СЕПТЕМВРИ - 36

  • 27 272
  • 740
# 405
Добро утро!
Добре дошла на новата мама - hriskata8610  Hug!
Честит имен ден на именниците!Да са живи и здрави и много послушни Laughing!
Ние отново нямаме вода, тук в Добрич е толкова често срещана, че вече ми писна! Онзи ден, днес! Плашаме една от най-скъпите води, а все я няма hahaha. Ще изляза днес рано, че да не се дразня. Просто нищо не можеш да подхванеш вкъщи без вода ooooh!.
Имах някакъв супер размазващо-мързелив период. Детето кротко (пу-пу-пу, да не чуе дявола), спи и аз с него. Чувствам се като нова, даже мислих да мятам пролетното почивстване, ама................
Виж целия пост
# 406
Уфф и аз забравих да почерпя...че бате има имен ден и той е Борис...НЕ забравих да го поздравя де... Wink

Та да ми е жив и здрав и много послушен Wink Laughing
Виж целия пост
# 407
Честит Празник на днешните празнуващи!!!

hriskata8610 добре дошла  Hug

При нас пак е гадно време, от към темп. го докарва, но е такава мъгла  Crossing Arms Меко казано ми писна вече. Знам, че напоследък само мрънкам за времето, но наистина ме побърква....На един ден прилично време, следват 2-3 отвратни. Пак ще се чудя какво да правя цял ден с децата в къщи.....
Виж целия пост
# 408
И при нас времето е отврат.От една седмица вали.Вчера беше горещо и днес пак дъжд.Но по това време на годината е така. Crazy
Виж целия пост
# 409
hriskata8610, уелкъм  Hug

Честито на всички именници, живи и здрави   bouquet

И тук е мрачно, само не е заваляло....
Виж целия пост
# 410


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА КРИШКА И СОНИК!!!
ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ!!!
Виж целия пост
# 411
Благодаря ви за милото приемане!Ние сега се приготвяме да излезнем докато още се вижда слънчицето,че следобед пак го дават да вали!Междувременно ще проверим дали са излезли резултатите за яслата и дали сме приети!Стискайте палци! Simple Smile  Честито на именниците и от мен! Simple Smile
Виж целия пост
# 412
Първи въпрос: - с каква цел е проучването - лични за курсова работа, реферат или нещо подобно или е към някаква организация? Колко трябва да е стажа в кърменето за да се участва ...?
Виж целия пост
# 413
Честит празник на днешните ни именници - да са живи и здрави!

И аз съм от мрънкащите по адрес на времето, писна му от тоя вятър Crazy Егати и глобалното затопляне, егати и чудото ooooh!

hriskata8610, добре дошла Hug
Виж целия пост
# 414
Ами пращай ми тогава....Щом е за науката ще помагаме.....
Виж целия пост
# 415
Момичета, това е нерегламентирано проучване, не-координирано със собствениците на форума и като така е спам. Дамата е предупредена, че ако желае да прави подобни проучвания, си има ред и той със сигурност не е този.
Виж целия пост
# 416
Разбрано  Peace
Виж целия пост
# 417

Да сложа  една торта за именния ден на Боряна и да благодаря за пожеланията  Simple Smile
Добре дошла на новата мама   bouquet
Виж целия пост
# 418
Съжалявам за неволното нарушаване на правилата на форума! Ще изясним недоразумението, надявам се!  Simple Smile
Виж целия пост
# 419
Съжалявам за неволното нарушаване на правилата на форума! Ще изясним недоразумението, надявам се!  Simple Smile
Писах ви отново ЛС Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия