Кога и как започнаха да спят децата по цяла нощ?

  • 23 570
  • 296
# 90
Синът ми заспива в 23ч. и спи до 8ч.,но така е от 3м.,иначе преди заспиваше в 2-3ч.когато имаше колики,е пак се буди през ноща 1-2 пъти,но не е нещо страшно.
Виж целия пост
# 91
Лори заспива с нас още от малките месеци след 23ч. и към 5-6ч.пие АМ и веднага заспива.Сутрин се събужда към 8-9ч.
Йони,като беше бебе заспиваше вечер в 8-9ч. и сутрин се събуждаше в 5-6 и съответно до 9ч. не и се спеше.Беше много гадно ,но и това мина.
Виж целия пост
# 92
Още от края на трети месец спи по цяла нощ. Заспива към 21часа ,яде в 22 -22.30 и се събужда към 6 - 6.30часа
Виж целия пост
# 93
Дъщеря ми спря да пие нощно време мляко на 1 год и 9 месеца, синът ми все още се буди,на почти 7 месеца е. Дъщеря ми просто спря да се буди, нищо не съм правила, за да спра млякото, е опитвали сме се, но е имало само рев и истерии, затова решихме че сама ще чакаме да го откаже.
Виж целия пост
# 94
още не сме стигнали тоз етап, в който да спим по цяла нощ #Crazy Жадувам да дойде тоз светъл момент, в който мога да се наспя кат хората...
Виж целия пост
# 95
Оооо, ние си ставаме по два-три пъти и си се кърмим. Не знам как бих го приспала, ако не цокаше  Thinking Но, някой път, в последно време по-често, се събужда към 3-4-5 часа и парти. Не иска да цока, иска да играе - ужас!  Tired Едвам се приспиваме. И аз чакам с нетърпение нощта, в която ще спим цяла вечер.
Виж целия пост
# 96
Още не спи по цяла нощ, имаме поне едно хранене нощем  ooooh!. Силно се надявам скоро да престане да се буди.
Виж целия пост
# 97
Далечен mи се вижда този mоmент, но синът mи почна да спи по 6 часа къm края на 3-я mесец, надяваm се тенденцията да се запази и при mоmата.
Виж целия пост
# 98
След 2-та година, като избиха всички зъби.
Виж целия пост
# 99
Дъщеря ми сама се научи да спи по цяла нощ.Не съм полагала кой знае какви усилия.Беше на 4 месеца.
Синът ми,обачееее още си търси млякото нощем и то не веднъж,а цели два пъти Tired
Виж целия пост
# 100
Спеше по цяла нощ първите 4.5 месеца. После почна да хапва по веднъж и да заспива веднага след това.
Сега вече се буди на всеки два, максимум 3 часа и иска гушкане, мама да ѝ държи ръчичката докато спи и така. Спи много леко и само да помръдна моментално отваря очички, изправя се на крачета и оглежда какво се случва в стаята. Ако не успея да се събудя преди тя да се изправи на крачета приспиването става мноооого бавно и дълго, защото се разсънва. Заспива към 8:30-9, сутрин в 7-7:30 е станала окончателно.
Чакам момента, в който ще почне да спи, защото вече сме ужасно изнервени вкъщи Crazy
Виж целия пост
# 101
Спеше по цяла нощ първите 4.5 месеца. После почна да хапва по веднъж и да заспива веднага след това.
Сега вече се буди на всеки два, максимум 3 часа и иска гушкане, мама да ѝ държи ръчичката докато спи и така. Спи много леко и само да помръдна моментално отваря очички, изправя се на крачета и оглежда какво се случва в стаята. Ако не успея да се събудя преди тя да се изправи на крачета приспиването става мноооого бавно и дълго, защото се разсънва. Заспива към 8:30-9, сутрин в 7-7:30 е станала окончателно.
Чакам момента, в който ще почне да спи, защото вече сме ужасно изнервени вкъщи Crazy
Леле,това е направо много изтощително да ска4аш на минутата и да не смееш да мръднеш.
Не си ли обитавала да спите другаде и да я оставяш сама да се приспива след събуждането?
Ще има пла4 няколко нощи,но ще свикне,4е не отиваш ве4ер да й държиш ръката и да и помагаш да заспива.
Из някакви друга тема бях дала методиката на контролираният пла4 и ще се разтърся ако искаш помощ! Предупреждаваш съседите ,4е седмица две може да има пла4 и действаш!Детето ти е свикнало на това занимаване през нощта и няма как да свикне скоро ,4е няма да го правиш всяка ве4ер докато не й покажеш!
Виж целия пост
# 102
scarly - като спи детето толкова леко...може ли вашето присъствие и движения да й пречат допълнително на съня...пробвали ли сте да спите в друга стая...може би ще е по-спокойно, като няма кой да помръдва покрай нея и да я разбужда...
Виж целия пост
# 103
Дъщеря ми сама се научи да спи по цяла нощ.Не съм полагала кой знае какви усилия.Беше на 4 месеца.
Синът ми,обачееее още си търси млякото нощем и то не веднъж,а цели два пъти Tired

И малката ми е така,пиеше по 2 пъти мляко,сега вече по веднъж на нощ Rolling Eyes,но само то я успокоява и заспива дълбоко
Виж целия пост
# 104
Спеше по цяла нощ първите 4.5 месеца. После почна да хапва по веднъж и да заспива веднага след това.
Сега вече се буди на всеки два, максимум 3 часа и иска гушкане, мама да ѝ държи ръчичката докато спи и така. Спи много леко и само да помръдна моментално отваря очички, изправя се на крачета и оглежда какво се случва в стаята. Ако не успея да се събудя преди тя да се изправи на крачета приспиването става мноооого бавно и дълго, защото се разсънва. Заспива към 8:30-9, сутрин в 7-7:30 е станала окончателно.
Чакам момента, в който ще почне да спи, защото вече сме ужасно изнервени вкъщи Crazy
Леле,това е направо много изтощително да ска4аш на минутата и да не смееш да мръднеш.
Не си ли обитавала да спите другаде и да я оставяш сама да се приспива след събуждането?
Ще има пла4 няколко нощи,но ще свикне,4е не отиваш ве4ер да й държиш ръката и да и помагаш да заспива.
Из някакви друга тема бях дала методиката на контролираният пла4 и ще се разтърся ако искаш помощ! Предупреждаваш съседите ,4е седмица две може да има пла4 и действаш!Детето ти е свикнало на това занимаване през нощта и няма как да свикне скоро ,4е няма да го правиш всяка ве4ер докато не й покажеш!

Няма такова нещо като ще има плач и ще мине при нас. Никоя от тези техники не сработи - изпада в истерия, захласва се и едва успявам да я успокоя след това (с бясно сукане, гушкане, трепери и не ме пуска изобщо после). И колкото повече се изнервям от тоталното недоспиване, толкова повече се буди - днес например отказа да спи през деня въпреки че търкаше постоянно очички и се прозяваше  Crossing Arms

Относно спането в друга стая - отдавна искаме да я преместим, но аз просто не мога да издържа физически на ставанията  Crazy А трябва да направим нещо о въпроса скоро, защото ми предстои тръгване на работа след някой друг месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия