Сладолед сме й давали - яде, но не си търси, тук поне се вписва в рамките на приличното 
Боклукчави храни също не съм й давала (само солети) - първо, че ние не консумираме такива, второ - по площадките тук също рядко има. Опитвала е някои неща, но обикновено само си близва и не иска повече. Сладолед си е хапвала по мъничко 3-4 пъти може би. Пържени картофи също не давам. А това за бабите честно казано не мога да го проумея - какъв зор имат да тъпчат детето с вафли, шоколади и др.п., още повече ако знаят, че вие сте против 
И аз скришом го доизяждам 
, че днес имам рожден ден – ставам с една година по-красива
и по-мъдра
) иначе е много добра и мога да разчитам на нея за всичко, обаче с това ядене - как не се научи не знам....толкова хора успях да променя към здравословно хранене, но нея - не.... 




. До миналото лято що-годе удържахме фронта, но вече е много наясно кое какво е, къде стои, колко е изяла и колко още има. Помни като слон. Като цяло и разрешавам по малко, след вечеря или пък, обикновено в парка, където на всяка крачка има боклучки, и предлагам да си избере едно нещо и купуваме само това (обикновено сладолед). Яла е шоколад, сладолед, кроасани,солети, разни видове бисквити... Близалки, гумени мечета, крокита, чипс, газирано ми се струват много хард и правя всичко възможно да не и попадат в полезрението. Пакетирани сокчета също не купувам, като поиска сок взимам фреш или я прилъгвам с домашен компот вкъщи. Има неща, за които сме я убедили, че са за татковци, или пък че вътре има бира
.Лошото е, че децата гледат едно от друго и как да обясниш на твоето защо не може да яде еди-си-какво, а пък другото насреща може
... до следващия път в който види шоколад
.
), опитвам се да готвя редовно и здравословно, а това че от време на време яде боклучки, приемам е в рамките на допустимото.

Повръщаше ми се и няколко 4аса направо не бях на себе си...Не знам какво му слагат, но със сигурност няма нищо общо с цареви4ните пръ4ици от детството ни. Аз ли4но няма да купя пове4е
Препоръчани теми