
Ех, кога беше като ти честитихме 2рия й рожден ден, а вече на 4ри станала малката принцеса. Колко бързо минава времето
Разгледах снимките от кулинарните ти умения, браво 
Лулу, както винаги супер си се представила - и тортата и питката, евала
Вес, незнам колко трябва да ти продължи лактацията, явно е индивидуално. Но аз бих те посъветвала да отидеш на добър ехограф, да види дали са ти се изчистили добре каналите. Идеята е ако има някакъв проблем /мастопатия/, да се реагира навреме. Естествено не е задължително, но аз непременно смятам да го направя - имала съм фиброаденоми, 6 мастита и един абцес. Явно имам склонност към задържане на мастна тъкан по каналите, така че за мен е задължително. Но със сигурност и на теб няма да ти е излишно, най-малкото ще те успокои.
не е истина просто. Днес цял ден инхалации правя, чистя с бейби вак и слагам капки,че се измъчи детето, и аз покрай нея, щото е мега кисела, не можа да се наспи добре от запушения нос.. Отделно имаме 2 зъби почти изкарали... и така.


Тази година няма ли да има пролет???




, ама пак добре че се беше въздържал от рибарските истории.

, та ако е необходимо аз да и звънна ... 