Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-22

  • 96 783
  • 766
# 120
София, ПроКредит - ИМА!!!  Party

Ако тия дни стане земетресение, да знаете, че е заради мен!  Mr. Green
Не е истина просто, че (като се знам какъв съм карък) тоя път не съм последна!
  Laughing

Земетресението го усетих аз......Ама нещо не те виждам на съседната маса да ядеш и пиеш----Или месиш козунаци и вапцаш яйца???? Така е - който има детски ще има и козунаци, и яйца.......

Светли празници и дано Възкресение Христово да донесе благословения на семействата ви!!!!!!!


ДСК - Благоевград - ИМА!!!!!!
Виж целия пост
# 121
сливен - пощенска и цкб ИМА
Виж целия пост
# 122
Плевен Инвестбанк има!
Виж целия пост
# 123
В  ПИБ В.Търново има  Peace

Една позната си ги  изтегли и от ЦКБ В.Търново тази вечер,така че и там ги има!
Виж целия пост
# 124
Райфайзен БАНК- София в 20.00 ч. НЯМАШЕ  #Cussing out
Виж целия пост
# 125
дск русе има
Виж целия пост
# 126
Карлово- ЦКБ има.
Виж целия пост
# 127
Монтана-ОББ има
Виж целия пост
# 128
София,ОББ,Изгрев-има
Виж целия пост
# 129
Явно почти всички си получихме паричките PeaceАма какъв карък съм ooooh! От три банкомата в града само един работеше и то НЕ както трябва.Пред мен брои парите на една жена и.....нъц даде #2gunfireНаправо ме достраша и аз да пробвам.Реших само 20лв. да не стане беля пак...Весели празници-- easter
Виж целия пост
# 130
Simple Smile
ЦКБ Варна - има
Весели празници!;)
Виж целия пост
# 131
Ловеч вече има по всички банки. Весело изкарване на празничните дни на всички.
Виж целия пост
# 132
София   Пощенска  Банка  -  ИМА !!!   Peace

  ВЕСЕЛИ  ПРАЗНИЦИ   НА  ВСИЧКИ ! newsm51 easter easter easter
Виж целия пост
# 133
ЦКБ- София, Люлин-нито детски, нито интеграционни, нито нищо. Crossing Arms
Виж целия пост
# 134
ЦКБ- София, Люлин-нито детски, нито интеграционни, нито нищо. Crossing Arms
Как може , такова нещо , Валенцето и аз получавам детски и нтеграционни, бих казала точно на време , от Варна съм , и винаги ми става много кофти , като прочета за дечица , дето не се си получили ИНТЕГРАЦИОННИТЕ навреме , всяка майка , която има дете с увреждане , ще ме разбере . Надявам се до края на дена да се похвалиш  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия