Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-22

  • 96 783
  • 766
# 105
в Казанлък някой проверявал ли е
Виж целия пост
# 106
Димитровград -ЦКБ-има детски,успех на чакащите !
Виж целия пост
# 107
Няма преведени детски в Русе и аз съм към Инвестбанк и съм с онлайн банкиране....
Виж целия пост
# 108
София- Пощенска банка клон Люлин- ИМА ДЕТСКИ  newsm10
Виж целия пост
# 109
На Община Марица са ги пуснали(поне в картите на ЦКБ).
Виж целия пост
# 110
Уникредит през Пощенска току що си получих смса има детски и чл.8.Красно село.Успех на всички и весели празници.
Виж целия пост
# 111
Моля,ако някой друг от Русе е теглил да пише,защото на мен не ми излизат на сметката.....
Виж целия пост
# 112
За Сливен Инвестбанк,някой да знае?
Виж целия пост
# 113
  София-Слатина към ПИБ има детски и чл.8,без интеграционни добавки.
  Успех на всички и весели празници.
Виж целия пост
# 114
Пловдив - Инвестбанк - ИМА
Виж целия пост
# 115
Варна, Райфайзен банк - има
Виж целия пост
# 116
Русе, ДСК - ИМА!!!
Виж целия пост
# 117
София-ЦКБ НЯМА Thinking
Виж целия пост
# 118
Тази сутрин звънях в СП Русе и ми казаха, че няма да има детски, но ИМА!!! Съжалявам, че ви подведох, друг път не са ме лъгали.
 Към 15.30 си изтеглих парите, към Уникредит съм.
  Весел празник на всички, и дано утре да има парички за всички, които не са получили днес!
Виж целия пост
# 119
София, ПроКредит - ИМА!!!  Party

Ако тия дни стане земетресение, да знаете, че е заради мен!  Mr. Green
Не е истина просто, че (като се знам какъв съм карък) тоя път не съм последна!
  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия