Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 12

  • 31 760
  • 764
# 375
Аз пия и Магнерич и Но-шпа. Гинеколога ми каза да го спра /а на магнерича да броя още 4 опаковки/, но тъй като ми се налага да пътувам за лекции профилактично за мое успокоение си пия но-шпато. Затова да питам дали случайно има някакъв краен срок за приемане /в отчетната за юни има вече две бебенца, нищо, че е раничко/, ако беба реши, че трябва да ме изненада. За цялата бременност изпих сума ти хапчета и сега ми е търсене, като ми казват, че трябва да ги спирам някои  Crazy Имах чувството, че няма да доживея този момент  Blush
Виж целия пост
# 376
Последно миналия понеделник бях при доктора,смятате ли че трябва да ходя тази седмица или просто да си чакам деня  newsm78
Виж целия пост
# 377
Доктора нищо ли не ти каза? Аз мисля, че трябва да отидеш. Аз на 10-ти бях на лекар, на 11-ти на консултация с анестезиолог и на 13-ти родих. Ама знам ли, ти ще раждаш нормално. Мисля, че е редно, но пък и ми се върти из ума, че съм чела как на термина не си родила почваш да ходиш всеки ден или през ден на запис на тонове.
Виж целия пост
# 378
Преди малко бях при доктора...Каза ми че вече имам разкритие ама колко кой ти казва...Каза ми-Утре в 6 часа ела да ти поразбутаме шийката и отиваме в родилния да раждаш...Но много се чудя дали да ходя...Защо да не изчакам само да стане...Нямам болки просто като стана на крак някак си се чувствам сякаш ще се напишкам  Laughing
Виж целия пост
# 379
Преди малко бях при доктора...Каза ми че вече имам разкритие ама колко кой ти казва...Каза ми-Утре в 6 часа ела да ти поразбутаме шийката и отиваме в родилния да раждаш...Но много се чудя дали да ходя...Защо да не изчакам само да стане...Нямам болки просто като стана на крак някак си се чувствам сякаш ще се напишкам  Laughing
Ами знам, че с такива чувства на някои жени им изтичат водите...но пък защо наистина да ни си изчакаш нормално да тръгнат нещата?? newsm78 Успех ти пожелавам каквото и да решиш и ти стискам палци Peace Hug
Виж целия пост
# 380
Ох дай им на докторите да разбутват шийки и ускоряват нещата  Grinning Ти сега е важно да си спокойна (аз да дам вещ съвет  Laughing все едно съм раждала)  и каквото и да решиш ти пожелавам много бързо и лесно раждане и скорошно гушкане на бебе.
Обаче ако ти изтекат водите е хубаво да отидеш веднага.
Момичета а те водите могат да изтекат наведнъж, а могат и да изтичат малко по малко нали?
Виж целия пост
# 381

Момичета а те водите могат да изтекат наведнъж, а могат и да изтичат малко по малко нали?


Да, зависи къде е спукан мехурът.
Виж целия пост
# 382
XxX, успех и от мен! едно леко и безпроблемно раждане ти желая! стискаме палци и после ще чакаме да се похвалиш като се приберете с бебчо baby_neutral!!!
Виж целия пост
# 383
Леко и безпроблемно раждане и от мен! Simple Smile Ще чакаме да разкажеш после, че и нас това ни чака. Simple Smile  Hug

Аз вече почнах да се настройвам за раждане, не ми се чака вече, а има толкова време ...
Виж целия пост
# 384
Благодаря...но мисля аз да си дочакам сами да тръгнат нещата не "с разбутване" на доктора...Така или иначе става въпрос за няколко дена

А водите какво количество са ????Както седя се подмокрих но нее кои знае колко много съвсем леко......оххххх какво става побърквам се  Grinning нямам нито болки нито нищо.....
Виж целия пост
# 385
XxX, за водите, при мен в началото беше сякаш ми се ходи до тоалетна. Но на тоалетната чиния продължаваше да си тече по малко, а аз почти успях да свърша едно топче тоалетна хартия Simple Smile
При други се изсипват в голямо количество, наведнъж.
Нямах болки. При прегледа в болницта изтече също малко околоплодна течност.
Виж целия пост
# 386
Здравейте мами! Аз искам да попитам някоя може ли да ми препоръча някой гинеколог, че нещо не мога да се реша при кой да ходя newsm78
Виж целия пост
# 387
Ако напишеш и за кой град те вълнува грешка няма да имаш.Как да ти помогнем? newsm78
Виж целия пост
# 388
Здравейте мами! Аз искам да попитам някоя може ли да ми препоръча някой гинеколог, че нещо не мога да се реша при кой да ходя newsm78
Този въпрос не е за тази тема
XxX, за водите, при мен в началото беше сякаш ми се ходи до тоалетна. Но на тоалетната чиния продължаваше да си тече по малко, а аз почти успях да свърша едно топче тоалетна хартия Simple Smile
При други се изсипват в голямо количество, наведнъж.
Нямах болки. При прегледа в болницта изтече също малко околоплодна течност.
не съм убедена дали утре не е по-редно да отидеш, ако са започнали да ти изтичат водите??????? newsm78
Виж целия пост
# 389
Здравейте мами! Аз искам да попитам някоя може ли да ми препоръча някой гинеколог, че нещо не мога да се реша при кой да ходя newsm78

Tук пипитай.

ХхХ, стискам палчета и очакваме да се представиш тези дни със снимков материал. Леко раждане!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия