

(както казват комшиите сърби)
Помня, на 15 Септември ми се ревеше, че каките тръгват на училище, а Косьо на градина.
И пишете, де! Само по разни други теми мяркам разни стари познати муцуни
(както казват комшиите сърби)

Ама за времето си беше ултра смешен. Чуда се ако сега го гледам дали пак бих оценила толкова високо хумора. Но тогава всички, от малки до големи, се пръскахме по шевовете от смях.


последния ден. На първия не успях, но на последния






Голямата ми щерка днес става на 17! На 71-вия пак ще почерпя 
При мен чудничко се стекоха нещата - Иван е в Разлог на фестивал, аз, нали не трябва да пътувам, съм си в Сф с Елица и мама Свеки
така се получи този път! Красота!

Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор
ТОТОООООООО!!!!
Е кога станаха бе, мила! Да не този младеж да ти си е довела за партито
Пожелавам да е силна, разумна, щастлива, обичана и късметлийка!!! 


Да е жива и здрава!
Просто от нищото някак ги прави драмичките, та от единия поглед дори.
Но ще дойде и моя ред, ще видите!
Препоръчани теми