SUPERNATURAL – ‘Demons are just ghosts with an ego’

  • 27 814
  • 735
# 300
От мен нещо, което ме кара да се радвам, че не съм на струнни, щото ще скъсам някоя струна от вълнение и на ударни, щото ще счупя/скъсам нещо в ентусиазма си  Laughing
Виж целия пост
# 301
Рози, Честит рожден ден, макар и с малко закъснение да ти го честитя!


Пожелавам ти сбъдването на някое много голямо желание да ти се случи съвсем скоро и да бъдеш много, много щастлива, защото прекрасните, стойностни и талантливи хора като теб се срещат все по-рядко! Hug
Радвам се, че те познавам, макар и виртуално и че имам възможност да се докосвам до творбите ти! Heart Eyes
Виж целия пост
# 302
Леле, какъв концерт......

ето и нещо много любимо от мен


Виж целия пост
# 303
Маме,
Тук съм, но ми е интересна музиката, която вие пускате.
Не мислех да се меся Outta Joint , но Wink избрах нещо за нашата цигуларка bichito Heart Eyes : Vanessa Mae - Night Flight. Мисля, че много ще й подхожда.
Виж целия пост
# 304
Ауу, какъв концерт Party Crazy Heart Eyes
Виж целия пост
# 305
Филхармонията - много добре ви се получава концерта.

Може ли аз да съм "Нежната китара в ръцете на този любвеобилен, но и настойчив трубадур?" Нещо като в тази песен: Toni Braxton - Spanish Guitar

Тогава ще се включа в концерта с това:
http://www.youtube.com/watch?v=cQKUv3HTkOg
Виж целия пост
# 306
Да подам и аз два наточени инструмента  лъснати     и акордирани    Ще издават най-правилните тонове

Импалка, имаш завидна памет. Как ги намираш из всички теми някои неща, направо ме изумяваш  Grinning
Виж целия пост
# 307
Скатавки такива  Hug

Дейна направо ми скъса сърцето с твоята част  Heart Eyes

Лили таз русата какво ти пипа инструмента  #Cussing out
Виж целия пост
# 308
Белс, каза ли кой е на снимката и аватара ти? Аз като една стара клюкарка знам кой е, ама чакам ти да го презентираш Joy

Сега нещо специално за цугтромбонистката Галя, щот й харесва
Виж целия пост
# 309
Белс, каза ли кой е на снимката и аватара ти? Аз като една стара клюкарка знам кой е, ама чакам ти да го презентираш Joy


Ами, понеже за братя си говорим в тази тема...

и на срещата стана дума...

та и аз да се изфукам с моя брат

когото обичам със самодийнска братска обич


извинявайте за спама

ама съм на такава вълна


от мен за него


ето тук на гости при Слави

втора част
Виж целия пост
# 310
Тогава ще се включа в концерта с това:
http://www.youtube.com/watch?v=cQKUv3HTkOg

Ау, Дейна, това посвири на моите струни. Heart Eyes Тъй като имам проблем със замъглено зрение в момента и ще объркам някои ноти, ако продължа със свиренето, за това ще попея Laughing

Виж целия пост
# 311
Белс, да е жив и здрав брат ти! Сингъл ли е  Laughing Шегувам се, ей, аз не съм Joy
Инче, ти не си губи времето да ме мотивираш допълнително, ами лъскай палката, и другата, размахай уверено,  и - Алегро виваче!
Виж целия пост
# 312
Бела,
Прекрасен батко си имаш, истински мъж. Комплименти   bouquet .
PS. Tова го казва една истинска познавачка, не толкова от опит, колкото от интуиция.
Виж целия пост
# 313
Импалка  Heart Eyes, ако знаеш как те обичам. Ванеса Мей ми е една (да не кажа и единствената) любима цигуларка. Истински виртуоз. Благодаря ти   bouquet
Гале, ей такава палка искам да си сложа на крачето (умирам си за такива токове).
И тук започвам с един етюд ... .......
Виж целия пост
# 314
Белс, да е жив и здрав брат ти! Сингъл ли е  Laughing Шегувам се, ей, аз не съм Joy

Бела,
Прекрасен батко си имаш, истински мъж. Комплименти   bouquet .
PS. Tова го казва една истинска познавачка, не толкова от опит, колкото от интуиция.

Благодаря за милите думи... много си го обичам!

жалко само, че живее на другия край на света и не се виждаме често...

 а иначе като говорите за цигуларки, аз харесвам и тези

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия