Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 6

  • 42 575
  • 714
# 75
Някой взе ли си ваучер за Велинград http://grabo.bg/3-noshtuvki-sas-zakuski-za-dvama-vav-velingrad-plius-spa-0ztq45m ?
По точно ме интересува дали някой си е направил резервация, дали само от мен искат резервация по и-мейл?

И при мен е така, още чакам отговор   Confused
Виж целия пост
# 76
Някой взе ли си ваучер за Велинград http://grabo.bg/3-noshtuvki-sas-zakuski-za-dvama-vav-velingrad-plius-spa-0ztq45m ?
По точно ме интересува дали някой си е направил резервация, дали само от мен искат резервация по и-мейл

И при мен е така, още чакам отговор   Confused
[/quote]

Аз още не съм платила ще го направя през изипей, и чак тогава ще мога да им изпратя номера.
Като получиш отговор пиши колко време чака.
Виж целия пост
# 77
Няма ли как да се разбере преди да си платил/а дали има места в хотелите за датите които искаш?въпроса е към всички.
Кое суши ще препоръчате? Mr. Green Поля от слънчогледи.
Виж целия пост
# 78
И аз при вас.  Hug да кажа, че със закупен ваучер за хотел в Сандански (ВИП Оферта) можах да запазя места за уикенда за ... 28-29.05!  Shocked Joy Смяяяях, толкова дълго планувана почивка не съм имала.  hahaha

Според мен правилната последователност е да се обадиш първо в хотела, след което ако се разберете за всичко, да платиш ваучера.  Peace

Много благодаря на Звънче за темата. Много е симпатична.
Виж целия пост
# 79
По моя казус ( хотела на Боровец, който не функционира вече, но аз имам закупени 2 ваучера и резервация) казаха, че резервацията ми е пренасочена  Crossing Arms към другия им хотел -чудих се какво да правя ( чувала съм, че стаите са  по-малки) и накрая се съгласих, защото ми е късно за нещо равностойно. Надявам се, че поне ще си изкараме добре.
Виж целия пост
# 80
Ако й видите предишните мнения на потребителката "обвързана с конкретен сайт", ще ви стане ясно за кой сайт става въпрос. На мен това ми стана ясно още щом забелязахте че eha.bg липсват в обобщението на новата тема (нищо чудно те да са сигнализирали на Мамма)...  Joy Въпросния сайт обединява всички сделки от сайтовете за колективно пазаруване.
Ако бях на мястото на създателя/управителя на сайта потребителката щеше да отнесе солидни глоби за злепоставяне името на фирмата (ако е на заплата при тях).
На мен сайта ми е любим и само него гледам, за да съм в крак с всички оферти, но това малко мина границите.  Naughty
Виж целия пост
# 81
Много ми е криво, много ми се ходи във Велинград. Гледам как се пълни хотела и аз нищо не мога да направя (с варицела съм) , трябва да чакам да свърши мъжът ми работа , а до тогава може да няма подходящи свободни места.
 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 82
И аз при вас.  Hug да кажа, че със закупен ваучер за хотел в Сандански (ВИП Оферта) можах да запазя места за уикенда за ... 28-29.05!  Shocked Joy Смяяяях, толкова дълго планувана почивка не съм имала.  hahaha

Според мен правилната последователност е да се обадиш първо в хотела, след което ако се разберете за всичко, да платиш ваучера.  Peace

...
Да, Люлин, права си, от сега нататък ще си имам обица на ухото.  Peace
Виж целия пост
# 83
Няма ли как да се разбере преди да си платил/а дали има места в хотелите за датите които искаш?въпроса е към всички.


При мен първия път ми вдигна една любезна девойка и ми обясни, каза и кога има свободни места. Платих и след това при опит за резервацията, ми обясниха набързо да пусна имейл с прикачен ваучера и да чакам потвърждение. Но така съм на тръни, че местата може да се заемат за желания от мен период.   ooooh!
Виж целия пост
# 84
Аз си платих 5 ваучера за Power Plate-a и мисля да ги използвам следващата седмица.Може ли според вас да се комбинира със спининг-в смисъл дали е  удачно да отида преди или след тренировка или вече ще ми стане доста натоварващо? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 85

..............Днес чакам пици от Mamma mia  Flutter
А ти кога ги поръча? Чудя се дали мога да ги поръчам за довечера?  Thinking Или трябва от днес за утре....
[/quote]

Момичета, вчера един симпатяга донесе пиците на Мамма мия у нас (чак в Обеля). Много мило момче. Дадох му 4 лв - просто за да се почувства добре и той беше много щастлив Simple Smile  newsm44
Пиците бяха супер - капричоза- шунка, гъби, кашкавал... А салатата ме омагьоса- марулка, доматчета и сирене - настъргано, със зехтин и босилек. МММММ И бира има още в хладилника - супер са.   Kissing Heart
Ааааи и на въпроса ти- поръчах ги в 3 на обяд, първо ги сиках в 18 часа ,после в 19.30 ч., а момичето дори не загуби контрол. Мен ме спечелиха Simple Smile
Виж целия пост
# 86
Това изглежда много примамливо http://bg.kolektiva.net/sofia/ Някой да има отзиви за този Дермосоник? Тия Колектива, защо нямат коментари? Crossing Arms

zvynche, страхотно оформена тема!   bouquet
Виж целия пост
# 87


...
 Скоро имаше още един сет на Кабуки в Групово май - съжалявам, че не поръчах и го изпуснах. Тези два сета в асса, които предлагат сега са с прекалено много сурова риба за моя вкус.  Crazy Grinning

Ползвах ваучер на "Да Бар", до пл. Македония, препоръчвам.

И аз, и аз  smile3508 Вчера и втория ваучер използвах, само че го бях заявила един ден по-рано. Миналия път просто звъннах в 16 ч. за 20 ч. да е готов.
Виж целия пост
# 88
Пиците от Mamma mia бяха хубави  Peace Специално ми се обадиха да предупредят, че ще закъснеят с доставката, тъй като имали проблем с колата  Peace

Някой правил ли си е фотоепилация тук?
Виж целия пост
# 89
Чудесно оформена тема, наситина - поздравления и от нас....а и гледам сме възкръснали  Whistling

Имам информация тип "на уше", че тръгва тези дни и нов сайт - groupidon.net Ще го следим ако са сериозни!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия