СЕПТЕМВРИ - 36

  • 27 272
  • 740
# 390
Честит Рожден Ден на Соник и Кришкамишка!Пожелавам ви много щастие и любов и най-вече здрави и усмихнати дечица!
Виж целия пост
# 391
Добро утро мацки!

Соник, Кришка ЧРД... здрави, усмихнати и обичани жени ви пожелавам да сте. Никакви грешки с майчинството и пари, колкото поискате... Laughing
и  


 Арчита..ти не спиш ли бре...
Виж целия пост
# 392
Честит рожден ден Кршка и Соник. Освен да се присъединя към пожеланията на Емир Grinning
Виж целия пост
# 393
Честит рожден ден, Кришкамишка и Соник! newsm59 nbirthday
Пожелавам здраве и много сполука!
Виж целия пост
# 394
Честит Рожден Ден Кришка и Соник!   bouquet
Виж целия пост
# 395
Честит Рожден Ден на двете дами   bouquet  bouquet  bouquet

За какви срещи говорите бре мацки Simple Smile
Виж целия пост
# 396
Честит рожден ден на Кришка и Оля! Живи , здрави и много щастливи!



Ш' си отядем на торти днес, значи  Laughing
Виж целия пост
# 397
Кришка, Соник, честит ви празник! Пожелавам ви много здраве, спокойствие и ведро настроение!  bouquet
Виж целия пост
# 398
ЧРД мили Кришка и Соник! Бъдете здрави и красиви и мнооого трудолюбиви - това последното по подразбиране  Wink   newsm59 smile3510 hbday
Виж целия пост
# 399
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,КРИШКА И СОНИК!!! Hug

 
Виж целия пост
# 400
Ш' си отядем на торти днес, значи  Laughing

Щом си рекла Mr. Green


Благодаря ви за пожеланията, момичета! Да ви се връщат многократно Hug

Аз съм като пребита след снощния купон, цял ден ми е лошо. Crazy
Виж целия пост
# 401
Айде малко торта и от мен!
Благодаря за пожеланията, тук и във Фейса. Много са мили и красиви. И половината от тях да се сбъднат, пак ще съм затънала до гуша в късмет!!! Grinning
Виж целия пост
# 402
Здравейте,мили момичета!Нова съм тук( имам регистрацията от няколко дена и съжалявам,че не съм се присъединила по рано) ,майка съм на един малък септемврийски разбойник на име Преслав!
(роден е на 22.09 в Сливен,макар че сме от Бс)!
Много бих искала постепенно да ви опозная и да си комуникираме,макар че се включвам толкова късно! Simple Smile
Това е от нас за сега:
С уважение : Хриси и Преско от Бургас    bouquet
Виж целия пост
# 403
Добро утро мацки!

hriskata8610 ха добре дошла...хубаво е, че се появяват нови хора, че редиците ни оредяват...
При нас нищо интересно..Вчера племеника ми беше на гости...Обърнаха къщата.  Не ми се мисли Ангел, като порасне още малко...какво ще е... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 404
Добро утро,
hriskata8610 дбре дошла при нас Peace

Алекс от утре пак е на ДГ,свърши ваканцията. Crazy

Честито на всички именници днес- Борис,Борислав и Боряна празнуват на 2.05.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия