Това е любимата ми формула
Там ще има голяма детска компания.
, чувам някакви странни песни, Боби седи на дивана и гледа като хипнотизиран индийски филм
и ми обяснява, че лелята ще цункала чичкото по челото, че се бил ударил, а той с онези червени точки нарисуван
.
.
, чувам някакви странни песни, Боби седи на дивана и гледа като хипнотизиран индийски филм
и ми обяснява, че лелята ще цункала чичкото по челото, че се бил ударил, а той с онези червени точки нарисуван
.
ей това му харесвам на тази възраст
Писна ми от мрачното време тук! 


Какво ли още ме чака
Ще разкажа непременно после щом ви е интересно
Аз горе-долу знам как протича всичко, защото бях на среща с една от акушерките и тя ме разведе из родилното, показа ми всичко и ми обясни общо взето, но ще видим. Само дето забравих да попитам дали има интернет, че сигурно докато съм там ще имам повече време да пиша, отколкото като се приберем вкъщи 
Единственото нещо е, че гледаме вечер да се прибираме по-навреме, за да можем да я окъпем и сложим да спи навреме. Общо взето се стараем доколкото е възможно да й спазваме същия режим, като това не ни пречи да си обикаляме по цял ден
Ами това е, не знам, ти си познаваш детето най-добре, но поне ние нямаме проблеми с нея и не мога да кажа, че се натоварваме излишно 
Аз този път за пръв път отидах на преглед 7-8 г.с. също и се чу. А за таткото - по принцип тук дори препоръчват той да присъства, но нашия татко нещо се дърпа, така че още не знам дали ще е с мен или не
Иначе си самичка в залата и имаш назначена една акушерка, която е с теб от приемането ти до самото раждане, можеш да си носиш музика и да си пускаш да слушаш, ако искаш, да си нагласяш осветлението, както ти харесва. В стаята има от тези големите топки, огромна възглавница, леглото може да си го наместваш както ти е удобно, може да си се разхождаш и така
Там си оставаш и след раждането 2 часа, а бебчето е при теб също, може и да си го получиш веднага след раждането, ако искаш да го сложиш на гърда, разбира се, ако всичко е наред. По-подробно ще разказвам след като мине раждането 

Не се съмнявам, че ще имаш едно прекрасно раждане. Успех, прегръщам те и ти желая всичко да мине леко 

няма начин отговорен и честен човек като теб , да не е от полза за държавицата ни
Пък дано най-накрая и България тръгне на горе 
Чакаме те с добри новини! 
дано наистина всичко е наред!




. Снощи пък видя един боклук в коридора и каза аууу, донесе метлата и лопатата, пъшка и се мъчи 5 минути да го събере. Въобще спокойна съм, че имам помощник
.
. Та пуснахме Росито и майка й напред а ние след тах.


.
И най-демонстративно мете след мен.
големи чистници отглеждаме. Боби като капне някъде някоя капка и ми съобщава, че е за пералнята, ама веднага трябва да се съблече и да се изпере
. Предишната вечер си залял с айран пижамата, търкал петното с мокра кърпичка старателно, съответно целия беше мокър, а всичко беше изпрано или за пране
. Въобще много перем вкъщи Препоръчани теми