НОЕМВРИйчето е палаво дете, но пък нека здраво да расте - 17

  • 34 597
  • 738
# 105
Васи, да ти е жива и здрава рожденничката   bouquet
Ех, кога беше като ти честитихме 2рия й рожден ден, а вече на 4ри станала малката принцеса. Колко бързо минава времето  Heart Eyes Разгледах снимките от кулинарните ти умения, браво   bouquet
Лулу, както винаги супер си се представила - и тортата и питката, евала  Mr. Green
Вес, незнам колко трябва да ти продължи лактацията, явно е индивидуално. Но аз бих те посъветвала да отидеш на добър ехограф, да види дали са ти се изчистили добре каналите. Идеята е ако има някакъв проблем /мастопатия/, да се реагира навреме. Естествено не е задължително, но аз непременно смятам да го направя - имала съм фиброаденоми, 6 мастита и един абцес. Явно имам склонност към задържане на мастна тъкан по каналите, така че за мен е задължително. Но със сигурност и на теб няма да ти е излишно, най-малкото ще те успокои.
Виж целия пост
# 106
Вес, незнам колко трябва да ти продължи лактацията, явно е индивидуално. Но аз бих те посъветвала да отидеш на добър ехограф, да види дали са ти се изчистили добре каналите. Идеята е ако има някакъв проблем /мастопатия/, да се реагира навреме. Естествено не е задължително, но аз непременно смятам да го направя - имала съм фиброаденоми, 6 мастита и един абцес. Явно имам склонност към задържане на мастна тъкан по каналите, така че за мен е задължително. Но със сигурност и на теб няма да ти е излишно, най-малкото ще те успокои.

Със сигурност ще отида на мамолог, но доколкото знам се ходи около 3-4 месеца след спиране на кърменето. Още малко време да мине и ще ида.
Виж целия пост
# 107


Със сигурност ще отида на мамолог, но доколкото знам се ходи около 3-4 месеца след спиране на кърменето. Още малко време да мине и ще ида.

точно толкова и аз знам. аз ходих при Гемеджиев в ТК, тук във форумско много го хвалят. И даже сега пак трябва да отида, добре че ме подсетихте

Ха сега,  добър вечер да кажа! Поотпочинах си уикенда и от утре пак на тръстиката. Пламена цял ден беше навън в събота и в резултат вечерта й текнаха едни сополи  ooooh! не е истина просто. Днес цял ден инхалации правя, чистя с бейби вак и слагам капки,че се измъчи детето, и аз покрай нея, щото е мега кисела, не можа да се наспи добре от запушения нос..  Отделно имаме 2 зъби почти изкарали... и така.

За лактацията - на мен доста бързо ми спря, може би на 3 ия месец вече нямах капчици, но то май при всеки индивидуално.

браво на Сияна - добър избор е направила Simple Smile
Елист,ей изгря слънце и на твоята улица! Супер е да си имаш баба под ръка, нали?  Grinning
по въпроса за очите - по програма на НЗОК или нещо такова но съм срещала че на една година се правела оценка на слуха и зрението. Е познай дали някой ни е правил такава оценка  Tired

Кики, целувки за Ади, и за сладката й опашка! Как ми се иска да се видим.... ей забравиха се децата бе  ooooh!

айде ще бягам, че пак стана "сто" часа !
Виж целия пост
# 108
Ч.Р.Д. Елвиркааа.
Да си жива и здрава и много, много щастлива.
 Наѝ-обичаната маѝка, съпруга, приятелkа и колежка! Simple Smile
 Приятно изкарване без напиване, че утре си на работа! Wink Mr. Green


Отивам да се трудя!
Хубава и слънчев ден на всички! Heart Eyes
Виж целия пост
# 109
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕЛВИРКА!!!

Бъди много здрава, все така позитивна и добричка  Heart Eyes

Честита рожденичка на Васи (със малко закъснение) Да е здравичка Андрея и много да слушка и радва мама и тати! А тортите са прекрасни! Браво!

Лулу, и аз съм смаяна за пореден път от кулинарните ти способности.

Ние сме добре. Мони вече е по-спокойна, нослето спря да тече -и шестте зъбчета са на лице. Само с храненето не е добре, но... ще отмине и това.

Писихриси, наистина странно зъбоникнене, но не мисля, че трябва да се тревожиш. Все още има време да се появи и това зъбче.

Не знам при вас как е, но тук определено си е зимно време - мрачно, студено, ветровито... Вчера водих Мони в детски клуб, но няма парички за всеки ден, а горкото откача вече вкъщи Sad Тази година няма ли да има пролет???

Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 110
Оооооооо Елвирка Честит рожден ден  Hug

Много здраве и прекрасни моменти с малкото бонбонче Simple Smile
Виж целия пост
# 111
Честит Рожден Ден
Елвирка!!!


Много Щастие и Слънчев Любовен Живот Simple Smile
Виж целия пост
# 112
Честито на Ервирка и тука!   bouquet  bouquet  bouquet  bdbaloni bdbaloni bdbaloni baloni
Много щастие и незабравими мигове с твоето семейство,да си обичана обичаща!
Мъжо днес и той има рожден ден,да ми е жив и здрав! newsm38  party023 bdbaloni

Не мога да сложа тортичка,нещо не ми се получава,така че ще минем само с тез емотикони   party023  party023
Виж целия пост
# 113
аууууууууууу момичета,

много ви благодаря! Стана ми много мило че сте се сетили за мен, и тук и във ФБ!

Целувам ви всички!

Силве, специално да поздравиш мъжо ти!!!!

Да се почерпите за мое здраве, сега с торта, довечера с нещо по-така, някое коктейлче! аааа като остаряваме да не престаряваме случайно  Laughing

Виж целия пост
# 114
ЧРД Елвиресте и оттук! Бъди много здрава и щастлива! Пожелавам ти милиони поводи за усмивки и сбъднати мечти!



Виж целия пост
# 115
Честит Рожден Ден, Елвирка!      bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 116
Момичета готов картоф,не направих обичайния колаж.Реших да са пак като картички,направила съм ги много изчистени.Може да си ги копнете от албума за колажите в снимката.
До Великден има време може да спретна друг колаж..хайде останете със здраве ваш Бай Брадър Ноемврийски.  Mr. Green
Виж целия пост
# 117
Леле, Мия, неуморима, невероятна и винаги изненадваща си! Hug Много приятна е изненадата,- ще си запазя снимката!
Елвирка - Честит Рожден Ден - бъди обичана, щастлива, с късмет в живота и заобиколена винаги с добри и доброжелателни хора!
Мая все още е с 6 зъба - четири горе и два долу, та затова и аз се притеснявам да не се окаже и при нас някоя неприятна изненада.
На моя колежка дъщерята няма зародиш на два зъба, не съм я питала как е била с млечните зъби  - момичето е към 13 годишно.
Аз при нашата лекарка освен за някой грип от януари насам не съм ходила, покрай боледуването на Мая не направихме и контролните изследвания, ама в болницата бяха добри резултатите и реших да й спестя боцкането и без това като види човек с бяла престилка пищи като обезумяла - още като го види, не да реши нещо да й прави ooooh!. Последния път имаше конюнктивит - е просто докато влезем в кабинета и започна страшен рев - не помагат нито играчки нито книжки, нищо! Ама и как да бъде по-различно - мине малко време, тъкмо позабрави инжекциите и хайде пак - дано тази година по-малко да боледува.
Лулу - браво на детето, да постигне върхове в науката! Heart Eyes Ама татковците са така - и нашия щрака два три пъти и толкова, да не говорим за избора му на предмети при прощъпулника - хич не съм доволна, знаех си че трябваше аз да подготвя, а той да държи дребосъка Crossing Arms, ама пак добре че се беше въздържал от рибарските истории.
Писихриси, успех в шофьорските курсове и на изпита! Хубаво че му е смешно на инструктора - моя се ядосваше и колкото повече се ядосваше, толкова по-червен ставаше - като на анимационно филмче. Обаче за негова изненада - аз и другото момиче, с което карахме курса бяхме по-добри от момчетата и си взехме изпита от първия път, а от тях - 50 процента не!
Ели, дано Павчи да няма повече проблеми, спомням си че в болницата питах за нивото на хемоглобина и ми бяха казали 120.
Изчезвам, че маймунките се карат за един лунен пясък, накрая познайте кой ще го чисти Crazy
Виж целия пост
# 118
Аз при нашата лекарка освен за някой грип от януари насам не съм ходила, покрай боледуването на Мая не направихме и контролните изследвания, ама в болницата бяха добри резултатите и реших да й спестя боцкането и без това като види човек с бяла престилка пищи като обезумяла - още като го види, не да реши нещо да й прави ooooh!. Последния път имаше конюнктивит - е просто докато влезем в кабинета и започна страшен рев - не помагат нито играчки нито книжки, нищо! Ама и как да бъде по-различно - мине малко време, тъкмо позабрави инжекциите и хайде пак - дано тази година по-малко да боледува.

Тинна - това все едно аз съм го писала - последния път на консултацията направо опищя квартала. За първи път така реагира...Егаси и чудото беше, аз се разтреперах...беше кошмар някакъв! Като излезнах имах нужда от спешно питие  Laughing После като върнах филма, се сетих, че последния път е виждала докторката като й биха ваксината на 13 месеца и явно си спомни...чак не ми се мисли май месец как ще ходим, че и ваксина ще й бият  #Crazy

МияяяяяHug Hug Hug
Виж целия пост
# 119
Мия   bouquet Heart Eyes

Гледам че разговаряте за изследвания ... Да не би да сте ходили на консултация? Нашата лична  не ми се е обаждала  newsm78 , та ако е необходимо аз да и звънна ...  newsm78
Ние няма да си бием Пентаксим сега а чак юни, но ако трябва да се правят изследвания да ходим, че миналия път имахме проблем ако се сещате  Peace

Лека вечер от нас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия