
иначе да, така е. Човек от зор и птичка става. Интересно, а сестра ми във Фл плаща 125$ за малкото и 110$ за голямото на седмица за гледане в дом; казва, че това им идва много по-евтино от ясла. По колко са яслите тогава?
Голям кеф е да нарежеш кашкавал, сирене, домати, краставици и т.н., да ги сложиш на масата пред него на табличката и да се чуеш с половинката, докато самата ти вечеряш.
На ден по 15 пъти я обличам.Като й сменям памперса иска сама да си избърше или измие дупето.
Трябва ли да настоявам да прави всичко с дясната или да я оставя?. 


а 1,7 месеца не е искал това нещо, но пък сега е решил, че така му е приятно...Е гушкам го за 5 10 минути...но реално режима на заспиване се променя...
Свалихме я,той заспа чак към 5 часа,но през нощта пак вдигна 38,8,пак я свалих,но пък после почна да се буди с рев и няма успокояване.Ще го водя сега при педи че нещо се насметох. 


Препоръчани теми