ще ви разкажа-отивам да си хвърля боклука и понеже валеше аз потичах до кофата и обратно.И както влизам във входа и такъв задух,че въздух не мога да си поема,сърцето ще ми изскочи,качих се на магия,извиках бърза помощ.Много се уплаших,дойдоха следа 20 мин.,но тогава вече ми беше минало и според тях съм ги извикала неправомерно.Година и половина вече се мъча,но това състояние, а и хипохондрията,която ме наляга и мислите за смърт ме съсипват.Помагайте момичета.Вие сте силни,като ви чета,но явно аз не.
Виж целия пост
# 151
  Здравейте на всички и на новодошлите  Hug
 отдавна не бях минавала да ви " видя ", тя доста весела станала темичка  Joy
Виж целия пост
# 152

Iма ли някои излекувал се?
 

Има, има !!!
Виж целия пост
# 153
Здравейте! Имах паническо разстройство 2 пъти и тези два пъти се спасих с едно и също лекарство Стимулатон. Сега пак ме хвана тази паника и има дни в който се чувствам добре в други немога да си намеря място. Предишните два пъти ходех на психотерапевт но слд всеки сеанс се чувствах по зле,затова сега мисля да не ходя вобще. Отново започнах да взимам Стинулатон от преди 5 дена заедно с ривотрил,но все още няма резултат. След полувин месец трябва да замина за САЩ и ми се ходи стршно много но не искам и там да изпадам в такива паники. Искам да ви попитам след колко време действат антидепресантите, тъй като аз вече съм забравила? Ще ви бъда много благодарна ако ми отговорите  Cry
Виж целия пост
# 154
От две до четири седмици е обозначено на листовките на повечето АД;при някои минава и месец до настъпване на подобрение.
Виж целия пост
# 155
Zdraveite i ot men. Otdawna ne sam pisala po temata zastoto uz bqh dobre dodi bqh na krachka ot palnoto otkazvane na seroksata i ksanaksa i kakto stawa winagi ... hop nowa sluchka , koiato me izwadi ot relsi.Ot april uwelichih ksanaksa mnogo i se chudq dali weche ne sam pristrastena. Tazi misal ne mi dawa spokoistwie. Na tezi lekarstwa sam ot blizo 3 godini. Pia ksanaks ot 0.25 biah stignalana 1/4 na den no sega sam blizo na dwe tableti na den. Dali weche sam pristrastena, dali ima shans da go namalq pak.
Виж целия пост
# 156
Здравейте,
и аз много се чудех за привикването към ксанакса- аз пия от 0,25мг по 3 на ден. Изчетох доста неща- едни твърдят, че се привиква много бързо, други казват че трябва да се пие повече години, за да се получи зависимост. Не знам на вас как ви влияе, но май вече не ми помага- имам чувството, че каквото и да пия все ми е зле...
Виж целия пост
# 157
Аз пия Ципралекс,само вечер половинка ксанакс и ходя вече няколко пъти на психотерапевт.......това всичкото от един месец.Не знам,но още получавам пристъпи.Всичките симптоми,които ги имате вие,ги имам и аз ,но при мен + постоянно стягане отзад в тила,нещо като натиск в главата,не толкова болка,а натиск/кръвното ми е добре/....направо ужасно и ми се вие свят,в къщи не толкова,но навънка е ужас............
 И за паническото р. ми каза моята психотерапевтка си има винаги причина........при мен мнооого:
израстнала съм в постоянни кавги в сем.,супер властна майка,изнасилване като студентка,два аборта,две операции,гледане 1 година на болният ми баща,който почина в ръцете ми...........след няколко години и мама се разболя и нея я гледах,и тя почина от същата болест.......Много ми беше тежко и страшно,много,аз се принудих да бия на мама инжекциите,защото много я болеше......
   Въобще стресови неща,та как сега да не съм на АД.....Вкопчила съм се в дечицата си,да са ни живи и здрави се моля всеки ден PraynigПия ги тези хапчета,но нещо май не ми дейсват,уж казват до 2 седмици,пък аз вече 1 месец ги пия........Дано да ми подейсват,че така не се издържа!!!
Виж целия пост
# 158
Здравейте момичета,и аз отдавна не съм писала.Миналото лято пих Анафранил около 3-4 месеца,след това го спрях и се опитах с Неолексан,имаше някакъв минимален ефект,но сега пак започнаха напрежението, страховете и т.н.Започнах отново Анафранила,но се чувствам доста зле,нормално ли е при всяко запачване на Анафранил да ми е толкова гадно???
Виж целия пост
# 159
Аз както писах по-горе пия Ципралекс и също все още се чувствам ужасно гадно и сега ме стяга главата и ми  е замаяно,все едно някой ме е стиснал за гърлото и ми натиска главата........леко ми се гади  и съм мнооого нервна,направо ми писна от мен самата LaughingЕй сега отивам да си пийна и едно ксанаксче и да лягам,че се не трае....... #Crazy
Виж целия пост
# 160
Здравейте момичета!
При мен  сърцебиенето и задъхването идват при някакво физическо усилие-изкачване на стълби,ходене.Понякога като направя десетина крачки и веднага се заморявам и започва сърцебиене.Ходила съм на кардиолог и няма проблеми при сърцето.Възможно ли е такова заморяване да става и при паническото разстройство.
Виж целия пост
# 161
Аз също получавам задъхване и сърцебиене при физически усилия-ходих при трима кардиолози и нищо ми няма.А ето онзи ден валеше,аз отивах да си хвърля боклука и потичах до кофата и обратно и хоп-така се задъхах,въздух не ми стигаше и сърцето щеше да ми изскочи.Направо не знам,помислих,че получавам инфаркт и това е края.
Виж целия пост
# 162
По принцип задъхването не е основен симптом за ПР,но ако имаш и останалите симптоми,то задъхването ти е като бонус Grinning.Като четох в нета за симптомите на ПР установих,че имам почти всичките...някои са ми засилени,но психиатърката,при която ходя ми каза ,че при всеки човек е мнооого индивидуално и симптоматиката е различна.
Виж целия пост
# 163
Да се включа отново и аз. Тези дни не се чувствам много добре, дори не мога да спя, а ако заспя сънувам все кошмари. За стягането в тила и аз го имам, а напоследък и гадене и замайване. В понеделник бях на психотерапия и терапевката ми каза, че съм привикнала към ксанакса, което и аз самата усещам. Сигурно знаете, че ксанакса действа успокоително, но държи ума буден. И аз се чувствам много нервна и веднага почва да ме боли стомаха. Абе тези кошмари дали си имат край? Все си повтарям, че ще успея да се измъкна от блатото, но тези дни все по- често виждам дъното. Sad
Виж целия пост
# 164
Цитат
ксанакса действа успокоително, но държи ума буден
същия е принципа и на деанксита. от него не мога да спя и само кошмари сънувам. успокой ме, но бях толкова изтощена от безсъние, че стана още по-зле. мечтаех си да ми се спи, докато се усетя да го спра. сега е по-добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия