...за пиърсинга, татуто и още нещо-17

  • 71 931
  • 750
# 225
Разбира се, след малко ще ти пратя.  Hug
Виж целия пост
# 226
Тя си изглеждаше супер и преди да ти се обели Simple Smile
Благодаря, радвам се, че ви харесва Hug
Виж целия пост
# 227
Хайде някой няма ли да се похвали с нещо новичко Simple Smile
Виж целия пост
# 228
Татуистите са заминали на море  Crossing Arms Точно се наканих и -изненада, ще работим през септември. Трябва да ходя до Варна за татус, май няма да стане скоро ...
Иначе съм го измислила вече, че съм го и нарисувала  Mr. Green Само много се коолябая дали да е на  плешката или на ръката над лакътя точно. Ще е една голяма пеперуда и се колебая заради размера  Rolling Eyes
Повече клоня към ръката, де  Laughing
Виж целия пост
# 229
Някой да си е пробивал пъп-а във Варна скоро? Не знам на къде да се ориентирам  Crazy
Виж целия пост
# 230
има и линк за  2-рия  който  най- вероятно , ще се продължава http://prikachi.com/images/868/3489868E.jpg
Виж целия пост
# 231


Днес си я направих...първата  Laughing Laughing мачеее

сега ще събирам пари за нещо голямо  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 232
Хелоууу,приемате ли нови? Да кажа какво имам,какво искам и да ми дадете и съвет,а?може ли?

Имам една на врата- цифра,около 10см е, една точно в другия край(не се вижда много много)-надпис! имам обеца на езика около вече 6-7 години,имах и на пъпа ,но я махнах,че ми омръзна и вече всички имат! това е от мен!

сега искам - цветни орхидеии,около гърдата и леко на долу,не прекалено голяма,но... в нета нищо не намерих вече 2 дена Crossing Arms та това ми е съвета и да дадете идеи!  bouquet
Виж целия пост
# 233



някой правил ли си е такъв пиърсинг и може ли да каже повече за него Thinking
Виж целия пост
# 234
Момичета,страхотни татуси.
И аз мисля да си направя септември.
За Варна от кой сте доволни?
Иначе си ходя с пиърсинг на пъпа вече 8 год,то си ми е част от мен,махнах я само през бременноста Wink
Виж целия пост
# 235
http://www.facebook.com/pages/Dmitriy-Samohin/169637926412966

Ето това са тауировки, простоо.. нямам думи. Всички останали татуировки са смешни пред неговите.  Shocked Определено си заслужава да се отиде до Украйна.  Laughing
Виж целия пост
# 236
http://www.facebook.com/pages/Dmitriy-Samohin/169637926412966

Ето това са тауировки, простоо.. нямам думи. Всички останали татуировки са смешни пред неговите.  Shocked Определено си заслужава да се отиде до Украйна.  Laughing

 Shocked леле ,за първи път виждам толкова истински очи! все едно човека/животното ме гледа и се разбира всяка емоция! чак се смутих от някои! а светлините и сенките! уау!!! бравос!
Виж целия пост
# 237
Индианеца го почувствах  Shocked
Виж целия пост
# 238
Искам да попитам премахвали ли сте си татуировка във Велико Търново? Има ли изобщо къде? Остават ли белези и всичко свързано с премахването. Ако е от полза мога да кажа, че моята е надпис около 3 см , на 1см- и горе- долу на каква цена ще ми излезе да го премахна, на китката се намира. Благодаря !
Виж целия пост
# 239
Наистина е много много добър. Всичките татуси носят много живот в себе си...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия