Koй е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 5

  • 202 528
  • 1 578
# 270
Две девойки си говорят. Едната се заглежда в ръцете на другата и й казва:- Муцка, ти що непрекъснато си гризеш ноктите?
Виж на какво са ти заприличали ръцете. Да знаеш, това всичкото е от стреса. Що не вземеш да се занимаваш с нещо?
Чувала съм, че ако се занимаваш с йога, всичко ще ти мине…След няколко месеца двете се срещат отново.

Девойката с изгризаните нокти този път е с идеален маникюр.- Видя ли, ма?
Казах ли ти, че йогата ще ти помогне?
- Помогна ми и още как. Сега спокойно си гриза ноктите на краката.

Виж целия пост
# 271
Последните научни изследвания са доказали, че бирата съдържа женски хормони. Защо?
Като изпиете три чаши, почвате по-лошо да карате кола.
След шест бири почвате да се хилите на всяка дивотия.
След десетата бира се налага да пикаете седнал.
ха ха ха много смешно  Crossing Arms
Забавно нали Simple Smile

Не е виц, ама пак си е смях:
Joy  Joy  Joy 
манго с тениска на Кенибал Корпс ли е  #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 272
Три баби си разправяли:
- Моята внучка се казва Гертруда, защото дядо й беше герой на труда.
Втората казва:
- Моята внучка се казва Офелия, защото бях член на ОФ.
Третата казва:
- Моята внучка се казва Курнелия, защото аз се казвам Нели, а сватята малко курва си пада.
Виж целия пост
# 273
Блондинка се качва на самолета в първа класа. Стюардеса вижда, че билетът й не е за там и учтиво я моли да се премести, но блондинката прави страхотен скандал. Тогава  пилотът отива и й прошепва нещо на ухото и блондинката направо скача като попарена.
Стюардесата:
- Какво й каза на тая , че изхвърча така?
Пилотът:
- Ми казах й че първа  класа не е в нейната посока...
...............................

Баща и син на покрива на къщата:
- Тате, защо баба се щура насам-натам из двора като луда?
- За теб може да е баба, за мен е тъща, подай ми следващия пълнител!
Виж целия пост
# 274
Сетих се един много стар... Едно време са разпространяваше на аудиокасети:
Млад войник в отпуска отива при баба си и дядо си да ги види. Заварва стареца на двора:
- Леле чедо, какъв си станал юнак, какъв герой! Па таз тояга на гърбо - за кво ти е?
- Това е пушка, дедо!
- Ъ! И ко прайш с нея бе чедо?
- Ми стрелям! Глей ся гаргите!
Пук-пук, падат няколко гарги.
- Леле чедо, ма ти си герой! Ми таз манерка за кво ти е?
- Това е бомба дедо! Глей ся тоалетната!
- Олей, отиди ми туйлетната!
- Виде ли, а?
- Ох чедо, да беше жива баба ти да те види...
- Що бе дедо, тя почина ли?
- В туйлетната беше чедо....
Виж целия пост
# 275
Три баби си разправяли:
- Моята внучка се казва Гертруда, защото дядо й беше герой на труда.
Втората казва:
- Моята внучка се казва Офелия, защото бях член на ОФ.
Третата казва:
- Моята внучка се казва Курнелия, защото аз се казвам Нели, а сватята малко курва си пада.


Кръстили щерката Маратонка, защото едната баба била Мара, а другата Тонка ...
Кръстили момчето Пешкирчо, защото единият дядо бил Пешо, а другият Кирчо ...
Виж целия пост
# 276
В Русия вдигат акциза на водката.
Синът радостно се обръща към баща си:
- Тате, нали сега по-малко ще пиеш?
- Те, татковото, сега ти по-малко ще ядеш!






Виж целия пост
# 277
Къртичето
излиза по погрешка на Евин плаж между краката на мадама. "Ежко, ти ли
си ", пита Къртичето, но никой не му отговаря. Пак: "Ежко, ти ли си,
бе" - мълчание. Души, души и през сълзи - "Ма ти си умрял, бе, Ежкооо!"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Върви си Червената шапчица през гората, подсвирквайки си весело...
Носи на баба си кошничка с храна
Изведнъж от храстите изскача Големия лош вълк=-O
Изправя се пред нея, надвисва се застрашително и изръмжава:
- Оооооооо, добре ми дошла, Червена... шапчице! Искаш ли да те .. там дето никой никога досега не те е ....?
Малката го поглежда с невинните си сини очи и пита:
- Къде? В кошничката ли?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------



Виж целия пост
# 278
.... Моята внучка се казва Курнелия, защото аз се казвам Нели, а сватята малко курва си пада.


и само шемет може да го разкаже в компания, а една от мацките  да се окаже Корнелия  ooooh!
и за снежинките  и парцалките пред Снежинка ooooh!

....х ти и късмета 
Виж целия пост
# 279
Goody, на теб ли ти се случи?  Joy
Виж целия пост
# 280
.... Моята внучка се казва Курнелия, защото аз се казвам Нели, а сватята малко курва си пада.


и само шемет може да го разкаже в компания, а една от мацките  да се окаже Корнелия  ooooh!
и за снежинките  и парцалките пред Снежинка ooooh!

....х ти и късмета 
Joy hahaha
Виж целия пост
# 281
Goody, на теб ли ти се случи?  Joy

забравих да допълня. Светлин на дЕдо му Ламби  Mr. Green двама са при нас, но поне носят на майтап

 Blush  ммммммммда Blush за Муните съм май
Виж целия пост
# 282
.... Моята внучка се казва Курнелия, защото аз се казвам Нели, а сватята малко курва си пада.


и само шемет може да го разкаже в компания, а една от мацките  да се окаже Корнелия  ooooh!
и за снежинките  и парцалките пред Снежинка ooooh!

....х ти и късмета 
Ако баба й не се казва Нели всичко е наред  Grinning.
А този за снежинките и парцалките съм  го пропуснала, може ли да го разкажеш?

**********
Програмист прави секс с приятелката си. По едно време, в кулминационния момент, изведнъж замръзва неподвижен.
- Какво ти става, какво правиш? - пита го девойката.
- Това съм го виждал в YouPorn. Казва се Buffering.

**********
В градската баня - младеж онанира. Възмутен старец го пита:
- Не те ли е срам? Виж колко хора те гледат.
- Че кои са те, че ще ми казват с каква скорост да си мия пишката !

*********
Млад мъж върви по улицата и вижда срещу него да върви невероятно красива жена - лице , като на Топ модел , тяло като на гръцка богиня
- Това е - казал си той - трябва да се запозная с тази жена !
И започва да я преследва , докато най - накрая не застава срещу нея ... :
- Госпожице , Вие сте най - невероятната жена , която някога съм ...виждал ! Мога ли да Ви попитам нещо ?
‎- Разбира се !
- Искате ли точно тук в центъра на София , в 12:00 ч. на обяд да ми направите една свирка ?
- Простак !! Идиот ! Ти мене за каква ме мислиш ?!
- Ооо , много се извинявам госпожице ! Или аз не съм се изразил както трябва , или Вие сте ме разбрали погрешно... Искате ли точно тук в центъра на София , в 12:00 ч. на обяд да ми направите една свирка ? После да се качим на частният ми самолет , да отидем до Виена , Париж ,Милано ... да Ви разведа по бутиците и да Ви купя много дрехи , бижута ...
И отдолу се чуло :
- И оФуФки ... и оФуФки ... 


Виж целия пост
# 283
 newsm62 smile3532
Виж целия пост
# 284
Баща катаджия буди сина си - и той катаджия:
- Ставай, време е да ходим на работа!
- Колко е часът?
- 7.30.
- Ама още е рано бе, тате!
- Как рано? Вече от половин час безплатно карат, гадовете!

**************************

Започнала една блондинка работа като барманка. Идва един клиент и:
- Един "Бурен оргазъм", моля!
Блондинката се възмущава:
- Ама какво си мислите Вие? Това е прилично заведение!
- Има го в менюто! Вижте! - казал клиентът.
- М-да...Наистина има го в менюто. Ами тогава да вървим... Grinning Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия