Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво трябва да направя, ако имам вагинална инфекция по време на бременността?
Какво ще се случи, ако отида в болница за пренос?
Необходимо ли е да мажа гърдите си с нещо по време на бременност, за да се подготвя за кърменето?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво трябва да направя, ако имам вагинална инфекция по време на бременността?
-
Какво ще се случи, ако отида в болница за пренос?
-
Необходимо ли е да мажа гърдите си с нещо по време на бременност, за да се подготвя за кърменето?
-
Какво да правя, ако усещам бебето си много често и се притеснявам?
-
Какво да правя, ако имам разстройство, повръщане, висока температура и главоболие?
на скоро ми изписаха нутри маг 2х1 ,но сега видях че във витамините ми за бременни се съдържа магнезии 150 мг ,а в нутри маг 140 мг ,витамините ми са прегненкеар.
Корема ме заболява страшно много но не точно на определено време..понякога на 10 мин понякога на 5 и имам чувството че имам газове в момента на болка и не мога да стоя права тогава съвсем ме боли...Раждам лиииии или просто имам подготвителни контракции???????