Пазаруване от www.asos.com - 10

  • 39 148
  • 749
# 705
fanagoria много ти благодаря!
Виж целия пост
# 706
някой има ли този модел 29 regular да ми премери дължината?

Моля те,ако имаш възможност да ми дадеш размери за номер 30. Praynig
доста са еластични.

талия/колана на дънките - 44см,
ширина на крачола в най-широката част (в областта на чатала) - 29см
дълбочина: копче-чатал- 22см (нормално плитки са)
дължина на regular (мерена по външния ръб на крачола) - 101см
Виж целия пост
# 707
Здравейте!Чета,че на М60 нещата са уголемени.Чудя се дали 26-ти номер ще ми станат,като по принцип нося дънки 27 номер по европейска и 36 по френската номерация.Аот модела,който харесах има само 26-ти номер.
Виж целия пост
# 708
Здравейте!Чета,че на М60 нещата са уголемени.Чудя се дали 26-ти номер ще ми станат,като по принцип нося дънки 27 номер по европейска и 36 по френската номерация.Аот модела,който харесах има само 26-ти номер.
Да, даже може да са ти леко свободни. Според мен. Аз нося дънки 29, по френската 38 и от М60 28 ми е ок, даже според мен и в 27 щях да вляза нормално.
Виж целия пост
# 709
Anik, супер, че ти пасват очилата!
 А като форма кои ти харесват повече- черните на френч..или тези?

Ами и двата ми харесват. Черните са малко по-ретро, по-дамски, а кафявите са по-неангажиращи  Peace
Виж целия пост
# 710
Здравейте!Чета,че на М60 нещата са уголемени.Чудя се дали 26-ти номер ще ми станат,като по принцип нося дънки 27 номер по европейска и 36 по френската номерация.Аот модела,който харесах има само 26-ти номер.
Да, даже може да са ти леко свободни. Според мен. Аз нося дънки 29, по френската 38 и от М60 28 ми е ок, даже според мен и в 27 щях да вляза нормално.



Мерси много!
Виж целия пост
# 711
някой има ли този модел 29 regular да ми премери дължината?

Моля те,ако имаш възможност да ми дадеш размери за номер 30. Praynig
доста са еластични.

талия/колана на дънките - 44см,
ширина на крачола в най-широката част (в областта на чатала) - 29см
дълбочина: копче-чатал- 22см (нормално плитки са)
дължина на regular (мерена по външния ръб на крачола) - 101см


Благодаря ти ужасно много! Hug
Виж целия пост
# 712
Какво мислите за тази марка, добра ли е, харесах си тази рокличка, че си падам по нощни птици
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1268431
  bouquet
Виж целия пост
# 713
Засилих се да питам за впечaтления от този пуловер, той пък днес станал Out Of Stock. Уф, има ли шанс да го пуснат отново имам един в запазени?
Виж целия пост
# 714
   Този гащеризон някой засичал ли е скоро да го пускат? На мен ми е все неналичен и по кое време ги дебнете?
http://www.asos.com/countryid/1/Asos/Asos-Tailored-Linen-Wide-Le … inPage_mainImage1
Виж целия пост
# 715
Имам све поръчки от миналата седмица-6-ти и 8-ми,още не съм ги получила  Confused Пратени са и двете на следващия ден.Вашите от тези дати дошли ли са?
Виж целия пост
# 716
Моята от 6-ти, шипната на 7-ми дойде вчера. Обаче кифлите в пощата ме докараха почти до сърдечен пристъп. Първо "дамата" на въпросното гише я нямаше в работно време, та две нейни колежки търсиха пакета в продължение на най-малко 10 минути с възклицания "Ауу, няма го!", "Ами сега какво ще правим?!" и подобни. После дойде въпросната госпожа - добре напазарувала домати и краставици  Rolling Eyes , хвърли един поглед на шкафа с колетите и отиде да си говори с четвърта служителка.  Shocked Shocked Shocked Най-накрая, след 15-тина минути го анмериха, объркали номера на колета.  #Crazy Аз се бях изнервила до крайна степен вече. ooooh!
Виж целия пост
# 717
Моята от 6-ти, шипната на 7-ми дойде вчера. Обаче кифлите в пощата ме докараха почти до сърдечен пристъп. Първо "дамата" на въпросното гише я нямаше в работно време, та две нейни колежки търсиха пакета в продължение на най-малко 10 минути с възклицания "Ауу, няма го!", "Ами сега какво ще правим?!" и подобни. После дойде въпросната госпожа - добре напазарувала домати и краставици  Rolling Eyes , хвърли един поглед на шкафа с колетите и отиде да си говори с четвърта служителка.  Shocked Shocked Shocked Най-накрая, след 15-тина минути го анмериха, объркали номера на колета.  #Crazy Аз се бях изнервила до крайна степен вече. ooooh!

Днес няма да мога да отида дотам,утре ще ходя да питам дали не са при тях,пък да са пропуснали известията...
Виж целия пост
# 718
Някой да има S-ка от тази рокля? Моля за размери (почти съм убедена, че ще ми е голяма, но, за всеки случай, че много ми харесва, а няма XS наличен):
 
Виж целия пост
# 719
Момичета от това палтенце 12-ка ли да дебна http://www.asos.com/Chilli-Pepper/Chilli-Pepper-Detachable-Scarf … t=3&clr=Cream Размерите са ми бюст-91, талия-78 и ханш-98 см.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия