Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 7

  • 45 358
  • 736
# 495
Искам да купя няколко ваучера за подарък, но има ли начин поне цената да не се вижда? Пробвах в Лапни.бг,но май не става  Embarassed
То идеята е да не се вижда цената Wink Купувала съм от Грабо, става със сигурност, би трябвало и останалите сайтове да са на същия принцип.
Вижда се реалната стойност на услугата, но не и цената на ваучера. Все пак и търговецът трябва да има представа какво да предостави срещу този ваучер...
Виж целия пост
# 496
Днес оползотворих ваучера си за суши от Da_Bar  Peace Оказа се най-вкусното от всички ваучер оферти, които съм пробвала досега (а това означава почти всички  Mr. Green)  bowuu
Виж целия пост
# 497
Можеш да го видиш. Има го сканирано в условията на офертата.  Peace
doh  Hug
Със задружните пари, единият ваучер ми е ЦЕЛИ 2 лв. Mr. Green

Днес оползотворих ваучера си за суши от Da_Bar  Peace Оказа се най-вкусното от всички ваучер оферти, които съм пробвала досега (а това означава почти всички  Mr. Green)  bowuu
Аз, ако се сетя откъде си купих ваучера, може и ние утре да пробваме Crazy (да помните случайно, офертата за 17-и-нещо в кой сайт беше?) Намерих!
Виж целия пост
# 498
Искам да купя няколко ваучера за подарък, но има ли начин поне цената да не се вижда? Пробвах в Лапни.бг,но май не става  Embarassed

Защо не ги помолиш да ти направят като за подарък и да ти го изпратят допълнително на пощата. не е толкова сложно да го направят  Naughty

Не виждам да има въобще такава опция. Например в групо.бг има направо опция за подарък. Май там ще трябва да гледам само.
Виж целия пост
# 499
здравейте някой ползвал ли е услугите на този салон http://www.888.bg/offers/detail/active/6874
Виж целия пост
# 500
изчетох всеки един от 5-те страници коментари, Ники-М звучат абсолютно неадекватни, а конкретната информация с ченгел им я измъкнаха, и то защото потребителите намериха в нета информация и директно им цитираха, а те едно си знаят: бъдете позитивни, вервайте ни. Ами не се работи така, извинете.

Малиий.

Досега четох там. За какво беше цялото увъртане около въпросната информация така и не става ясно. Аз нищо ужасяващо не видях, когато разгледах онова, което хората изровиха. Ако бяха отговорили още на първия въпрос, че сайтовете на хотелите не са обновявани отдавна, но ето ги линковете, понастоящем местата изглеждат ето как - направихме им снимки, а ако някой все пак не е достатъчно впечатлен, нека не забравя, че за да паднат 400 лева от цената, трябва да се ореже все отнякъде и услугата и т.н. Толкова тайнственост, несръчно саркастични отговори от представителя и ненужна ескалация на напрежението - за нещо, което дори няма защо да го крият...

Избиха му нервите на "професионалиста" и единствено от там се получи фиаското, което е жалко. Той очевидно не е подходящ за customer service, защото няма достатъчно търпение. Мога да му вляза в положението - и аз не съм подходяща, само че съм наясно с това и умишлено стоя надалеч от общуването с клиенти. По-вбесяващо за мен като читател и потенциален клиент обаче беше, че на всичко останало отгоре онзи е откровено неграмотен и спънат в писането.

Когато поне има опити за добро възпитание в един сакат отговор, съм склонна да простя абсурдна пунктуация и правопис, повсеместно омазан пълен член, нескопосано построени изречения и речник от 120 думи. Опита ли се някакъв такъв да се прави на саркастичен обаче и да "слага на мястото им" хората, чиито пари се опитва да спечели, на ужасяващ български при това, губя всякакво уважение.

Няма изобщо да се учудя, ако почивката е чудесна и всички останат много доволни. Човекът, когото са избрали да комуникира с клиентите им обаче е неподходящ за това. Дано да се усети някой и до следващата оферта този служител да мине на друг пост. (Че никой няма да види неграмотността му като проблем ми е пределно ясно.)
Виж целия пост
# 501
В Слон.бг има предложение за фотоепилация на 3 зони-лице, подмишници и цялостен интим- всичко за 40 лв. Офертата е от студио "Калитеа",някъде по бул.Янко Сакъзов се намира. Изкушавам се за закупя ваучер, но в Гугъл нищо не излиза за въпросното студио. Някой да помогне с отзиви? Hug

Telerika,
и аз съм в същата чуденка. Питах изрично може ли фотоепилация на лице и на подмишници да се замени с още един интим, тъй като нямам нужда на тези две места. Те отговориха, че може. Т.е. за 80 лв. ще мога да си направя 4 процедури, което за мен ми се струва предостатъчно. Ама не го знам и аз това студио. newsm78
Давайте отзиви и вие, мами, моля   bouquet
Виж целия пост
# 502
Привет!
Моля някой да сподели впечатления от пицарията The Jungle... чудя се дали довечера да не отскочим до там... снимките не ме впечатляват особено... не знам... ще съм благодарна ако някой каже   bouquet
Виж целия пост
# 503
Съгласна съм с всичко, но не мога да не призная, че народа масово задава тъпи повтарящи се въпроси за неща ясно упоменати в офертите! Ми, може ли такова нахалство, да квичиш с претенциите си, а да не си си направил труда да изчетеш всички условия по офертата (която и да е оферта, не конкретно обсъжданата!)
Виж целия пост
# 504
момичета някой от вас взимал ли си е ваучер за тази оферта http://grabo.bg/sofia/pochivka-na-venetzianskata-laguna-italiia- … -otstapka-0kk87zn
Виж целия пост
# 505
... ще мога да си направя 4 процедури, което за мен ми се струва предостатъчно....

На мен 4 процедури не ми се струва, че ще са достатъчни за интим, но цената е добра.
Виж целия пост
# 506
момичета някой от вас взимал ли си е ваучер за тази оферта http://grabo.bg/sofia/pochivka-na-venetzianskata-laguna-italiia- … -otstapka-0kk87zn
   Здравей,аз имам ваучер за тази оферта Simple Smile
Виж целия пост
# 507
Купих си ваучер за подстригване и възстановяваща терапия от Бона Деа. Предполагам, че щом изрично не е посочено, офертата на включва сешоар, но все пак ще се радвам, ако някой има информация да я сподели. И евентуално колко се доплаща за сешоар?
Благодаря ina.gg за отзивите за ресторант Бижу. Доста й се чудя на тази оферта, разгледах менюто и може да оползотворя задружните левчета с един ваучер Simple Smile

За Бижуто директно оползотворих два задружни ваучера, тъй като идват моя и на мъжо РД-тата и смятам да се "почерпим" там кики))))

За Бона Деа и това с AIR flow вече пишман станах))) писано е 1000 пъти ккиик, но пак ще кажа, суши те накрая, няма да те оставят с мокра коса да си ходиш, но ако искаш изрично оформяна или изправяне на косата да имаш 50% отстъпка и е 15 лв.  Успех и да кажеш дали си доволна  Hug


Да разбирам ли,че там ще ни почерпиш Инче.... Laughing Аз си мисля за именният ден да ви почерпя по женски в Тукан какво ще кажеш Grinning
Виж целия пост
# 508
Мами, да ви попитам-случайно някоя да си е проверила майла и да е спечелила от играта на колектива за Милано? Защото те упорито отказват да публикуват майла на печелившия като си измислят разни оправдания!!!Не ви ли се струва съмнително всичко това?Май напоследък гафовете им стават все по-чести!
Виж целия пост
# 509
Включвам се на бързо, че не се стърпях Simple Smile)

Първо: Да защитя "старите пушки", които си бяха супер любезни с мен и ме спасиха от падането в капана на няколко неуспешни ваучера Simple Smile; Не съм усетила някакво разделение  bowuu

И относно коментарите за грабо... сайтът им е прекрасно направен, но ... ако си държат на качеството - трябва да се стремят да си подбират фирмите - все пак доста сайтчета се нароиха - както се казва - светът е голям и конкуренцията дебне от всякъде  Money
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия