Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 6

  • 42 574
  • 714
# 30
 Моля ви, момичета, за мнение за тази оферта, не съм пробвала суши до сега, а искам да изненедам семейството http://grabo.bg/sofia/poveche-ot-kilogram-apetitno-sushi-samo-se … -za-2480lv-06f5s?
 А ходил ли е някой http://grabo.bg/3-noshtuvki-sas-zakuski-za-dvama-vav-velingrad-plius-spa-0ztq45m?
Предварително благодаря   bouquet
 
Виж целия пост
# 31
Неприятно е, че заради некоректност от нечия страна затвориха предишната тема.

И тъй като е ясно, че хора, свързани със сайтовете, четат тук, бих прозовала за повече оферти в   "Младост". Освен продедурата с рибките + една оферта за фотоепилация, засега само с това се ограничават предложенията за тоя район.

Здравейте, имаше и 1-2 оферти за солариум, но наистина имаме нужда от повече  Mr. Green
Виж целия пост
# 32
Zvanche - Поздравления за оформлението!   bouquet Може ли в сайтове, които показват всички оферти да добавиш и http://www.moitesdelki.bg . Аз уж писах и в предишната тема, но потребителката, която я пусна хич и не забеляза.  Twisted Evil Интересно ми е с кой сайт е свързана?

 
И аз гледах офертата и се зачудих. Сега обаче прочетох, че идвали на място (в къщи предполагам).  Rolling Eyes Нещо не ме привлича така офертата. Условията определено са неясни.  Naughty

Аз днес ще се опитам да си запазя час за Рошавка. Дано има възможност за днес вечерта или събота.  Grinning
Виж целия пост
# 33
zvanche, поздравления за темата!   bouquet Така е много по-добре за окото да е по-систематизирано.

Писала си че, с ДСКдирект не може да се пазарува, незнам дали е същото или не, поправи ме ако греша разбира се, но имаше офертичка за Го-пастата, както и една за маникюрче и почистване на лице от GRABO, които купих с карта VISA на ДСК, което честно казано най-ме улеснява. Мързелива работа икики хич не ми се занимава с PayPal(((

Виж целия пост
# 34
Здравейте отново, тъй като в предишната тема никой не сподели нищо за тези две оферти ще си позволя да попитам отново /едва ли само аз проявявам интерес към тях/.
 

Търся отзиви за следните две процедури: почистване на зъбен камък и полиране на зъби в дентално студио VISION  - ето това е офертата
http://www.zadrujno.bg/446/profilaktichen-pregled-pochistvane-zu … -grupovo-paz.aspx   ,

 а втората е за козметично студио МАРГО ПЪРФЕКТ: http://www.napolovina.com/index.php?offer_id=61

Дано единствените коментари и в тази тема да не са за въпросните риби и пици Sad
Предварително Ви благодаря!
Виж целия пост
# 35
Здравейте!
Тъй като съм нова в тези сделки ще помогнете ли с 2 бързи съвета, че се засилих към поръчка, а не съм наясно. Ваучерите по имейл ли ги пращат или трябва да се ходи до техен офис? За д азнм чие име да посоча за получател. Втори въпрос е как е най-лесно да се плаща? Директно с карта плащате ли?
Като за начало съмс е насочила към пици за вкъщи да си слестя и аз някой ден готвене  Laughing
Виж целия пост
# 36
Леееекичко ви завиждам, че имате толкова избор на оферти, ние тук почти нямаме, но все пак продължавам да следя. Но пък мъжете сигурно са доволни, че пестим пари Wink.
Виж целия пост
# 37
Ивон, има го в нови сайтове с картинка Wink
ina.gg, ДСКДирект е платформа за разплащане на ДСК. Нещо като иПей, но за притежатели на разплащателни сметки на ДСК. Аз имам такава и напр. не мога да си плащам сметките през иПей, а само през ДСКДирект. Понеже имам опит и за това знам Embarassed

Момичета, слънчев ден! Довечера ще ви чета и отразявам предложенията Hug
Виж целия пост
# 38
Пропуснах пускането на новата тема, а имах предложение, да се вмъкнат два-три реда, касаещи фирмите пускащи оферти, да се сложи линк към една статия, беше пускан в първите теми, какво животно е  това груповото пазаруване, кой и какво печели.
Също така, ако обичат, да не ни правят на глупаци с изкуствено завишени и за целта на офертата намалени с грандиозни % цени, както и да знаят, че офертите се проверяват и разнищват щателно Laughing

Имам и други питания към сайтовете за групово пазаруване, защо само в българските варианти сроковете за ползуване на ваучерите са толкова къси, месец, два, три, а в американски, чешки и други, на които попаднах са 6 месеца или и тук по български, да продадем хиляди ваучери, да се наблъска изпълнението им в нереално кратки срокове, пък потребителите да получат подобие на услуга.
Виж целия пост
# 39
Здравейте!
Тъй като съм нова в тези сделки ще помогнете ли с 2 бързи съвета, че се засилих към поръчка, а не съм наясно. Ваучерите по имейл ли ги пращат или трябва да се ходи до техен офис? За д азнм чие име да посоча за получател. Втори въпрос е как е най-лесно да се плаща? Директно с карта плащате ли?
Като за начало съмс е насочила към пици за вкъщи да си слестя и аз някой ден готвене  Laughing

В различните сайтове е различно - някои пращат ваучерите по мейл, други не. Но при всички може да си ги разпечаташ от твоя профил на съответния сайт Peace

Аз плащам директно с карта или с Изипей, ако няма ПейПал Peace
Виж целия пост
# 40
Ивон, има го в нови сайтове с картинка Wink


Момичета, слънчев ден! Довечера ще ви чета и отразявам предложенията Hug

A, той е сложен към новите сайтове. Ох, много съм разсеяна, извинявам се .  Blush  bouquet

evhen - Можеш да даваш предложения, ако звънче вече не може да редактира темата (май само първите 24 часа може), то модератор ще може.  Peace За другите неща съм съгласна. Аз вече много, много мнителна станах, хич не вярвам на повече надути уж реални цени.  Confused
Виж целия пост
# 41
Mimi_1977, нали в предната тема писах за избелването на зъбките? Или ти питаш точно за тази оферта от Zadrujno
Да ако някой вече е ходил нека сподели мнение, че и аз съм взела два ваучера за подарък)) Peace

zvanche мерси за пояснението малко ми е тъмна индия с тоз PayPal и все гледам с лесното да мина)))
Виж целия пост
# 42
Звънче, благодаря за темата и оформлението! Hug

Цитат на: Поля от слънчогледи
Вчера използвах още един ваучер от Суши Експрес - предния път много ги похвалих, но този път  Rolling Eyes Нямаше никаква риба в сушито  Confused Някакви смешни миниатюрни парченца  Confused Не че не го изядохме, но... Не се прави така  Peace

В събота поръчах без ваучер оттам и останах разочарована от същото. Thinking Наистина парченцата риба са смешно малки. Naughty Дори макитата не бяха добре завити, което много ме учуди, защото досега съм взимала винаги перфектно оформени. Rolling Eyes Отгоре на всичко имаха промоция за 10% отстъпка, ако поръчаш до 12 часа- премахнали са я. Thinking

Ти от кое заведение взимаш? Аз поръчвам от това в Младост 4. Чудя се дали да не им споделя разочарованието си в един имейл? newsm78

eva_s, не знам какво да те посъветвам за сделката със сушито. Rolling Eyes За мен посочената "реална" цена от 62.30лв. е прекомерно надута за 30 парчета. По-скоро бих те насочила към тези оферти на Кабуки Чадо-
http://assa.me/sushi-set-3
http://assa.me/sushi-set-2
Поне там сушито е изпробвано и харесано. Peace

Виж целия пост
# 43
Здравейте,

Имате ли отзиви за салон "Мадейра"?
Често предлагат намаления и сега им се чудя много за фотоепилацията?
Някой да е пробвал?
Виж целия пост
# 44

zvanche мерси за пояснението малко ми е тъмна индия с тоз PayPal и все гледам с лесното да мина)))

Ако си се регистрирала в paypal, плащането на ваучер става много лесно - избираш опцията, отваря се сайта и се логваш и после с един клик плащаш и готово. Simple Smile

За суши се разговорихте и не знам дали споделих. В събота и ние си взехме сета - Много суши за малко пари от Кабуки Чадо. Единственият минус, който мога да отчета - май стана някакво объркване и доста се забавиха. Бях заявила сушито за 13.45, дойдохме към 13.35, а те бяха готови в 14.15. Пък бяхме с двете деца, беше време да спят и едва ги удържахме.  Rolling Eyes Иначе сушито ни хареса.  Peace Скоро имаше още един сет на Кабуки в Групово май - съжалявам, че не поръчах и го изпуснах. Тези два сета в асса, които предлагат сега са с прекалено много сурова риба за моя вкус.  Crazy Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия