Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-22

  • 96 783
  • 766
# 150
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=488117.315- ТУК ЗА МАЙЧИНСТВОТО, МОЛЯ!!! На предната страница пуснах линка, продължавате да спамите тази тема! И без това от понеделник ще се наводни с ненужен спам...
Виж целия пост
# 151
В Панагюрище още вчера имаше превод на детски
Виж целия пост
# 152
В Панагюрище още вчера имаше превод на детски
Да не е за предния месец  Shocked
Виж целия пост
# 153
А как се изплащат, месец за месец или мартенските през април/май?
Виж целия пост
# 154
В Панагюрище още вчера имаше превод на детски

Да, бе! Дарик е на друг интернет адрес...
Виж целия пост
# 155
Аз днес също получих  странен превод от НОИ в размер на 80 лева.Какво става незная моето майчинство свърши преди една година и половина.
Виж целия пост
# 156
Аз днес също получих  странен превод от НОИ в размер на 80 лева.Какво става незная моето майчинство свърши преди една година и половина.
Най добре се обади и питай,защото може да е грешка,а после ще ти се наложи да ги върнеш,че и лихва ще има.
Виж целия пост
# 157
Вчера имаше преводи за майчинства, предполагам и за връщане на данък, на който има какво да му връщат.
Пари за детски няма за сега, така че ще ги чакаме  другата седмица, евентуално  Peace
Приятен ден от нас.
И весели игри на дечицата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 158
детските сигурно на 20-ти ще почнат
Виж целия пост
# 159
да се надяваме да е по рано този месец че много от нас са им необходими за лекарства
Виж целия пост
# 160
Ох, писах на модератор. Някои хора влизат тук с идеята да видят дали са получени парите, с които плащат лекарствата на децата си, рехабилитациите им, прегледите им или даже храната им. А то станало като кафене- добро утро, добър ден....Недейте така , момичета, моля ви!
Виждаме нов отговор н темата и решаваме, че са преведени парите примерно, а то някой решил просто да намине и да ни поздрави. Rolling Eyes За тази цел си има спамо-чат теми.
Виж целия пост
# 161
След изтриването на 8 от общо 19 страници в темата, явно се налага на припомня правилата за ползване на форума!

Тази тема е за информация за семейните добавки за деца - не е за майчинските, не е за спам и чат, не е за лични разговори и препирни, не е за поднасяне на кафенца, "Добро утро" и "Как сте днес", "запис", "отпис", "цоп", "хоп", "троп" и други подобни.

Нека също така припомня, че тази тема не е изключение и за нея важат всички правила за ползване на сайта.
ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

Всичко, написано на шльокавица, се трие без оглед на съдържанието на текста. Никой не е длъжен да чете маймуница! Имаме българска азбука, има безкрайно много варианти за писане на кирилица и писането на латиница е демонстрация единствено на мързел и неуважение към останалите.

С оглед на прегледността на темата и избягването на излишни публикации, моля, не я пълнете с публикации от рода "В град Х няма". Подобни публикации са оправдани, само, ако преди това някой е попитал дали има преведени помощи за този град.


П.П. Ще "поживея" известно време тук в тази тема. Моля, пишещите на маймуница да се считат за предупредени. При следваща публикация на латиница, правата за писане на потребителя, който я е публикувал, ще бъдат временно ограничени.

Виж целия пост
# 162
някой има ли инфо за детските 
Виж целия пост
# 163
Момичета, попълвам декларацията и имам една питанка. В раздел обезщетения за безработица, не знам какво да пиша. В момента съм на борсата. Взима ли се отнякъде бележка колко точно получавам или аз да си смятам и пиша?
ІІІ. Обезщетения:

3. обезщетения за безработица   ……………………лв.
Виж целия пост
# 164
Момичета, попълвам декларацията и имам една питанка. В раздел обезщетения за безработица, не знам какво да пиша. В момента съм на борсата. Взима ли се отнякъде бележка колко точно получавам или аз да си смятам и пиша?
ІІІ. Обезщетения:

3. обезщетения за безработица   ……………………лв.


Пишеш точно толкова колкото са ти превели от Бюрото по труда.
Не се взема бележка. Те си правят справка. Искат само копие от бележката, че си регистрирана там.
Аз вземах 4 месеац по 120 лв и точно толкова написах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия