Страхотна диета, страхотни тела /режим на доц. Байкова/-28

  • 59 369
  • 727
# 675
Аз в първи етап почти не гладувам. Като казвам "почти" имам предвид, че понякога преди вечерята ми се дояжда ужасно, но няма какво да подхапна и я изчаквам търпеливо. Иначе по отношение на количествата не се ограничавам, ям колкото ми се яде от позволените храни. Изчислявам с калкулатор на калориите и виждам, че в млечните дни изяждам около 950 калории, което е много малко. Във въглехидратните и белтъчните повече, но пак под нормата за мен. Така че, освен на монотонността, ефикасността на режима се дължи и на малкото калории.
Според мен втора и трета диета ще са по-гладни, но се надявам вече стомахът ми да се е свил.
Ще си меря мерките пак в неделя.
Виж целия пост
# 676
А какво си хапвате през въглехидратните и протеиновите дни? Дайте някоя рецепта насам. Аз във въглехидратните си позволявам спагети с доматен сос, картофи, ориз, като разбира се не ги смесвам. В протеиновите съм на пържолки. Не съм много креативна откъм рецепти, затова ако имате нещо свежо, ще се радвам да споделите. Simple Smile
Виж целия пост
# 677
А какво си хапвате през въглехидратните и протеиновите дни? Дайте някоя рецепта насам. Аз във въглехидратните си позволявам спагети с доматен сос, картофи, ориз, като разбира се не ги смесвам. В протеиновите съм на пържолки. Не съм много креативна откъм рецепти, затова ако имате нещо свежо, ще се радвам да споделите. Simple Smile
Аз  си правя спанак на фурна с  цели яйца , вместо пържола и салата, пълнени чушки със зеленчуци ( домат , морков, малко гъби + картофи на кубчета ).
Виж целия пост
# 678
Deina , как точно приготвяш спанака на фурна?

Може да се прави зелена салата с риба тон, например. Казаха ми и една много интересна салата със сурови тиквички, но ще я пробвам в неделя. Значи млади тиквички с кожата се измиват добре и се настъргват на тази част на рендето, че да станат тъъънички като чипс. Овкусяват се с лимон, зехтин, магданоз, копър и чесън. Това трябва да престои известно време в хладилника, че да поемат тиквичките миризмите. После се консумира - като основен зеленчук във въглехидратен или протеинов ден.
Виж целия пост
# 679
Deina , как точно приготвяш спанака на фурна?

Може да се прави зелена салата с риба тон, например. Казаха ми и една много интересна салата със сурови тиквички, но ще я пробвам в неделя. Значи млади тиквички с кожата се измиват добре и се настъргват на тази част на рендето, че да станат тъъънички като чипс. Овкусяват се с лимон, зехтин, магданоз, копър и чесън. Това трябва да престои известно време в хладилника, че да поемат тиквичките миризмите. После се консумира - като основен зеленчук във въглехидратен или протеинов ден.

Хм....това звучи много интересно. Аз по принцип не съм любител на тиквичките, но може и да пробвам. Изглежда свежарско Simple Smile
Виж целия пост
# 680
А с килограмите как вървят нещата. Кой ден сте и имате ли резултати?
Виж целия пост
# 681
Клер, задушавам  лук с вода и малко мляко,  една лъжица брашно и спанака + щипка чесън и като поври  го изливам в тавичка.Правя "дупки " за яйцата и ги слагам и тях - пъхам във фурната, когато яйцата са готови и спанака е готов.
Сега като си я чета, рабирам че съм прегрешила  Laughing
Виж целия пост
# 682
Момичета днес ми е 2-ри ден. Ще ям риба на обяд, но за вечеря имам една консерва риба тон в собствен сос. Дайте ми идейка с какво да я хапна. Зелена салата немога да ям, защото изкарах една бъбречна криза миналата седмица и най-вече и заради камъче в бъбрека се подлагам на диетка.
Виж целия пост
# 683
Момичета днес ми е 2-ри ден. Ще ям риба на обяд, но за вечеря имам една консерва риба тон в собствен сос. Дайте ми идейка с какво да я хапна. Зелена салата немога да ям, защото изкарах една бъбречна криза миналата седмица и най-вече и заради камъче в бъбрека се подлагам на диетка.

Аз си я правя с краставички, сол и лимонов сок. Става много свежо и приятно Simple Smile
Виж целия пост
# 684
хъмм.. сетих се сега за още малко добавки)))
Примерна рецепта:
1 консерва риба тон (в собствен сос)
1 прясна краставица
свеж копър
лимон нарязан на парченца (с или без кората по желание)
зехтин
пресен лук (който обича) един стрък.
1/2 авокадо (ако е позволено)
сол и допълнително оцет на вкус
Виж целия пост
# 685
Здравейте, момичета от днес и аз съм във вашите редици. Сутринта кантарът показа 60,5 кг, а искам да го докарам до 52. Все пак идва море. Дано с тази диета успея, защото чета, че имате доста добри резултати. От няколко дни правя по едночасови тренировки на кростренажора, та дано и той засили ефекта. Днес съм на ягодки и кисело мляко. Много е вкусно  newsm03
Виж целия пост
# 686
Рибата тон е хубава и с домати. За вкус се добавя и малко ситно нарязан лук.
Виж целия пост
# 687
Някак си съчетанието на домат и риба ми остава много "метален" привкус в устата... не ми допада особено. Но пък ако някой реши да го рпави с едни чери-доматчета би "стояла" много изискано тази салатка)))
Виж целия пост
# 688
Сега да се оплача : живея си нормално , всеки ден приятно гладна , свикнах, е понякога се дъня , но обикновено се оказва, че вкуса във въображението ми далеч надхвърля истинските вкусови характеристики на желания "Обект" Simple Smile. Та, днес бях много гладна, реших да хапна нещо почти като миш-маш и не успях  да го изям, а беше минимално количество, от друга страна вече 2 седмици не мърдам на килограми. Явно нещо трябва да коригирам, имате ли идеи?
Виж целия пост
# 689
Deina , на коя от диетите си в момента?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия