...за пиърсинга, татуто и още нещо-17

  • 71 927
  • 750
# 135
И аз мерси много  Hug Иначе щях да се жалвам на Гугъл администраторите и да ходя да слагам цветчета Simple Smile

Ето ои снимка, не е много сполучлива, още е прясна, от светкавицата някъде изсветлява... трябвада снимам на дневна светлина Simple Smile
http://media.snimka.bg/8539/023334176-big.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/8539/023334174-big.jpg?r=0
Виж целия пост
# 136
И аз мерси много  Hug Иначе щях да се жалвам на Гугъл администраторите и да ходя да слагам цветчета Simple Smile

Ето ои снимка, не е много сполучлива, още е прясна, от светкавицата някъде изсветлява... трябвада снимам на дневна светлина Simple Smile
http://media.snimka.bg/8539/023334176-big.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/8539/023334174-big.jpg?r=0

Много е хубава  Simple Smile
Виж целия пост
# 137
Харесва ми, макар да не си падам много по надписи. А и мисля, че е доста смело от твоя страна да я направиш на такова място, на което да се вижда постоянно Hug
Относно това, че имало обеци за пъп за бременни, не съм го знаела тогава.
Между другото ми се върти нещо в главата за един татус, но още го обмислям newsm78
Виж целия пост
# 138
Пипелолита, яко е. Много си смела да я направиш, трудно се крие  Mr. Green   Peace
И пъпчето ти зачервенко ли е ? Боли ли те? Искам и аз да си го пробия моя пъп...
Някой спомена ,че има стрии по корема ...и аз имам и то точно там ,където трябва да се пробие дупката. Две гадни черти...мисля така да ги скрия  ooooh!
Виж целия пост
# 139
Ще съм татуирана бабичка някой ден  Laughing Да, пъпа ми все още е леко зачервен, ноо вече отминава...
Виж целия пост
# 140
За бабичката едно на ръка /буквално и преносно Mr. Green/, но ако трябва работа да си търсиш, може да те спъне Confused
Виж целия пост
# 141
Здравейте,
ето част от моя нов проект  Wink

http://ancient.snimka.bg/arts/tattoo.482142.23342918

За пояснение, това е вътрешната част на ръката ми  Grinning
Виж целия пост
# 142
За бабичката едно на ръка /буквално и преносно Mr. Green/, но ако трябва работа да си търсиш, може да те спъне Confused

Мисля, че съм приключила с това... едва ли ще я сменям за в бъдеще Simple Smile Как бихте възприели ако учителката на дететоо ви в детската градина е достаааааа татуирана  Laughing
Виж целия пост
# 143
Има и по смели от теб явно  Mr. Green Браво на вас:)
Пилелолита, аз бих с енакефила ,но други.......... Crazy
А как спиш с новата обица по корем? Имаш ли проблем да се отпуснеш върху нея?
Виж целия пост
# 144
Здравейте,
ето част от моя нов проект  Wink

http://ancient.snimka.bg/arts/tattoo.482142.23342918

За пояснение, това е вътрешната част на ръката ми  Grinning

Леле, това е жес-то-ко.  Crazy   Адски е готина Peace
Виж целия пост
# 145
моята смелост е доста по-малко от вашата  Blush
още се чудя дали да си направя и втора - на сравнително лесно скриваемо място, по-малка, само детайл от голямата
ако реша, ще бъде есента, защото още ме държи еуфорията от първата  Party
Виж целия пост
# 146
Спа по гръб и не ми е проблем. Казаха ми да я промивам с кислородна вода и да мажа с Банеоцин... не знам при теб как е - моята зараства вече.
Кристабел - наистина доста смело решение...
Виж целия пост
# 147
Здравейте,
ето част от моя нов проект  Wink

http://ancient.snimka.bg/arts/tattoo.482142.23342918

За пояснение, това е вътрешната част на ръката ми  Grinning

Леле, това е жес-то-ко.  Crazy   Адски е готина Peace

  уникално е Heart Eyes
Виж целия пост
# 148
Кристабел, страхотна е!

За обеците за пъп
, силиконови са,аз си взех , но не я носих дълго! Към 6-7 месец я махнах, защото прекалено много ми се опъна кожата и според мен така дупката се разширява, когато обецата отдолу създава натиск!

Аз съм под въпрос дали да направя някакви листенца на моите цветя  newsm78 Предполагам,че пак като ме хване крастата за рисунки това ще направя  Mr. Green Само трябва едно проектче да спретна,а другия вариант е да я продължа надолу по бедрото още, че са само 6 цветенца  Joy
Виж целия пост
# 149
Как съм ви изпуснала ooooh!
Моята я намерих......някъде в Русе ме чака Laughing
Добър татуист за София?!
Отворих линк на татус с героите от Алиса, останах безмълвна  bouquet Вие ли сте татуистът?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия