Паническо разстройство - част 7

  • 187 842
  • 766
# 180
Момичета, здравейте   bouquet
Отдавна не съм писала...бях добре... Но от два дни пак имам атаки Sad Даже вече не съм сигурна, дали са атаки... Хем си казвам, че няма страшно, от това не се умира, хем се плаша дали това не е края Sad
Да ви кажа, като ударя 2 чаши вино и се чувствам по-добре Wink От утре мисля да си вдигна Деанксита - да пия по още едно на обяд.
На мен валериана хич не ми действа...Пия ги като бонбони и нищо Sad

На лекар ме е страх да ходя, да не ми открият нещо по-сериозно Sad Ох, отвратително е....
Виж целия пост
# 181
Цитат
Кукличка, вземи си валерианче, помага   
Това също е  идея, въпреки че преди 3 години,когато за 1 път получавах ПА, пиех мента,глок и валериан,но изобщо не ми помогна.Ще си пийна само валериан за всеки случай. Grinning
Виж целия пост
# 182
Да ви кажа, на мен бонбонки от рода на валериан и валидол никога не са ми действали, когато имах атаки. Даже веднъж взех 1/2 лексотан, за да се наспя и бях ококорена цяла нощ Shocked Сега една комична ситуация. Преди година и половина ми се наложи да летя за първи път. Предвид моите атаки и агорафобията, трябва да ви е ясно, че бях изпаднала в шок още 2 седмици преди полета. Постоянно мислех за това и не можех даже да спя. Имах си ривотрил, но не го взимах редовно, а само при нужда, но страха ми от полета ( от самата ситуация по скоро, понеже не ме е страх от самото летене ) беше направо побъркващ. Реших да отида при личния лекар за някакви успокоителни, които да взема в деня на самия полет. Влизам и му обяснявам ситуацията, но не казвам, че взимам Ривотрил, говорим за Оропрама само. Той хваща рецептите и казва : " Сега ще ти изпиша тука един деанксит, много добър медикамент, ще вземеш от него и няма проблем ". Аз казвам, че не го искам, понеже не ми действа и той ми предлага флуанксол. И за него казвам същото. Той ме пита : " Нещо друго взимаш ли като не се чувстваш добре ? " и аз казвам : " Да, Ривотрил ". Той пита: " И как е с него? ", " Ами обикновено не ми действа много " - отговарям аз, при което тоя беше ей така  Shocked Shocked Shocked Сигурно 5 мин. не можа да вземе решение какво да каже и накрая вика : " Моето момиче, какво по-силно искаш да ти дам от ривотрил, единствения вариант е освен да те упоим " и се смее, а аз го застрелвам и казвам : " Оооо, ами ако знаех, че извършвате подобни услуги, щях да започна по същество, ще ви звънна да се разберем допълнително за услугата" , след което станах и си тръгнах, а той беше направо втрещен, понеже не разбра, че се шегувам hahaha
Виж целия пост
# 183
 И мен като ме прихванеха братята , нищо не ми действаше. Даже , когато вземах лекарства , се чувствах по-гадно, защото имах чувството, че съм се предала на ПР. Чувствах, че трайно избавление, мога да имам, само, ако разчитам на собствените си сили . Валериан, глог, деаксита не ми действат дори , когато ми е само нервно. Лексотан трябва да взема цял, за да ми подейства и то при обикновена нервност или безсъние. При ПА , нищо не може да ми помогне, освен вярно упойката.  Tanch,a  децата са голям фактор за мобилизация и стимул да се справиш с ПА. За мен пълното справяне е , когато се захвърли патерицата на лекарствата. Трудно е, но става.
Виж целия пост
# 184
Валеряна не действа при атака, но за леко успокоение при напрежение, както ще е случая на кукличка сигурно ще помогне.  Но внимавай все пак с дозата , че аз имам неприятен спомен от такъв случай. Т.е. нямам спомен  #Crazy  Бях кума на най-добрата си приятелка преди много години. Тогава не страдах от ПА, но така се притеснявах, че треперех. Майка ми ми даде някакви билкови хапчета, не помогнаха особено и преди да влезем в ритуалната зала глътнах още няколко. Мина всичко, отидохме в ресторанта и явно вече им е дошло действието. Хайде тост от кума, хайде от кумата, хайде от родителите и стана весело. Края на сватбата не си я спомням. Пияна кума...... ужас. Още ме е срам като се сетя  Embarassed
Виж целия пост
# 185
Аз най-силното, което съм ползвала досега са деанксита и лексотана, рецептата с антидепресантите я изхвърлих даже. докато мога няма да ги пия, надявам се никога. мисля, че лексотана чудесно се справя в свадбени и подобни ситуации   Laughing. но, при най-големият ми страх - летенето не помага. ривотрила по-силен ли е?
Виж целия пост
# 186
Аз най-силното, което съм ползвала досега са деанксита и лексотана, рецептата с антидепресантите я изхвърлих даже. докато мога няма да ги пия, надявам се никога. мисля, че лексотана чудесно се справя в свадбени и подобни ситуации   Laughing. но, при най-големият ми страх - летенето не помага. ривотрила по-силен ли е?

При положение ,че си пила лексотан ,ривотрила няма да действа.Лексотана и дязепана са едни от най силните хапове!
Виж целия пост
# 187
 Hug Здравейте, отново.Проверих повечето хапчета за който пишете, но за жалост за тях трябва зелена рецепта  Sad Сега съм решила от утре да си пийвам валерианче, дано ме поотпусне до събота  Praynig.Завиждам благородно на всички,който могат да пият по-малко алкохол, сигурна съм че отпуска, но аз и 1 бейлис да изпия, започва още повече да ми се вие свят. #Crazy
Виж целия пост
# 188
Hug Здравейте, отново.Проверих повечето хапчета за който пишете, но за жалост за тях трябва зелена рецепта  Sad Сега съм решила от утре да си пийвам валерианче, дано ме поотпусне до събота  Praynig.Завиждам благородно на всички,който могат да пият по-малко алкохол, сигурна съм че отпуска, но аз и 1 бейлис да изпия, започва още повече да ми се вие свят. #Crazy

И аз съм така,кукличке.Никакъв алкохол немога да пия  #Crazy
Последно време "оправях" положението с ксанакс от 0,25 мг,но вече не ми действа.Мисля отново да мина на ципралекс,защото едва се справям с ежедневните неща.Дайте ми съвет.Ако отида на психиатър 100 % ще ми го изпише.Да продължавам ли да се надява,че ще мине от самосебе си или да не се мъча и започна ципралекса Cry
Виж целия пост
# 189
И аз не мога да пия алкохол, от една чаша бира съм пълен аут. Чак ме е яд, щото в компания все ме бъзикат, че ще ми пораснат криле. Много ме е яд на себе си, уж се старая, а от снощи поради нищо и никакъв проблем, раговор с щерката какво да запише в университета, пак ми се е разхлопало сърцето и се опитва да ме събори паниката, ама се опитвам да не обръщам внимание.
Виж целия пост
# 190
Днес и на мен ми хлопа щайгата здраво, понеже съм ядосана и изнервена от сутринта, та сърцето блъска, дупка ще ми направи. Направо си шибнах половин ривотрил и сега ме унааася едно сладко, че мисля да си подремна.
Виж целия пост
# 191
Hug Здравейте, отново.Проверих повечето хапчета за който пишете, но за жалост за тях трябва зелена рецепта  Sad Сега съм решила от утре да си пийвам валерианче, дано ме поотпусне до събота  Praynig.Завиждам благородно на всички,който могат да пият по-малко алкохол, сигурна съм че отпуска, но аз и 1 бейлис да изпия, започва още повече да ми се вие свят. #Crazy

И аз съм така,кукличке.Никакъв алкохол немога да пия  #Crazy
Последно време "оправях" положението с ксанакс от 0,25 мг,но вече не ми действа.Мисля отново да мина на ципралекс,защото едва се справям с ежедневните неща.Дайте ми съвет.Ако отида на психиатър 100 % ще ми го изпише.Да продължавам ли да се надява,че ще мине от самосебе си или да не се мъча и започна ципралекса Cry

Ципралекс може и личния лекар да  ти го изпише той не е със зелена рецепта.....Моя позната така си го взима,даже някъде се навиват и без рецепта,,,
Виж целия пост
# 192
може ли някой да ми каже мнението си за Стимулатон  newsm78
Виж целия пост
# 193
Днес бях на психолог за 1 път, къде ли не бях ходила до сега,но отидох да видя какво ще каже.Там ми предлагат да правя автогенен тренинг и исках да попитам дали някой е правил такова нещо?Първо защото ми искат  доста голяма сума за това, не ми е за парите въпреки че не работя, но ще ги намеря само и само да се оправя и второ не знам дали наистина ще помогне.Някой ако има опит с това нека да пише Praynig
Виж целия пост
# 194
Аз не съм правила такава терапия, но моя много добра приятелка е правила и каза, че тва са пълни дивотии. В общи линии разбрах, че е дала адски много пари, а ефект никакъв. Каза също, че ходенето на психолог си е чиста загуба на време, понеже със същия успех може да си говориш и с някоя близка приятелка. Пак казвам, това са нейни думи, аз на психолог никога не съм ходила, защото не вярвам в способностите им ни най-малко. Някой, който ще ме лекува с приказки, мерси,приказките и по телефона си ми вървят и то без такива суми. А и много психолози нещо се навъдиха последните години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия