ФУТБОЛНИ фенове (тема 10)

  • 24 137
  • 750
# 180
Fuera - вън. На "Местая" съм. Педро си заслужи картона.
Извинявам се за спама, но се ядосах много.
Виж целия пост
# 181
Това не е спам, това е израз на емоция и в тази тема са позволени Simple Smile  Wink

п.п. На Местая?!? Това мача за купата ли е? Мислех, че е мач от първенството.
Виж целия пост
# 182
За купата на краля е. Олееее разминахме се
Виж целия пост
# 183
Еха, Емо, завиждам  Wink

Пфуу дузпа за Тотнъм  Crossing Arms Заслужена де, айде 3-3  Crazy
Виж целия пост
# 184
 hahaha ама ние пратеник ли си имаме на Ел класико.

 Joy Цеце твоята не е лесна никака

ПП ЦСКАто биха ли Thinking
Виж целия пост
# 185
Дузпа и за Бирмингам  Twisted Evil и тя заслужена, де Simple Smile Ииииииии 1-3  Twisted Evil
Виж целия пост
# 186
Биха Цскато 2-1

Joy Цеце твоята не е лесна никака
Как да ми е лесно, като тия са откАчени  Joy както казах и преди мача, ако не си вкарат общо 7-8 гола, все едно не са играли  hahaha Остава им само един  hahaha
Виж целия пост
# 187
  Яд ме е,че ЦСКАто биха:2angry2:
Виж целия пост
# 188
Мен ме е яд на Арсенал Ама пак стана много як мач  Crazy

Как е Класикото, освен 0-0, интересно ли е, да гледам ли  Thinking?
Виж целия пост
# 189
Иииииии КОЙ СЕГА Е НОМЕЕЕЕЕР ДВЕЕЕЕЕЕ?  Joy Въпреки лошия сезон , може и да се окичим с медалчета, па макар и сребърни Simple Smile

Цеци, гледам го, ама нещо не ме радва. Скучен ми е.
Виж целия пост
# 190
Иииииии КОЙ СЕГА Е НОМЕЕЕЕЕР ДВЕЕЕЕЕЕ?  Joy  
hahaha hahaha hahaha Халал да ви е  Joy  Hug

Мерси, Блу, полягвам значи  Hug Лека  Hug
Виж целия пост
# 191
 Joy Joy Joy Мале, егати коментаторите, добре че Премиершип не ги излъчва ТВ +  ooooh!
Виж целия пост
# 192
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 193
Честито на Ани и на Киа  Hug
Виж целия пост
# 194
Радвайте се, то това ще ви е. Другата купа след още 18 години. Подарена съдийска купа. След отменени гол и чиста дузпа. Crossing Arms Валенсия ще ви разпертушини във събота.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия